EDITORIÁL

LENKA MAYEROVÁ: ŽIJEME V OBDOBÍ TEMNA

Dátum 01.01.2022

Naposledy sa delili ľudia na žiaducich a nežiaducich počas druhej svetovej vojny, keď sa k moci dostal fašizmus zrodený v hlave vraha, tyrana a najmä blázna menom Hitler. Dnes má na svedomí zrod liberálneho fašizmu na Slovensku junta v zložení „obyčajných ľudí“ Matovič, Heger, Naď, Lengvarský, Mikulec a na čele majú tentoraz vodcu v sukni, sediaceho v Prezidentskom paláci. 

ČAPUTOVÁ DRŽÍ PRI MOCI VLÁDNUCU SEKTU, JE ZODPOVEDNÁ ZA VŠETKO ZLO VYKONANÉ MATOVIČOVOU I HEGEROVOU VLÁDOU

Dátum 05.12.2021

Nezodpovedná je neschopná a mimoriadne agresívna vláda Eduarda Hegera, ktorá totálne rozkladá právny štát, porušuje Ústavu SR, nerešpektuje vôľu občanov, likviduje ekonomiku, školstvo a v konečnej fáze aj tak dosť podvyživené zdravotníctvo. Namiesto toho, aby viedla s národom – ktorý živí vládu i parlament svojimi daňami – dialóg, tak mu arogantne vyhlásila vojnu.

MAĎARSKÁ NEHORÁZNOSŤ – ORBÁNOVCI CHCÚ KÚPIŤ STREDOSLOVENSKÚ ENERGETIKU!

Dátum 02.11.2021

Lenka Mayerová: Orbánova vláda nepozná hranice. Skupina EPH Daniela Křetínskeho a Patrika Tkáča predáva svoj podiel v Stredoslovenskej energetike, malo by ísť približne o miliardový biznis a najväčším favoritom na kúpu je maďarská energetická štátna firma MVM, údajne ide o najväčší obchod, o ktorom sa momentálne rokuje. 

ZAOČKOVANÍ SÚ DOBRÍ VERIACI A NEZAOČKOVANÍ ZLÍ VERIACI?

Dátum 31.07.2021

Lenka Mayerová: Prečo štát trestá zdravých ľudí, ktorí sa rozhodli so svojím zdravím naložiť podľa vlastného uváženia? Dali ľuďom život a zdravie Čaputová, Heger, Matovič, Krčméry, Jarčuška a im podobní? Akým právom si dovoľujú rozhodovať o osudoch ľudí a o tom, komu pápež požehná?

ČAPUTOVÁ A HEGER STRATILI ZDRAVÝ ROZUM A KONTROLU NAD SEBOU!

Dátum 29.06.2021

Lenka Mayerová: Premiér a prezidentka SR pod rúškom ochrany verejného zdravia nútia ľudí prostredníctvom mediálnej kampane zaočkovať sa experimentálnymi vakcínami, za ktoré výrobcovia odmietajú niesť v prípade negatívnych účinkov zodpovednosť. Ako môže Heger (odborník na vodku) a Čaputová (odborníčka na Pezinskú skládku) bohorovne hovoriť o bezpečnosti vakcíny, veď ani jeden z nich nie je lekár! 

UNESENÝ PRÁVNY ŠTÁT

Dátum 31.05.2021

Lenka Mayerová: Ľudia volali po zmene (leboFico), tak ju teraz majú v podobe pandémie neistoty, ekonomického tlaku, chudoby a strachu. Šíria ju kresťanskí fanatici a sektári, tvrdiac, že polícii rozviazali ruky, nerešpektujúc, že polícia sa musí riadiť zákonom, a nie povelmi Lipšica, Žilinku, Čaputovej, Hegera, Mikulca, či Matoviča.

KURZ ODMIETA PROTIRUSKÚ HRU ZÁPADU, RUSKÝCH DIPLOMATOV NEVYLÚČI

Dátum 26.04.2021

Lenka Mayerová: Kde bola solidarita štátov sveta, keď NATO bombardovalo bývalú Juhosláviu, keď začala vojna v Iraku, v Líbyi, Sýrii? Prečo svorne členské štáty EÚ nevyhosťovali amerických diplomatov zo svojich území? Neumierali tam tisíce nevinných ľudí? 

PUTINOVO VAROVANIE

Dátum 22.04.2021

Rusko sa podľa Putina aj napriek provokáciám stále správa veľmi zdržanlivo, hoci sa do nich kde-kto naváža, a to bez akéhokoľvek dôvodu a dôkazu. Putin sa sa pýta, či ide o nejaký šport, že sa snažia nepriatelia za akúkoľvek cenu obviňovať Rusko zo všetkého možného.

MATOVIČ ODOVZDAL SLOVENSKÚ SUVERENITU DO RÚK SEKTÁROM A AMERIČANOM!

Dátum 30.03.2021

Lenka Mayerová: Matoviča, ktorého mnohí považujú za blázna, nie je hlúpy a hrá svoju hru s figúrkami, a to aj s tou prezidentskou, na svojej šachovnici. 

TEMNÝ ROK MATOVIČOVEJ VLÁDY

Dátum 05.03.2021

Lenka Mayerová: Matovičova vláda občanom obmedzuje nielen slobodu a práva vyplývajúce z Ústavy SR, ale najmä právo na prácu, čo vedie k strate živobytia u mnohých Slovákov. V nedávnej minulosti žili ľudia od výplaty k výplate, dnes nemajú žiť z akej výplaty. Slobodné matky s deťmi sú odkázané na rodičov alebo starých rodičov a prežívajú len vďaka ich dôchodkom. 

Stránky