PAMÄŤ EXTRA PLUS

PRED ROKOM 1989 SME POČÚVALI SOVIETSKY ZVÄZ A DNES AMERIČANOV

Dátum 17.11.2021

Ján Semaňák, riaditeľ vydavateľstva TORDEN: Žijeme v neuveriteľne úžernícko-parazitickom mafiánskom systéme, v ktorom je lož, úžera, korupcia, kradnutie a dvojaký meter normou. Toto nachádzame v každej oblasti spoločenského života. Za posledných 30 rokov každá nasledujúca vláda, parlament, prezident či prezidentka je horšia ako tá predchádzajúca.

STOPKA: POLITICI ZÁMERNE VYVOLÁVAJÚ CHAOS S CIEĽOM ROZBIŤ SLOVENSKÚ REPUBLIKU

Dátum 17.11.2021

Roman Stopka, predseda PSN: Zo samotných štátnikov sa stali zvýhodňovaní sluhovia nie vlastného národa, ale zahraničných manipulátorov za politickou scénou, ktorým slúžia do roztrhania tela. To oni sa stali hlavnou prekážkou zachovania zvrchovanej a suverénnej Slovenskej republiky.

SLOVÁCI ZOBUĎTE SA! SLOVENSKO UŽ NEPATRÍ VÁM, ANI VAŠIM DEŤOM! VLÁDA NÁS PREDALA VŠETKÝCH

Dátum 09.07.2021

VIDEO: Róm vyzýva Slovákov, aby povstali a zobrali moc do svojich rúk. Poslancov označil za zlodejov a vlastizradcov, ktorí zapredali Slovensko. Nepáči sa mu, že Slováci oslavujú ústavu, ktorá už neexistuje.

PAMÄŤ EXTRA PLUS - CYRILOMETODSKÉ OBDOBIE

Dátum 05.07.2021

Pri príležitosti sviatku Sv. Cyrila a Sv. Metoda si môžete otestovať svoje vedomosti o cyrilometodskom období.

JURUŠ: SLOVENSKÁ SPOLOČNOSŤ JE V MORÁLNOM ROZKLADE

Dátum 02.04.2021

Ignác Juruš: Ľudia momentálne nepotrebujú kňazov, vystačia si sami. Kým majú dostatok peňazí a zdravia, na Boha, kostol a kňaza si ani nespomenú. K Bohu sa začnú utiekať až vtedy, keď sa im niečo vážnejšie pritrafí v rodine a v ich živote.

KRVAVÁ VSTUPENKA SLOVENSKA DO NATO

Dátum 24.03.2021

Dátum 24. marec 1999 je v análoch navždy zapísaný ako znamenie hanby. „Humanitárne bombardovanie“ trvalo nepretržite 78 dní, počas ktorých dopadlo na Srbsko 22-tisíc ton výbušnín s ochudobneným uránom. V troskách 40-tisíc domov, škôl a nemocníc našlo smrť 2-tisíc civilistov.

LIEČIVÝ PLAMIENOK

Dátum 24.12.2020

Sviečka poskytuje svetlo, spríjemňuje atmosféru aj uzdravuje

SLOBODA NIKDY NIE JE ZADARMO

Dátum 01.09.2020

Sny o samostatnom štáte Slovenskej národnej strany dokázal Vladimír Mečiar pretaviť do reality. To je historický fakt a zásluhu na tomto prezieravom akte mu nemôže nikto vziať ani zmeniť.

BRADLO EVY KRISTINOVEJ

Dátum 15.06.2020

Eva Kristinová: Herectvo dáva šancu ľudsky rásť, ľutujem našich dnešných mladých hercov, lebo sa im nedostáva príležitosť kvalitných rolí v kvalitných hrách. Majú to oveľa ťažšie ako sme to mali my. Z každej postavy sme si aj my, nielen diváci mohli zobrať ponaučenie, poznávať dobré a zlého sa vystríhať.

TRIANONSKÁ HISTÓRIA

Dátum 03.06.2020

Podľa grófa Apponyiho všetko, čo je maďarské, predstavovalo „najvyšší stupeň ľudskej dokonalosti“

Stránky