ZEMANOVÁ NEVIDÍ DÔVOD, PREČO BY SA MALA OPOZÍCIA SPÁJAŤ

„Nevidím dôvod, prečo by sa opozícia mala spájať, spája sa koalícia.“ Predsedníčka poslaneckého klubu strany Sloboda a Solidarita Anna Zemanová to povedala novinárom po vyhlásení predsedu strany Hlas – sociálna demokracia Petra Pellegriniho, ktorý chce zvolať rokovanie o predčasných voľbách. „Takéto niečo my iniciovať nebudeme. Keď dostaneme pozvánku, tak sa poradíme a dohodneme sa na klube,“ tvrdí Zemanová.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 11.10.2022

„Nevidím dôvod, prečo by sa opozícia mala spájať, spája sa koalícia.“ Predsedníčka poslaneckého klubu strany Sloboda a Solidarita (SaS) Anna Zemanová to povedala novinárom po vyhlásení predsedu strany Hlas – sociálna demokracia Petra Pellegriniho, ktorý chce zvolať rokovanie o predčasných voľbách.

„Takéto niečo my iniciovať nebudeme. Keď dostaneme pozvánku, tak sa poradíme a dohodneme sa na klube,“ tvrdí Zemanová. Ďalej dodala, že strana SaS žiadne rokovania nevylučuje. „Keď nás niekto pozve, pozrieme si, aká je téma a z akého dôvodu nás pozývajú. Potom sa rozhodneme,“ dodala.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.