ZOMRELA LEGENDÁRNA POPOLUŠKA

Vo veku 68 rokov zomrela legendárna predstaviteľka rozprávkovej Popolušky Libuše Šafránková. 

Foto archív
Dátum 09.06.2021

Zomrela Libuše Šafránková, legendárna predstaviteľka rozprávkovej Popolušky. V deň oslavy jej 68. narodenín (7. júna) ju previezli do Všeobecnej fakultnej nemocnice na Karlovom námestí a v utorok podstúpila náročnú operáciu, informuje český Blesk. 

Najviac sa preslávila úlohou Popolušky v rozprávke Ti oriešky pre Popolušku. Vo svojej bohatej kariére účinkovala v desiatkach filmov, rozprávok aj seriálov. V minulosti bojovala s rakovinou pľúc a stiahla sa do úzadia. Úmrtie herečky potvrdil pre CNN Prima News aj jej syn Josef Abrhám. Prčína smrti zatiaľ zostáva neznáma.

Česť jej pamiatke. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.