ZLODEJI VYKRADLI HROB KARLA GOTTA

Z hrobu nezmizol len slávik, ale aj drobné darčeky a predmety od fanúšikov. Ako napísala hovorkyňa rodiny Aneta Stolzová, je pravda, že sa veci strácajú a je jej nesmierne ľúto toho, čoho sú ľudia schopní. 

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 23.03.2021

Zlodeji a vykrádači hrobov si tentokrát vybrali za ciel hrob českého speváka Karla Gotta v pražských Mazvazinkách, kde ukradli malého zlatého slavíka priamo z jeho pamätnej dosky. Informáciu priniesol Super.cz. Tento zlatý slavík bol darom Ivane Gottovej, ktorej ho venoval jeden z fanúšikov. Čin zlodejov šokoval nielen celú rodinu, ale aj priaznivcov Karla Gotta, ktorí často na neho spomínajú pri hrobe. 

Z hrobu nezmizol len slávik, ale aj drobné darčeky a predmety od fanúšikov. Ako napísala hovorkyňa rodiny Aneta Stolzová, je pravda, že sa veci strácajú a je jej nesmierne ľúto toho, čoho sú ľudia schopní. Zatiaľ nie je známe, či sa rodina rozhodne podniknúť kroky k zabezpečeniu hrobu, avšak isté je, že strážiť hrob či celý cintorín 24 hodín denne je nemožné. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.