ZAHRAJTE SI HRU: VO VTIPNEJ HRE „STATUSOVIČ“ PRESKAKUJETE AKO RICHARD SULÍK MATOVIČOVE STATUSY

Statusy Igora Matoviča inšpirovali už aj tvorcov hier. Vytvorili preto jednoduchú hru, kde hráč ovláda postavu Richarda Sulíka a musí sa vyhýbať premiérovým statusom. Prekážky v hre sú skutočnými úryvkami z Facebooku. Koľko statusov sa vám podarí preskočiť? 

Foto HRA
Dátum 11.12.2020

Premiér Igor Matovič inšpiroval aj vývojárov hier. Vytvorili preto jednoduchú hru, kde si z neho uťahujú. Hra s názvom Statusovič naráža na Matovičove statusy a útoky, kto si s ním dovolí nesúhlasiť. Richard Sulík by mohol veľmi dlho rozprávať koľkokrát sa jeho osoba vyskytla v premiérových statusoch. 

Koľko takýchto statusov však dokáže Richard Sulík naozaj prekonať? Ten sa väčšinou snaží na jeho emotívne vyjadrenie na sociálnych sieťach reagovať pokojne a odmieta sa zapájať do jeho hry. To, že Matovič miluje Facebook a bez statusu zrejme nemôže prežiť deň si všimli aj tvorcovia hier. Vytvorili tak krátku skákačku s príznačným názvom Statusovič. Hráč v nej ovláda postavu Richard Sulíka a musí preskočiť čo najviac prekážok v podobe statusov Igora Matoviča. Čím viac statusov hráč preskočí, tým ide hra rýchlejšie. 

Prekážky v hre sú skutočnými úryvkami z premiérových statusov.  Niektoré z nich útočia priamo Sulíka, iné zase na „múdrosráčov a kuvikov“ a nechýbajú, samozrejme, ani dnes už kultové hlášky: „One time, next time,“ či „Lajf? Ou nou.“

Hru si môžete zahrať tu

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.