POLITIKA

KAMENICKÝ: ZA ĽUDÍ JE STRANA ZBERAČOV FUNKCIÍ A SPIEVA LABUTIU PIESEŇ

Dátum 12.06.2021

Ladislav Kamenický: Pripadá mi trochu smiešne, že v strane s podporou okolo troch percent sa tvoria už tri frakcie. Predpokladám, že ak bude referendum a vláda bude takto pokračovať, je veľká šanca na predčasné voľby. 

DRAXLER: MÁLOKTO PRISPEL K IDIOTIZÁCII NAŠEJ POLITIKY TAK AKO NICHOLSONOVÁ

Dátum 12.06.2021

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa pred pár dňami v rozhovore vyjadrila, že je znechutená zo slovenskej politiky a plánuje z nej odísť.

OĽANO STOJÍ ZA MIKULCOM

Dátum 12.06.2021

Premiér Eduard Heger tvrdí, že predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico obviňuje Mikulca z kauzy, ktorú sám "vyfabrikoval".

SULÍK: VOĽBY BUDÚ V ROKU 2024

Dátum 12.06.2021

Richard Sulík tvrdí, že ministra vnútra Romana Mikulca počas odvolávania podporia, pretože na otázky strany SaS odpovedal uspokojivo.

REMIŠOVÁ: SIS TREBA ROZPUSTIŤ A POSTAVIŤ NANOVO

Dátum 12.06.2021

Zásah policajnej inšpekcie v Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) hodnotí Remišová ako nátlakovú akciu.

FICO PLÁNUJE POSKYTNÚŤ DÔKAZY NA MIKULCA POLÍCII

Dátum 12.06.2021

Predseda strany SMER-SD Robert Fico predložil ďalšie dokumenty, ktoré majú spochybniť osobu ministra vnútra Romana Mikulca. Na návrh SMERU-SD bude minister čeliť v utorok 15. júna odvolávaniu v parlamente.

ČAPUTOVÁ SA ZÚČASTNÍ SAMITU NATO V BRUSELI

Dátum 11.06.2021

Členmi slovenskej delegácie budú aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok, minister obrany Jaroslav Naď a vedúci Stálej delegácie SR pri NATO Peter Bátor.

KOLÍKOVÁ: NA SEX JE POTREBNÉ UDELIŤ SÚHLAS!

Dátum 11.06.2021

Ministerka spravodlivosti a členka rozvrátenej strany Za ľudí Mária Kolíková plánuje zmeniť definíciu pojmu znásilnenie. Na sex by mal byť podľa nej udelený súhlas, inak ide o znásilnenie.

MIKULEC: SKARTOVAL SOM LEN JEDNU ALEBO DVE STRANY

Dátum 10.06.2021

Minister vnútra tvrdí, že správu skartoval preto, lebo vtedajšia premiérka požadovala, aby spravil veci, s ktorými nesúhlasil.

ŽILINKA NARIADIL PREŠETRIŤ ŠTVRTKOVÝ ZÁSAH NA NAKA

Dátum 10.06.2021

Pracovníci inšpekcie mali v NAKA zaistiť niekoľko "živých" vyšetrovacích spisov, medzi ktorými má byť aj vyšetrovací spis týkajúci sa exriaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského.

Stránky