Blog

CHMELÁR: MEČIAR SI ZASLÚŽI TRIEZVE ZHODNOTENIE SVOJHO HISTORICKÉHO PÔSOBENIA

Dátum 25.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: Nadávať na Mečiara je dnes politickým folklórom, ale nikto z tých politikov - hoci na to mali viac ako štvrťstoročie - nedokázal zmeniť základné kontúry Slovenskej republiky vytvorené týmto silným mužom: či už ide o volebný systém, územno-správne členenie alebo základný zákon štátu.

BLAHA: NIKDY NESMIEME ZABUDNÚŤ, ČO SPÁCHALI AMERIČANIA ASSANGEOVI

Dátum 25.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Julian nie je zločinec, ale hrdina. A je choré, že prišiel o 12 rokov života iba preto, že hájil slobodu slova. Toto je, prosím pekne, Západ.

CHMELÁR: ŠIMEČKOVCI NIE SÚ LIBERÁLI, ALE FANATICI

Dátum 24.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: Podobne ako Havel, oni nechápu, že pravda a láska nemusí bojovať len s lžou a nenávisťou, že to môže byť aj spor dvoch právd a boj jednej nenávisti proti inej. Preto tak často vo svojej zaslepenej dichotómii „my“ kontra „oni“ dehumanizujú nepriateľa, démonizujú iné názorové prúdy, čím sa viac ponášajú na inkvizičné procesy ako liberálnu demokraciu.

BLAHA: SVET MÁ PLNÉ ZUBY RUSOFÓBIE

Dátum 24.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Západ vojnu proti Rusku prehráva. Vojensky, politicky aj morálne. Netreba nič špeciálne robiť, stačí si zobrať pukance a pozerať, ako na Západe prehrávajú vojnoví štváči, ako sa proti nim búria ich vlastné narody, ako neoliberalizmus padá na dno.

KALIŇÁK: ODOVZDANÍM NAŠEJ PROTIVZDUŠNEJ OBRANY SPÔSOBILI BÝVALÉ VLÁDY ŠKODU POL MILIARDY EUR

Dátum 24.06.2024

VIDEO: Minister obrany Robert Kaliňák: Pred voľbami sme sľubovali poriadok aj s médiámi a pevne verím, že STVR bude výkladná skriňa objektívneho spravodajstva a strážnym psom demokracie, ktorý dá priestor všetkým názorom, nielen tomu “správnemu”.

KÉRY: RADIČOVEJ VLÁDA UROBILA VÁŽNEJŠÍ ZÁSAH DO VEREJNOPRÁVNOSTI S CIEĽOM ODVOLAŤ NIŽŇANSKÉHO

Dátum 23.06.2024

Marián Kéry, poslanec NR SR a predseda Zahraničného výboru NR SR: Táto „dokonalá“, protislovenská, liberálna a progresívna opozícia, jednoducho opäť bojuje, krytá spriaznenými liberálnymi médiami, na fronte, ktorý je umelo vytvorený. Bijú nás vopred za to, čo sa nedá porovnať s politikou okolo verejnoprávnych médií za Radičovej vlády, kedy boli takmer všetci títo politici aj liberálne médiá skôr ticho.

BLAHA: SKONČILA RTVS, HLÁSNA TRÚBA PROGRESIVIZMU

Dátum 21.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Konečne bude vo verejnoprávnej televízii pluralita. Konečne končí okupácia televízie slniečkarskymi aktivistami. Konečne Slovensko bude mať objektívne médium.

CHMELÁR: AŽ TERAZ VIDNO, AKO SLOVENSKU CHÝBA PREMIÉR

Dátum 20.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: To, čo potrebuje Slovensko najviac, nie je ani tak abstraktný zmier (táto téma sa bude postupom času čoraz viac zneužívať a obe strany si budú vyhadzovať na oči, kto a čím ho porušuje) ako skôr celospoločenskú dohodu o spoločných pravidlách pre všetkých. 

BLAHA: NAĎ ĽUĎOM NADÁVA DO OPÍC, ALE NEVIE UNIESŤ KRITIKU, ŽE JE VLASTIZRADCA

Dátum 19.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Naď sa dnes na súde takmer rozplakal. Horekoval, že za všetko zlo, čo sa mu v živote stalo, môžem ja. Kamaráti sa s ním nebavia, nadávajú mu rodičia spolužiakov jeho detí, život sa mu rúca - a za to vraj môže Blaha. Odkázal som mu, že má zo mňa zjavný komplex a takéto veci by nemali riešiť súdy, ale iní odborníci. 

CHMELÁR: VLÁDNU NÁM PSYCHOPATI, KTORÍ NÁS ŽENÚ DO ZÁHUBY

Dátum 18.06.2024

Politológ Eduard Chmelár: Obyvateľstvo západných krajín je však zatiaľ udržiavané v ubíjajúcej propagande, za ktorú by sa nemuselo hanbiť ani sovietske politbyro. Západné médiá dlhodobo tvrdia, že Putin rokovať nechce, čo je až detinská lož. Rovnako o ňom tvrdia, že straší jadrovými zbraňami, hoci v skutočnosti ho len donútia k odpovedi otázkou, či je ochotný ich použiť.

Stránky