EDITORIÁL

PREZIDENT MÁ BYŤ PREZIDENTOM ĽUDÍ

Dátum 29.03.2024

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Prezident má byť prezidentom ľudí. Jeho úlohou je stmeľovať národ a nie ešte viac rozdeľovať, čoho sme boli svedkami ostatných desať rokov, keď nám Andrej Kiska a Zuzana Čaputová ukradli Slovensko. Preto nemôžeme dopustiť nielen my občania, ale napríklad aj voliči Štefan Harabina, aby do prezidentského paláca zasadol Čaputovej pokračovateľ v nohaviciach a s okuliarikmi.

SLOVÁCI NEPOTREBUJÚ ČAPUTOVÚ V NOHAVICIACH

Dátum 15.03.2024

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Ivan Korčok bude pracovať, tak ako doteraz, na prospech cudzích mocností. A toto by národ naozaj nemal dopustiť. Už by mal byť dostatočne poučený z pokusov a omylov Kiska/Čaputová. Na desať rokov nám toto duo ukradlo Slovensko, preto je čas do Prezidentského paláca poslať štátnika, ktorý Slovensku a jeho občanom prinesie pokoj.

KORČOK JE MIMORIADNE NEBEZPEČNÝ

Dátum 31.01.2024

Lenka Mayerová, šéfredaktorka magazínu Extra plus: Korčok svojou účasťou ako vraj obyčajný občan na nenávistných protestoch opozície súhlasí s postojom demonštrantov, kričiacich Dosť bolo Fica! Tým len potvrdzuje, že prahne po pomste. A možno predpokladať, že by nemal problém - presne tak ako Čaputová - súhlasiť z pozície prezidenta s posielaním ľudí do basy.

MEDIÁLNY HOLOKAUST

Dátum 01.01.2024

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Pre záchranu slobody slova boli viac ako nutné predčasné voľby, pretože pri ich zradcovskej mentalite a agresivite by dnes v NR SR už prijímali zákon na zákaz médií, ktoré nejdú s nimi v progresívno-liberálnej línii. Hoci máme novú vládu, nebude jednoduché ustáť zápas o slobodu slova či charakter suverénneho a zvrchovaného štátu, pretože opozícia má všetky tromfy v rukách na rozpútanie farebnej revolúcie.

MAINSTREAMOVÍ KONŠPIRÁTORI

Dátum 21.12.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Robert Fico ani jeho garnitúra nezobrala nikomu chlieb z ruky, nikoho nevypla, nikomu sa nevyhrážala. On len odmietol komunikovať s konšpirátormi z Denníka N, SME, portálu Aktuality a TV Markíza.

FICOVA ŠANCA

Dátum 29.11.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Predsedu vlády SR čakajú ťažké časy nielen z hľadiska riadenia štátu, ale aj v boji s mediálnou mašinériou. Preto by mal mať na pamäti, že keby nebolo alternatívnych či štandardných médií, dnes by možno nemal šancu opätovne reprezentovať SR. Pred voľbami sa nebál priznať k mediálnej alternatíve, uvidíme, či nezmení svoj kurz počas svojho vládnutia.

LENKA MAYEROVÁ: ZÁPAS O SLOVENSKÚ REPUBLIKU SA NESKONČIL!

Dátum 05.10.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Obsadenie kresiel progresívcami v NR SR a ich pozícia v prípadnej opozícii im pripraví pôdu na politický rast bez zodpovednosti za chod štátu. O štyri roky by sme sa mali mať na pozore, pretože môžu byť silnejší a budú ašpirovať na víťazstvo. Nateraz však liberálna menšina nedokázala prevalcovať väčšinu.

MAYEROVÁ: 30. SEPTEMBRA ODMIETNIME ZVRÁTENÚ PROGRESÍVNU IDEOLÓGIU

Dátum 24.09.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: 30. septembra pôjde o Slovensko, a preto by po voľbách na čele štátu v nijakom prípade nemal stáť štátnik, ktorý si Slovenskú republiku neželal, pretože je v područí zahraničných mecenášov.

SLOVENSKÝM PREMIÉROM JE MAĎAR

Dátum 02.08.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Orbán zo svojej cesty nepoľavuje a dlhodobo pracuje na splnení svojho sna o veľkom Maďarsku, a preto nie náhodou ešte v máji 2010 označil Trianonskú mierovú zmluvu za „najväčšiu tragédiu maďarstva“. 

MAYEROVÁ: TRIEŠTENIE NIE JE CESTA!

Dátum 02.07.2023

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Hoci je Smer-SSD na očiach verejnosti každý deň, zatiaľ nesľubuje nič, len žiada, aby sa zastavilo zdražovanie potravín či energií, riešili sa hypotekárne úvery a zastavilo sa dodávanie zbraní na Ukrajinu. Štátnik Robert Fico na tlačových besedách vyzýva na koniec chaosu a volá po návrate k stabilite a profesionálnemu riadeniu štátu.

Stránky