POLITICKÝ KOMENTÁR

„SLUŠNOŽENA“ ZUZANA ČAPUTOVÁ KONČÍ

Dátum 15.06.2024

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Pani prezidentová za päť rokov vo funkcii neurobila pre svoj národ nič, len sa trpiteľsky tvárila, ako keby mala funkciu za trest, a nie za 15-tisíc eur mesačne. Do prezidentského kresla sa konečne posadí štátnik, ktorý Slovensku a jeho občanom prinesie dôstojnosť, stabilitu, bezpečnosť, profesionalitu, ale najmä pokoj.

SME VO VOJNE

Dátum 10.06.2024

Systémové médiá na Slovensku, spoločne s niektorými politikmi, dlhodobo rozdeľujú spoločnosť manipulovaním informácií, ich prekrúcaním a zamlčiavaním dôležitých faktov. Nútia ľudí vybrať si stranu, inak ich napádajú a urážajú. Kdejaký minister či politik si beztrestne osočuje ľudí, ktorým nadáva do opíc, dezolátov a dehonestuje ich s otvorenou podporou médií.

MICHAL ZÖLDY: FICO SI PRECHÁDZA PEKLOM FANATICKEJ NENÁVISTI SCHOPNEJ VRAŽDIŤ

Dátum 08.06.2024

Michal Zöldy, publicista a odborník na zahraničnú politiku: Mandát Petra Pellegeriniho sa začína o týždeň toľko očakávaným odchodom Čaputovej nielen z politickej scény, ale bolo by dobre, aby aj z politickej mapy. Hejtuje sa tu a bude sa tu hejtovať aj naďalej. Samozrejme, že hlava nášho štátu je prezidentom všetkých občanov Slovenska – de jure a hádam aj de facto, hoci tamtá nenávistná cháska sa s tým po prehre ich líblinga Korčoka nikdy nezmieri.

VOĽBY SÚ LEN HROU NA DEMOKRACIU A SLOBODU

Dátum 21.05.2024

Predstava, že rozdelenie spoločnosti, či jej polarizácia sa dá eliminovať len nejakým stretnutím lídrov politických strán, či všeobecnými výzvami k slušnosti, ústretovosti a tolerantnosti, je len „planá nádej“. Hra s voľbami a súperenie politických strán sú len súčasťou politických technologických operácii na vyvolanie zdania demokracie a slobody.

KORČOK STRATIL MASKOVACIE OKULIARE - TOTO VÁM NEZABUDNEM!

Dátum 07.04.2024

O budúcej hlave štátu bolo rozhodnuté po zverejnení predbežných výsledkov a „potkany“ šoubiznisu, s labužníkmi bezplatného prezidentského cateringu, už z paluby stroskotaného proamerického korábu ušli... Ój, aký to rozdiel oproti prvému kolu, keď sa pred objektívy kamier vystrkovali  zombíci politického záhrobia: Mikuláš Dzurinda, František Mikloško, Milan Kňažko, Emília Vášáryová, či desiatky umelcov i „umelcov“ ... Ivan Korčok má od športovca, politika ale najmä od štátnika rovnako ďaleko, ako slovenskí mainstreamoví novinári od žurnalistiky aj od pravdy.  

SKORUMPOVANÝM MÉDIÁM NAŠŤASTIE UŽ NIKTO NEVERÍ!

Dátum 07.04.2024

Bojovať s mainstreamom je ako bojovať proti holubom na námestiach. Najleopšie si je ich nevšímať. Lenže potom je tu oid nich aj tak všetko osraté. Najlepšie by bolo ich nekŕmiť a nasadiť proti nim prirodzených predátorov. Vtedy sa ich populácia sreguluje. Peter Pellegrini sa rozhodol do prezidentského paláca premlčať a vyšlo mu to. Môžeme teraz prepisovať učebnice politického PR. Korčok si zas zvolil taktiku konfrontácie. Zlá voľba. 

FRANCÚZSKA REVOLÚCIA SA NEKONČÍ

Dátum 04.04.2024

Macron je evidentne „priateľom smrti“. Doma smrti nenarodených detí i tých, ktorým sa už „nechce žiť“. A na Ukrajine ďalších desaťtisícov Ukrajincov i Rusov. Ktorých zasiahnu náboje, na ktoré na spôsob „Národ sobě“ už Česi zbierajú peniaze po celej Európe, a Macronovu podporu už majú. Prípadne, ktorých „trafia“ nie bojujúci, ale len asistujúci vojaci NATO.

PODĽA KORČOKA ALTERNATÍVNE MÉDIÁ NIE SÚ MÉDIÁ

Dátum 01.04.2024

VIDEO: Korčokove nenávistné slová, ktoré z jeho rozčúlených úst vyšli v debate v Denníku N pri vystretom ukazováku, svedčia o totálnom útoku na alternatívne médiá. V rozhlasovej diskusii s protikandidátom Korčok rázne okríkol redaktorku, aby stíchla – a to ešte ani nie je prezidentom! Sú to strašné, neuveriteľné slová diktátora, nezlučiteľné s proklamovanou liberálnou demokraciou a aj ústavne zakotvenou slobodou slova! Toto si dovolí demokrat v okuliaroch!

BUGÁR: PODTRŽTAŠKU ROBIL AŽ PIATIM RÔZNE FAREBNÝM VLÁDAM PRÁVE KORČOK

Dátum 31.03.2024

Je čas na mobilizáciu národno-vlasteneckého voliča, voliča Harabina, ako aj pasívneho voliča Smeru. Ktorý v prvom kole bol na záhradke a možno na gauči. Ak to takíto voliči myslia so Slovenskom vážne, pôjdu voliť automaticky, lebo vidia, že bez ich hlasov Pellegrini nevyhrá. 

O VÝSLEDKU VOLIEB ROZHODNÚ VOLIČI HARABINA A FORRÓA

Dátum 30.03.2024

Podľa všetkého je tu teda nádej, že po desiatich rokoch, počas ktorých funkciu prezidenta SR zastávali Andrej Kiska a Zuzana Čaputová, by Slovensko opäť mohlo mať hlavu štátu, ktorá bude aspoň do istej miery prístupná na skutočný dialóg s veľkou väčšinou slovenskej spoločnosti, ktorej sú blízke národné, sociálne či konzervatívne hodnoty. Ale neradi by sme to zakríkli.

Stránky