EDITORIÁL

MAYEROVÁ: NA PRVOM MIESTE MÁ BYŤ NÁRODNÝ ŠTÁT, NIE ZÁUJMY EÚ ČI NATO

Dátum 22.10.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Čakajú nás mimoriadne ťažké i turbulentné politicko-spoločenské časy a ak ich chceme prežiť, musíme vziať osud do vlastných rúk. Prosím vás, nedajte si zobrať svoj hlas, choďte voliť a 29. októbra rozhodnite o SKUTOČNEJ ZMENE!

PELLEGRINIHO ŠKRABKANIE

Dátum 24.09.2022

Peter Pellegrini je na míle vzdialený od tradičných hodnôt. A trafený klinec po hlavičke je podpora slniečkarskeho kandidáta na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Ondreja Luntera a nie hlasáka Mareka Modranského, či jeho priateľa z detstva Adriana Polónyho.

OSLAVY BEZ MEČIARA

Dátum 01.08.2022

Dokedy sa chceme prizerať na rozpad zvrchovaného štátu, dokedy chceme žiť v strachu a neistote, dokedy chceme pracovať za almužnu, dokedy budeme ustupovať neschopnej vláde a antislovenskej prezidentke?

FICO JE ODSÚDENÝ NA ÚSPECH

Dátum 02.07.2022

Zlé jazyky už pred niekoľkými mesiacmi hovorili, že proamerická junta v zložení Zuzana Čaputová, Ivan Korčok (ten by vraj Sulíka rád poslal na politický dôchodok do Austrálie), Eduard Heger a Jaroslav Naď by sa Matoviča najradšej zbavili.

HEGERA V DAVOSE ASI BOLELI UŠI, KEĎ NEPOČUL KISSINGERA

Dátum 01.07.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Pýtam sa, môže takto vystupovať proti vlastnému štátu predseda vlády, platený z daní poctivo pracujúcich občanov SR? To mu fakt v rodine nepovedali, že problémy sa riešia doma, a nie pred cudzími nadávať na vlastný národ? Toto fakt dokáže len Antislovák typu Hegera.

DEMOKRACIA MADE IN OĽANO

Dátum 14.05.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Na demontáž SR upozorňuje predseda PSN Roman Stopka na stránkach nášho magazínu minimálne od roku 2015. Slovenská republika oslávi tento rok 30 rokov od prijatia Deklarácie zvrchovanosti SR a zároveň aj 30 rokov od prijatia Ústavy SR. Otázka znie: Budeme v januári 2023 oslavovať 30 rokov od vzniku SR?

ZO SLOVENSKEJ CESTY NEUHNEME

Dátum 16.04.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Vláda SR i poslanci NR SR, ktorí schvaľujú cenzúru a svojím spôsobom novodobú totalitu, tancujú na tenkom ľade, čo priznáva aj samotný Mikuláš Dzurinda. Veď sloboda slova je najposvätnejšie právo demokracie, za to nakoniec bojovali naši predkovia, ale aj my mediálne preživší rok 1989.

OSLOBODILI NÁS RUSI, NIE AMERIČANIA!

Dátum 03.02.2022

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Vo februári 2020 som varovala Slovákov, že Slovensku hrozí liberálna vláda pod americkou kuratelou, že SR môže čeliť podpisu zmluvy na zriadenie vojenských základní NATO na území SR, rusofóbnej politike, migračným kvótam alebo priamemu prijímaniu „utečencov“, tvrdému presadzovaniu agendy LGBTI komunity, útoku na kresťanstvo, tradičnú rodinu i morálne hodnoty, ale aj politickým procesom, odstraňovaniu nepohodlných ľudí.

LENKA MAYEROVÁ: ŽIJEME V OBDOBÍ TEMNA

Dátum 01.01.2022

Naposledy sa delili ľudia na žiaducich a nežiaducich počas druhej svetovej vojny, keď sa k moci dostal fašizmus zrodený v hlave vraha, tyrana a najmä blázna menom Hitler. Dnes má na svedomí zrod liberálneho fašizmu na Slovensku junta v zložení „obyčajných ľudí“ Matovič, Heger, Naď, Lengvarský, Mikulec a na čele majú tentoraz vodcu v sukni, sediaceho v Prezidentskom paláci. 

ČAPUTOVÁ DRŽÍ PRI MOCI VLÁDNUCU SEKTU, JE ZODPOVEDNÁ ZA VŠETKO ZLO VYKONANÉ MATOVIČOVOU I HEGEROVOU VLÁDOU

Dátum 05.12.2021

Nezodpovedná je neschopná a mimoriadne agresívna vláda Eduarda Hegera, ktorá totálne rozkladá právny štát, porušuje Ústavu SR, nerešpektuje vôľu občanov, likviduje ekonomiku, školstvo a v konečnej fáze aj tak dosť podvyživené zdravotníctvo. Namiesto toho, aby viedla s národom – ktorý živí vládu i parlament svojimi daňami – dialóg, tak mu arogantne vyhlásila vojnu.

Stránky