Blog

CHMELÁR: PRIPRAVUJE SA SLOVENSKÝ MAJDAN?

Dátum 26.09.2023

Politológ Eduard Chmelár: Znepokojuje ma, či Západ pri takomto iracionálnom mentálnom nastavení vôbec uzná voľby, v ktorých vyhrá Smer-SSD. Či mu nebudeme musieť vysvetľovať, že nepotrebujeme žiadnu "internacionálnu bratskú pomoc" spojencov, že tu neprebieha žiadna "kontrarevolúcia" a že nechceme slovenský Majdan...

CHMELÁR: MATOVIČ JE SLUHA MAFIE

Dátum 26.09.2023

Politológ Eduard Chmelár: Igor Matovič vniesol do slovenskej politiky praktiky, ktoré právny štát neposilnili, ale ešte viac ho deštruovali. Nezabúdajme na to, že sám je usvedčený daňový podvodník, ktorý sa vyhol väzeniu len kvôli tomu, že jeho trestný čin sa stal premlčaným.

KÉRY: PROGRESÍVCI SÚ EXTRÉMISTI, HROZÍ ROZVRAT SLOVENSKA!

Dátum 25.09.2023

Marián Kéry, poslanec NR SR: Michal Šimečka by si mal uvedomiť, že jeho partička nemá žiadne právo meniť Slovensko podľa ich liberálnych predstáv. Je šokujúce, ako sa venujú úplne chorým témam, ako všetko koncentrujú len na víťazstvo nad Ficom, ale na sociálnu situáciu Slovákov sa nepozerajú.

CHMELÁR: ČLENSTVO V NATO NÁM VÔBEC NEZARUČUJE POMOC SPOJENCOV!

Dátum 25.09.2023

VIDEO: Český exprezident vysvetľuje, že povestný článok 5 Severoatlantickej zmluvy nám vôbec nezaručuje vojenskú pomoc spojencov NATO.

CHMELÁR: ANGAŽOVANÍ HERCI, KTORÍ ROBIA KAMPAŇ PROGRESÍVCOM, NEMAJÚ PRÁVO MORALIZOVAŤ

Dátum 23.09.2023

Politológ Eduard Chmelár: Rád by som pripomenul všetkým politicky angažovaným hercom, ako agresívne donedávna odsudzovali, špinili a šikanovali všetkých umelcov, ktorí sa rozhodli účinkovať vo volebných kampaniach iných strán.

CHMELÁR: DON QUIJOTE DE LA TRNAVA NEMÁ V DISKUSII NAJSILNEJŠÍCH STRÁN ČO ROBIŤ

Dátum 22.09.2023

Politológ Eduard Chmelár: OĽaNO nepatrí medzi najsilnejšie politické subjekty ani omylom, lebo Igor Matovič nie je volebným lídrom. Patrí do kazajky, ale to je už práca pre psychoanalytika, nie politického analytika.

CMELÁR: CHLAPI, ZMIERTE SA!

Dátum 21.09.2023

Robert Fico využil nejasnosť vo vyjadrovaní Petra Pellegriniho a v pondelok ostrejšie než kedykoľvek predtým zaútočil na lídra Hlasu-SD, že sa nedokáže jasne dištancovať od možnej koalície s Progresívnym Slovenskom. Za týchto okolností vyzval ľavicových voličov, aby neriskovali, že ich hlas bude zneužitý na vytvorenie progresívno-liberálnej vlády a vsadili na istotu, ktorú predstavuje Smer-SSD.

CHMELÁR: NÁROD Z BIEDY VYTRHNÚŤ A PRIVIESŤ HO K SLOBODE A SLÁVE

Dátum 19.09.2023

Pred 175 rokmi sa Slováci po prvý raz v moderných dejinách stali podmetom, a nie predmetom dejín. 19. septembra 1848 vytvorili na Myjave najvyšší národný revolučný orgán Slovenskú národnú radu a Ľudovít Štúr po prvý raz vyhlásil nezávislosť Slovenska.

FICO: ČAPUTOVEJ VLÁDA SMRDÍ ZLÝM ÚMYSLOM

Dátum 18.09.2023

Prístup Čaputovej vlády smrdí úmyslom, aby tu uviazlo niekoľko tisíc migrantov v momente, ak Česi zatvoria hranice a s príchodom zimy padne starostlivosť na bedrá Slovenskej republiky a novej vláde.My toto nebudeme akceptovať, a preto chceme cez mimoriadne zasadnutie NR SR tlačiť na vládu, aby si čo najskôr začali robiť svoju robotu a chrániť záujmy Slovákov!

MAZUREK: OSADÁM UŽ ANI CENT!

Text FACEBOOK
Dátum 17.09.2023

Milan Mazurek, poslanec politického hnutia Republika: Hnutie REPUBLIKA zabezpečí, že sa všetky tieto peniaze použijú na vytváranie pracovných miest pre všetkých slušných ľudí bez rozdielu. Najmä v poľnohospodárstve, lesnom hospodárstve a udržiavaní ciest, či historických a kultúrnych pamätihodností. 

Stránky