POLITIKA

KLAUS: AK NA SLOVENSKU VYHRAJÚ PROGRESÍVCI, ZLIKVIDUJÚ VŠETKO NÁRODNÉ

Dátum 27.09.2023

Exprezident Václav Klaus: To, čo robí mediálno-politický kartel s Robertom Ficom, je takmer neuveriteľné, ale hlavne mimoriadne smutné. A že sa na tom priživujú nielen režimoví českí novinári, ale aj prezident Pavol, je ešte horšie.

ÓDOR: POTIAHNEME AJ ĎALEJ, AK NEVZNIKNE STABILNÁ VLÁDA

Dátum 27.09.2023

V súvislosti so sobotňajšími parlamentnými voľbami bude mať premiér večer príhovor v RTVS. Už na tlačovej konferencii však vyzval, aby ľudia prišli voliť, poukázal pritom na to, že okrem vyjadrenia sa k dôležitým témam v spoločnosti tak môžu urobiť aj ako súčasť zdraviu prospešných aktivít.

DANKO, KOLLÁR AJ MATOVIČ SÚ V POSLEDNOM PRIESKUME AKO PRED BRÁNAMI PARLAMENTU!

Dátum 27.09.2023

Podľa posledného prieskumu agentúry AKO vyhrá parlamentné voľby 30. septembra Smer-SSD, v tesnom závese za ním by malo byť Progresívne Slovensko.

NAHRÁVKA ŠIMEČKU O DRASTICKOM ZVÝŠENÍ CIEN PIVA JE PODVOD

Dátum 27.09.2023

Na sociálnych sieťach sa šíri takzvaná deepfake nahrávka hlasu predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku, v ktorej hovorí o drastickom zvýšení cien piva.

V HEGEROVOM BYTE NAHLÁSILI BOMBU

Dátum 27.09.2023

Líder Demokratov: Ja to prežijem, ale moje deti si toto naozaj nezaslúžia.

ŠUTAJ EŠTOK: VLASTNÍ MATOVIČ KAŠTIEĽ? ROBOTNÍCI MU HOVORIA GRÓF IGOR

Dátum 27.09.2023

Bývalý moderátor a člen strany Hlas-SD Samuel Migaľ upozornil, že v Turčianskej Štiavničke vyrástla popri rekonštruovanom Révayovskom kaštieli zo 16. storočia veľká investičná výstavba. Údajne existujú indície, že jeho majiteľom na líder OĽaNO Igor Matovič.

PELLEGRINI: VLÁDU, AKÁ TU BOLA TRI ROKY, SI DRUHÝKRÁT DOVOLIŤ NEMÔŽEME

Dátum 27.09.2023

Životná úroveň Slovenska podľa Petra Pellegriniho po roku 2020 prestala dobiehať priemer Európskej únie, začala klesať, až sme sa napokon zaradili na predposledné miesto pred Bulharsko. 

SULÍKOV SYN MAL NAPÍSAŤ MATOVIČOVI: DAJTE POKOJ SLAVOVI, JE TO CTIHODNÝ PODNIKATEĽ!

Dátum 26.09.2023

FOTO: Líder OĽaNO Igor Matovič zverejnil v utorok neskoro večer SMS správu, ktorú mu mal údajne poslať syn Richarda Sulíka Filip.

NICHOLSONOVÁ: DEMOKRATI SI ZASLÚŽIA DRUHÚ ŠANCU

Dátum 26.09.2023

Lucia Ďuriš Nicholsonová: Existuje jediný scenár proreformnej a demokratickej vlády bez zlodejov a korupčníkov a zákerných egomaniakov z Trnavy, a to je vláda zložená z PS, Demokratov a zo Sasky.

DANKO ZAÚTOČIL NA UHRÍKA: V KOALÍCII HO NECHCE!

Dátum 26.09.2023

Predseda SNS Andrej Danko: Milan Uhrík zarába v europarlamente 15-tisíc eur a 30-tisíc eur má na asistentov. Nemôže predsa mesačne poberať 45-tisíc a zároveň rozprávať, že chce z únie vystúpiť, kto mu má veriť.

Stránky