ŽITNÝ: SOM NAHNEVANÝ, ZABILI MI KAMARÁTA!

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Žitný: Milana Lučanského zbili štyria dozorcovia. Ministerka Kolíková klame. Koho chráni? Čudujem sa, že pani Kolíková ešte zotrváva vo funkcii, už mala odstúpiť v období 10. - 13. decembra 2020, dnes už presluhuje. 

Foto YOUTUBE
Dátum 31.12.2020

Bezpečnostný analytik Milan Žitný v rozhovore pre denník Pravda uviedol, že na Slovensku zlyhali štátne a justičné orgány a na základe ich darebáctiev zomrel generál Milan Lučanský, ktorý dobrovoľne nastúpil do väzby. Toto za 30 rokov polície nemá obdobu a toto som nezažil a to som už naozaj zažil všeličo, povedal Milan Žitný. Ak sa vrátime k incidentu z 10. decembra 2020, tak musím povedať, že ministerka Kolíková klame a klame každý, kto tvrdí, že si udrel oko pri cvičení.

ČÍTAJTE TIEŽ - LUČANSKÉHO SMRŤ JE FATÁLNE ZLYHANIE ŠTÁTU! - MATOVIČOVA POLITICKÁ (SAMO) VRAŽDA

Nie, pravda je taká, že generál Lučanský porušil istý denný poriadok počas dňa, kedy nemôže napríklad ležať na posteli a na to ho upozornil dozorca, prišlo k slovnej potýčke a potom k fyzickému útoku. Na to si dozorca zavolal ďalších troch kolegov a tí ho zbili tak, že skončil v prešovskej nemocnice a následne ho odviezli do Ružomberka, kde bola eskorta, taká drzá, že ho sotili na stoličku, lebo si odmietol na ňu sadnúť, kde spadol a stratil vedomie. Toto hovorí ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, či minister vnútra Roman Mikulec, že je v poriadku? Prečo nezačalo vyšetrovanie? Na základe čoho ministerka Kolíková mohla povedať, že sa nič nestalo? Milan Žitný si kladie otázku v koho záujme sa toto udialo?

Táto nezákonná väzba a ďalšie darebáctva, ktoré sa diali. Rád by som vedel, kto ho navštevoval, možno ho vydierali, možno ho zastrašovali... „Koho Kolíková chráni? Toto nie je právny a demokratický štát, uviedol Milan Žitný. Podľa neho by ministerka Mária Kolíková by mala vyvodiť politickú zodpovedať. Ministerka zriadi špeciálnu komisiu, ktorou chce zalepovať oči, nech si ju strčia za klobúk.Som nahnevaný, pretože mi zabili kamaráta. Čudujem sa, že pani Kolíková ešte zotrváva vo funkcii, už mala odstúpiť v období 10. - 13. decembra, dnes už presluhuje. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.