ZOROSLAV KOLLÁR KORČOKOVI: ÚPN NIE JE VAŠA MARKETINGOVÁ AGENTÚRA

VIDEO: Stanoviská slovenského Ústavu pamäti národa aj jeho českého ekvivalentu vychádzajú podľa Zoroslava Kollára nad rámec ich kompetencií, vyplývajúcich zo zákona. Zároveň konštatuje, že inštitúcie aj tak nevyvrátili možnú spoluprácu Ivana Korčoka so Štátnou bezpečnosťou.

Foto SITA/JAKUB JULÉNY
Dátum 12.02.2024

Právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár sa v novom videu už po druhý raz prihovára prezidentskému kandidátovi Ivanovi Korčokovi. V predchádzajúcom pozdrave o ňom povedal, že spolupracoval s ŠtB, čo vyvolalo rýchlu reakciu slovenského Ústavu pamäti národa aj jeho českého ekvivalentu.

Ich stanoviská vychádzajú však podľa Zoroslava Kollára nad rámec ich kompetencií, vyplývajúcich zo zákona. Zároveň konštatuje, že inštitúcie aj tak nevyvrátili možnú spoluprácu Ivana Korčoka so Štátnou bezpečnosťou.

Video si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.