Blog

CHMELÁR: BIDEN JE BUĎ DEMENTNÝ ALEBO DEZINFORMÁTOR

Dátum 30.03.2023

Politický analytik Eduard Chmelár: Prezident USA na Summite pre demokraciu tvrdil, že demokracie vo svete silnejú a že autokracie slabnú. Neviem, či mu niekto podstrčil nejaký prejav spred tridsiatich rokov, ale neúprosné čísla hovoria presný opak.

CHMELÁR: NA DÍRERA Z TA3 BY BOL HRDÝ AJ GOEBBELS

Dátum 20.02.2023

Moderátor Richard Dírer vo včerajšej relácii V politike fanaticky hodil do jedného vreca bludárov blúzniacich o tom, že Zem je plochá, s kritickými intelektuálmi a politikmi, ktorí racionálne argumentujú v prospech mierových rokovaní.

BELOUSOVOVÁ: OĽANO JE DÔKAZ, ŽE AJ PSYCHICKÉ CHOROBY SA PRENÁŠAJÚ STYKOM

Dátum 13.01.2023

Anna Belousovová: V sobotu 21. januára budete v referende rozhodovať o tom, či chcete byť ďalej hračkami v rukách idiotov, alebo nie.

CHMELÁR: VLÁDA POŠPINILA VŠETKO, ČOMU ĽUDIA VERILI

Dátum 14.12.2022

Politológ Eduard Chmelár: Bezpečnostné zložky sú politicky zneužívané, kritici režimu sú umlčiavaní a vyhadzovaní z práce, nezávislosť súdnej moci je spochybňovaná, a čo je najhoršie – táto mocenská garnitúra sa začala opierať o tie najskompromitovanejšie osoby a praktiky z čias Gorily: Ivan Mikloš radí Zuzane Čaputovej, Mikuláš Dzurinda radí Eduardovi Hegerovi, opäť sa kupujú poslanci a vydiera sa gangsterským spôsobom.

CHMELÁR: ČAPUTOVÁ RADA FALOŠNE MORALIZUJE

Dátum 12.12.2022

Politológ Eduard Chmelár: Čaputovej výlet, počas ktorého si stihla pozrieť aj Sixtínsku kaplnku, ničím neprispel ani k zníženiu spoločenského napätia, ani k vytváraniu súdržnosti medzi rôznymi názorovými prúdmi.

CHMELÁR: MACHAJ SA POSTAVIL DO ÚLOHY INKVIZÍTORA

Dátum 03.12.2022

Politológ Eduard Chmelár: Ak sa európska verejnosť neohradí, stratíme aj tie posledné zvyšky slobody, ktoré ešte máme. My sme v 89-om neštrngali kľúčmi preto, aby do nás znova niekto tlačil nejaké dogmy a určoval, čo je pravda. V Európe začína byť opäť dusno.

CHMELÁR: ČAPUTOVÁ SA SPRÁVA AKO ALENKA V RÍŠI DIVOV, ÚRAD PREZIDENTA UROBILA ZBYTOČNÝM

Dátum 28.11.2022

Politológ Eduard Chmelár: Súčasná hlava štátu si od začiatku svojho mandátu nepáli prsty problémami a vyberá si tú najjednoduchšiu cestu zlepšovania vlastného imidžu. Vyzdvihovala mimovládne organizácie, občiansku spoločnosť, slušnosť, formálne si pripomínala bannermi rôzne medzinárodné dni.  Za celý ten čas sa nevyjadrila k hroziacemu kolapsu zdravotníctva. 

CHMELÁR: ČAPUTOVÁ ROZDEĽUJE SPOLOČNOSŤ A JE POSADNUTÁ CENZÚROU

Dátum 15.11.2022

Politológ Eduard Chmelár: Všimli ste si to cudné mlčanie mainstreamových médií o prieskume agentúry Median SK, ktorý zaznamenal rekordný prepad dôveryhodnosti slovenskej prezidentky? Pritom dôležité nie sú len samotné čísla, podľa ktorých Zuzane Čaputovej dôveruje už len 37 percent občanov a vyše 54 percent jej nedôveruje. To znamená, že za dva roky jej klesla podpora verejnosti o polovicu a padá rýchlejšie ako Andrej Kiska v tom istom období. 

ČAPUTOVÁ JE JEDNOU Z KANDIDÁTOK NA GENERÁLNEHO TAJOMNÍKA NATO

Dátum 06.11.2022

Eduard Chmelár: Pre Slovensko by to bola skvelá správa, pretože by sme si konečne vydýchli od prezidentky, ktorá podľa vlastných slov nerozumie krajine, v ktorej žije. A bol by to aj prínos pre svet, pretože jej dezorientácia v svetovej politike by urýchlila rozpad najmilitaristickejšej organizácie všetkých čias, Severoatlantickej aliancie. Gratulujeme a držíme palce.

SENILNÝ BIDEN KLAME O SYNOVEJ SMRTI, VRAJ UMREL V IRAKU

Dátum 03.11.2022

Americký prezident Joe Biden sa zrejme len pomýlil, keď pri prejave na Floride uviedol, že jeho syn Beau umrel v Iraku. Pravda je, že umrel na rakovinu päť rokov po návrate z Iraku.

Stránky