ŽBIRKU LYNČUJÚ MÉDIÁ KVÔLI ROZHOVORU V ZEM A VEK

Ľuboš Blaha: Spevák Miro Žbirka schytáva mediálny lynč. Spáchal jeden z najťažších ideozločinov - poskytol rozhovor pre magazín Zem a vek. 

Foto TASR
Dátum 29.11.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha 28. novembra 2020.

Tak už to schytáva aj Meky Žbirka. Už aj on si zažíva liberálny lynč. Spáchal jeden z najťažších ideozločinov - poskytol rozhovor pre magazín Zem a vek. 

1. Podľa Denníka N sa to vraj nesmie, lebo tento časopis je vraj konšpiračný a tak. A keďže šéfredaktor tohto časopisu bol odsúdený za to, že citoval výroky Štúrovcov a nálepkujú ho preto ako antisemitu, tak vlastne aj Miroslav Žbirka je pre novinárov Denníka N antisemita - no fuj, mali by zakázať hrať jeho pesničky! 

2. Ktovie či aj jeho Biely kvet nebola nechutná rasistická narážka! Veď ako k tomu prídu Afroameričania, že ten kvet nebol čierny!?

3. A ktovie, čo symbolizuje číslo 22 v jeho pesničke Ešte 22 dní - veď 22 je polovica zo 44 a to je polovica z 88, čo je symbol pre Heil Hitler, čiže 22 je vlastne štvrtinový nacizmus - odhalenie ako mraky! Dosť bolo Žbirku! 

4. Prepáčte, priatelia, za tú bohapustú iróniu, ale ja už naozaj neviem, či sa smiať alebo plakať.

5. Som síce metalista, ale Mekyho Žbirku si vždy rád vypočujem, jeho pesničky sú pre moju generáciu kultové a hrozne sa mi vždy páčil ten jeho "beatlesácky" imidž. Ani netuším, aké má politické názory.

6. A teraz tu doňho kopú nejakí zakomplexovaní liberálni fanatici z Denníka N? Lebo dal niekomu rozhovor? A inkvizičný tribunál ho teraz ide upáliť? A prečo by nemohol dať rozhovor, preboha? 

7. Keď niekomu dávate rozhovor, tak sa nestávate súčasťou jeho redakcie. To nie je ako prihláška do KSČ, že musíte podpísať, že súhlasíte s bratskou pomocou ZSSR.

8. To je proste odpovedanie na otázky, kde hovoríte svoje názory, ktoré môžu byť úplné iné, ako názory novín. Čo dopekla rieši Denník N?!

9. Spevák Žbirka sa s časopisom Zem a vek rozprával o Perinbabe, nie o politike. Ani len netušil, čo to je Zem a vek - veď on je spevák, nie politik.

10. A je totál nefér, že do neho teraz kopú! Mne je z tých tódovských neoliberálov naozaj zle. Oni už spravia antisemitu aj z Goldy Meirovej. Veď to je smiešne.

11. Povedzme si na rovinu - prečo nie je v poriadku dať rozhovor časopisu Zem a vek a je v poriadku dať rozhovor povedzme SME-čku, .týždňu, či Denníku N?

12. V SME obhajovali pedofíliu, takže ak dávate rozhovor SME, tak ste pedofil?! V .týždni obhajovali americkú vojnu v Iraku, takže ak dáte rozhovor Hríbovi, tak ste spoluzodpovedný za 1,5 milióna obetí amerických ropných vojen? 


13. V Denníku N označil Šimečka Slovákov za fašistov iba preto, že nechceli kvóty na migrantov - povedzte, je v poriadku dávať rozhovory takémuto protislovenskému odpadu ako je Denník N?

14. Keby sa Meky Žbirka ako spevák zaoberal tým, komu dávať rozhovory, prečo by ich mal dávať pedofilom, vrahom a protislovenským rasistom? 

15. Ak by platilo, že rozhovorom preberáte zodpovednosť za médium, pre ktoré ho robíte, nikdy by sme nemohli dávať rozhovory nikomu - veď to je absurdné!

Dajte pokoj Žbirkovi, liberálni inkvizítori z Denníka! 

Dajte pokoj legende, ktorej nesiahate ani po členky!

Prestaňte z každého robiť fašistu, konšpirátora, antisemitu a rasistu, lebo už toho majú ľudia akurát tak plné zuby. 

Kašlite na tých neoliberálnych truľov, pán Žbirka, sme s Vami!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.