EDITORIÁL

MATOVIČOVA JUNTA ROZKLADÁ REPUBLIKU

Dátum 01.01.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Lenka Mayerová: Štát sa k svojim občanom správa ako k novodobým otrokom. Štát sa občanovi stále niečím vyhráža, dáva sankcie, pritom zabúda, že štátni úradníci vrátane vlády, poslancov NR SR, úradníkov štátnej správy i samosprávy žijú z daní pracujúceho národa. Títo ľudia nemajú právo šikanovať občanov.

LENKA MAYEROVÁ: MAŠINÉRIA STRACHU A TEMNOTY OVLÁDLA SVET

Dátum 24.12.2020

Nedajme si vziať naše tradície a korene. Keď si budeme sadať za sviatočný stôl, poďakujme za to, čo máme, a tešme sa, že nám na nebi svietia hviezdy a nad hlavami nelietajú vojenské bombardéry.

MIER, VIERA, LÁSKA A NÁDEJ

Dátum 19.12.2020

Vianoce sú dodaním odvahy. Nech nás posilní sviatok svetla a znovuzrodenia do nádeje, že môžeme zastaviť šíriacu sa mašinériu strachu a temnoty, ktorá sa valí Európou. Tradičné vianočné zvyky, ktoré dodnes dodržiavame, vytvárajú most zo súčasnosti až do ďalekej minulosti. Nedajme si vziať naše tradície a korene.

MATOVIČ ZABÚDA, ŽE TU NIE JE NAVŽDY!

Dátum 28.10.2020

Slovensko sa nachádza v ťažkých časoch a na jeho čele stojí najslabšia a najneschopnejšia vláda v novodobých dejinách štátu. Matovič nepochopil, že každá príležitosť trvá len istý čas a raz ponesie zodpovednosť spolu so svojou pouličnou bandou za vlastizradu spáchanú na slovenskom národe. Ľudia žijú z ruky do úst a majú oprávnený strach, čo ich čaká. Premiér strach nemá, lebo má moc!

BEZHRANIČNÉ VYČÍŇANIE MATOVIČA

Dátum 30.09.2020

Lenka Mayerová: Slováci už šesť mesiacov znášajú na čele vlády nespratného pubertiaka z Trnavy, ktorý doteraz nepochopil, že je reprezentantom SR a nie opozičným klaunom, ktorému všetko prepáčime, lebo má papier na hlavu.

MATOVIČ SI ROBÍ ČO CHCE, PRETOŽE HO NEMÁ KTO ZASTAVIŤ!

Dátum 13.09.2020

Boj o slovenskú štátnosť sa neskončil a jasným konaním to ukazuje Igor Matovič, ktorý sa od volieb Slovákom len vyhráža, zakazuje, obmedzuje slobodu ľudí, vytvára chaos, paniku, šíri strach, ignoruje mlčiacu väčšinu...

VÍRUS MATOVIČ

Dátum 28.07.2020

Lenka Mayerová: Nepamätám si, že by nejaký slovenský premiér používal slovník štvrtej cenovej skupiny – mucko, žumpa, múdrosráči, svine či špinavé psy. Nepamätám si, že by sa Slovenská republika ocitla v rukách psychicky nevyzretého predsedu vlády, od ktorého občania nevedia, čo môžu čakať, pretože je neschopný ničoho, ale schopný všetkého.

VLASTIZRADCA MATOVIČ CHYSTÁ AUTONÓMIU, OPOZÍCIA JE PARALYZOVANÁ A NÁRODNÉ SILY V TROSKÁCH

Dátum 04.06.2020

Lenka Mayerová: Národné sily na politickej scéne ostali roztrieštené vinou nekonečnej nadutosti niektorých jej lídrov. Je priam neuveriteľné, ako sa tí, ktorí zakladali túto republiku, pozerajú na jej likvidáciu protislovenskými silami.

SMRTEĽNÝ RUBÁŠ NEMÁ VRECKÁ

Dátum 31.03.2020

Konzumným životom sme sa takmer dohnali do záhuby a možno preto ľudstvo na celom svete zasiahla choroba, ktorá dokázala zastaviť nielen nás, ale aj ekonomiku, až do takej miery, že o pár mesiacov nám bude najvzácnejší obyčajný chlieb, ktorý sme si doteraz nevážili.

PROPAGANDISTICKÁ SVIŇA

Dátum 18.02.2020

Rozum Slováka je predsa viac ako film, televízia, bilbord, volebný prieskum či noviny. Nedajme sa manipulovať, ovplyvňovať.

Stránky