Blog

CHMELÁR: HANBÍM SA ZA POLOVZDELANÚ A PREDAJNÚ BANDU, KTORÁ SA NAZÝVA NOVINÁRMI

Dátum 22.09.2022

Politológ a organizátor pochodu Mier na prvom mieste Eduard Chmelár vyjadril kritiku smerom k novinárom. "Ak si ešte stále fandia, že sú dôležití pre demokraciu, tak ich treba vyviesť z omylu: sú jej prekážkou a na ceste k jej obrode nie sú potrební," uviedol.

BELOUSOVOVÁ: SLOVENSKO JE VŤAHOVANÉ DO VOJNY

Dátum 09.09.2022

Anna Belousovová: Na Ukrajine je vojna Západu a Ruska. Dozvedeli sme sa, že na Slovensku bude prebiehať vojenský výcvik ukrajinských vojakov. V podstate ide o stupňovanie účasti krajín EÚ. Čo príde po výcvikoch a asistenčných misiách?! Skutočné vojenské misie?! Túto vojnu nám dávkujú po častiach.

CHMELÁR: HEGER VOJDE DO DEJÍN AKO NESVOJPRÁVNY ŠAŠO

Dátum 08.09.2022

Eduard Chmelár: Ľudia budú nútení vyjsť do ulíc – ak nechcú skončiť sami na ulici. Budú nútení, pretože Matovičova družina dobrovoľne neodstúpi. Budú odďaľovať predčasné voľby z číreho strachu, lebo hoci vykrikujú, že Fico je zlodej, sami sa boja basy. Čaká nás dlhá vlečúca sa kríza balansujúca na okraji rozkladu štátu, ale takto to vidím.

REHABILITÁCIA STÚPENCOV NACIZMU

Dátum 01.07.2022

Anna Belousovová, predsedníška NAS: Táto ukrajinská cesta pre Slovensko sa mi vôbec nepáči.

CHMELÁR: ZELENSKYJ JE UKRAJINSKÝ MATOVIČ

Dátum 30.03.2022

Politický analytik Eduard Chmelár: Zelenskyj je marketingovým výtvorom oligarchov, ktorý mal zmiasť naivných voličov. 

BELOUSOVOVÁ: LEN VĎAKA POSLUŠNOSTI DZURINDU SA MOHLA USKUTOČNIŤ AGRESIA ZO STRANY NATO

Dátum 24.03.2022

Predsedníčka NAS Anna Belousovová: Dnešné výročie tak nastavuje zrkadlo pokrytecvu mocných, ktorí si hovoria "vyspelý západ". Pokiaľ bude svet plakať len nad obeťami jedných a špiniť pamiatku iných obetí, ľudstvo sa ďalej neposunie. Každá vojna je zlá a každého zmareného života je škoda. 

DENNÍK SME DEAKTIVUJE BLOG ANDREJA DANKA

Dátum 22.03.2022

Denník Sme: Andrej Danko dlhodobo šíri lži ohľadne vojny na Ukrajine, ktorú rozpútala Ruská federácia na príkaz Vladimíra Putina. Denník SME podporuje rôznorodú diskusiu, ale dezinformácie a lži nie sú a nemôžu sa stať súčasťou takejto diskusie.

ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ: RUSI MUSIA FINANČNE VYKRVÁCAŤ!

Dátum 21.03.2022

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová: Na jednej strane prijímame voči Rusku sankcie, na druhej strane s ním obchodujeme. Za ruskú ropu a plyn posielame z EÚ do Ruska 1 miliardu denne!!! Za tieto peniaze Rusko kupuje zbrane, ktorými potom vraždí civilistov, ženy a deti na Ukrajine.

ŠELIGA: SLOVENSKO NIE JE ČIERNA DIERA, KTORÁ BY BOLA V PODRUČÍ MAFIE

Dátum 21.03.2022

Poslanec NR SR Juraj Šeliga: Slovensko je dnes chvalabohu krajina, ktorá sa rozvíja a napreduje. Áno, pomalšie, akoby sme si priali, a to v dôsledku pandémie a dnes vojny. Ale posúvame sa dopredu krok po kroku. Samozrejme, sú veci, ktoré musíme zlepšiť, ale spoločne sa nám podarilo prejsť pandémiou a rovnako spoločne s hrdosťou správne reagujeme na vojnu na Ukrajine.

DOSTÁL: KONČÍM S NESTLÉ, UŽ SI ICH NIKDY NEKÚPIM!

Dátum 21.03.2022

Poslanec NR SR Ondrej Dostál: Výrobky z portfólia firmy Nestlé, ktorá pokračuje vo svojom podnikaní v Putinovom Rusku barbarsky útočiacom na Ukrajinu, budeme v našej domácnosti musieť oželieť. Sláva Ukrajine!

Stránky