EDITORIÁL

BEZHRANIČNÉ VYČÍŇANIE MATOVIČA

Dátum 30.09.2020

Lenka Mayerová: Slováci už šesť mesiacov znášajú na čele vlády nespratného pubertiaka z Trnavy, ktorý doteraz nepochopil, že je reprezentantom SR a nie opozičným klaunom, ktorému všetko prepáčime, lebo má papier na hlavu.

MATOVIČ SI ROBÍ ČO CHCE, PRETOŽE HO NEMÁ KTO ZASTAVIŤ!

Dátum 13.09.2020

Boj o slovenskú štátnosť sa neskončil a jasným konaním to ukazuje Igor Matovič, ktorý sa od volieb Slovákom len vyhráža, zakazuje, obmedzuje slobodu ľudí, vytvára chaos, paniku, šíri strach, ignoruje mlčiacu väčšinu...

VÍRUS MATOVIČ

Dátum 28.07.2020

Lenka Mayerová: Nepamätám si, že by nejaký slovenský premiér používal slovník štvrtej cenovej skupiny – mucko, žumpa, múdrosráči, svine či špinavé psy. Nepamätám si, že by sa Slovenská republika ocitla v rukách psychicky nevyzretého predsedu vlády, od ktorého občania nevedia, čo môžu čakať, pretože je neschopný ničoho, ale schopný všetkého.

VLASTIZRADCA MATOVIČ CHYSTÁ AUTONÓMIU, OPOZÍCIA JE PARALYZOVANÁ A NÁRODNÉ SILY V TROSKÁCH

Dátum 04.06.2020

Lenka Mayerová: Národné sily na politickej scéne ostali roztrieštené vinou nekonečnej nadutosti niektorých jej lídrov. Je priam neuveriteľné, ako sa tí, ktorí zakladali túto republiku, pozerajú na jej likvidáciu protislovenskými silami.

SMRTEĽNÝ RUBÁŠ NEMÁ VRECKÁ

Dátum 31.03.2020

Konzumným životom sme sa takmer dohnali do záhuby a možno preto ľudstvo na celom svete zasiahla choroba, ktorá dokázala zastaviť nielen nás, ale aj ekonomiku, až do takej miery, že o pár mesiacov nám bude najvzácnejší obyčajný chlieb, ktorý sme si doteraz nevážili.

Stránky