NOVEMBER 89

JAKEŠ: NENAŽRATOSŤ A KAPITALIZMUS SA RAZ SKONČÍ

Dátum 17.11.2021

Miloš Jakeš, posledný tajomník KSČ: NATO slúži USA, oni v ňom rozhodujú a my beháme po svete bojujúc za ich záujmy a ich túžbou je zlikvidovať Rusko ako mocnosť. Ožobráčil krajinu a predal ju Západu. Zisky podnikov, ktoré vytvárajú naši ľudia, idú na Západ. Všetko je zničené, nič nie je naše. Ešte stále žijeme z toho, čo vytvoril socializmus. 

ŠIMEČKA: KEBY NEPRIŠLO K PREVRATU, DNES BY SME PRACOVALI TAJNE A KAŽDÝ INÝ SVETONÁZOR BY SA TVRDO TRESTAL

Dátum 17.11.2021

Michal Šimečka, europoslanec a podpredseda PS: Keby nebol 17. november 1989, mnohí by sme sa nemohli živiť tým, čím dnes, naša vízia spoločnosti, ľudské práva a sloboda by boli na míle vzdialené.

REMIŠOVÁ: NEŽNÁ REVOLÚCIA NÁS ZBAVILA STRACHU

Dátum 17.11.2021

Veronika Remišová, predsedníčka Za ľudí: Totalitná vláda komunistov, ktorá trvala viac ako 40 rokov, zničila životy desaťtisícom ľudí, ktorí sa previnili len tým, že odmietli byť prisluhovačmi režimu, nevzdali sa svojej viery, demokratických hodnôt, alebo len pochádzali zo "zlej" rodiny.

ČAPUTOVÁ: PRED NOVEMBROM 1989 ROZHODOVALA NAD ŽIVOTMI ĽUDÍ VYŠŠIA MOC

Dátum 17.11.2021

Prezidentka SR Zuzana Čaputová: Ľudia, ktorí nestratili pamäť, vedia, že nemohli slobodne voliť, cestovať, boli väznení za svoje názory, nemohli sa slobodne zhromažďovať a mnohí ani slobodne rozhodnúť pri výbere štúdia alebo profesie.

ZBABELOSŤ NOVEMBROVÝCH DEMOKRATOV

Dátum 17.11.2021

Po cielenej devastácii kultúrnych, národných hodnôt a vzdelanosti sme sa v pandemických časoch dočkali neporovnateľnej personálnej normalizácie, opätovnej „deratizácie“ a nezákonného krágľovania.

ČAPUTOVÁ: SLOBODA, KTORÁ SA NEOPIERA O ZÁKONY A MORÁLKU, JE DEŠTRUKTÍVNOU SILOU

Dátum 16.11.2021

Zuzana Čaputová, prezidentka SR: Všetci túžime žiť opäť bez obmedzení a budovať naše Slovensko. Kiežby nás tento, verím, že spoločný cieľ, dokázal spájať tak ako pred 32 rokmi.

KORČOK: ŽIJEME V KRAJINE, KDE NIE JE PROBLÉM KRITIZOVAŤ VLÁDU, MAŤ SLOBODNÉ MÉDIÁ, PREJAVIŤ SLOBODNE SVOJ NÁZOR

Dátum 17.11.2020

Korčok: "Vďaka odvahe ľudí, ktorí nastavili 17. 11. 1989 zrkadlo komunistom, dnes žijeme v slobodnej a demokratickej krajine.

PRED ROKOM 1989 SME POČÚVALI SOVIETSKY ZVÄZ, DNES AMERIČANOV

Dátum 17.11.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Ján Semaňák: Žijeme v neuveriteľne úžernícko-parazitickom mafiánskom systéme, v ktorom je lož, úžera, korupcia, kradnutie a dvojaký meter normou. Toto nachádzame v každej oblasti spoločenského života. Za posledných 30 rokov každá nasledujúca vláda, parlament, prezident či prezidentka je horšia ako tá predchádzajúca.

"NOVINÁRI" V TAJNÝCH SLUŽBÁCH

Dátum 17.11.2020

Lenka Mayerová: Nemal by silnieť tlak verejnosti, aby požadovala zverejnenie porevolučných agentov?Kým za socializmu ľudia aspoň tušili, kto je tajný, dnes je to takmer nemožné odhaliť. Bývalí eštebáci tu dodnes otravujú verejný priestor, pretože dokázali prevrátiť komunistický kabát na demokratický. Ostáva veriť, že im to spoločnosť opätovne nedovolí, keď príde vo vzduchu visiaca zmena. Na ďalší raz môže ten ich povestný kabát začať smrdieť. 

STOPKA: POLITICI ZÁMERNE VYVOLÁVAJÚ CHAOS S CIEĽOM ROZBIŤ ŠTÁT

Dátum 17.11.2020

Predseda PSN Roman Stopka pre Extra plus: Zo štátnikov sa stali zvýhodňovaní sluhovia nie vlastného národa, ale zahraničných manipulátorov za politickou scénou, ktorým slúžia do roztrhania tela.

Stránky