POLITIKA

BRÁNIK - MATOVIČOVI: DRŽ UŽ RAZ ASPOŇ CHVÍĽU HUBU!

Dátum 25.09.2020

Drzosť, s akou tu poučuje ľudí, čo sa mu skladajú na plat a ochranku o zodpovednosti a slobode bez nej a anarchii je niečo, čo sa len tak nevidí.

MATOVIČ: POKAZILI SME SI TO

Dátum 25.09.2020

Igor Matovič: Veril som, že ľudia si budú väčšiu slobodu vážiť a budú sa správať rozumne. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti ohrozovali naďalej nevinných ľudí, tak nehrozí," napísal.

KOLLÁR SĽUBUJE NA BUDÚCI ROK MASÍVNU VÝSTAVBU NÁJOMNÝCH BYTOV

Dátum 25.09.2020

Pri aktuálne rastúcich cenách nehnuteľností podľa Kollára mnohí občania ocenia, keď si namiesto vybavovania vysokej hypotéky budú môcť za dvesto – tristo eur prenajať štátny byt, ktorý si po dvadsiatich rokoch odkúpia.

KORČOK – BOJOVNÍK PROTI DEZINFORMÁCIÁM

Dátum 24.09.2020

Podľa ministra nepoprieme, že svet má štyri svetové strany, ale má byť úplne jasné, kam patrí Slovensko, pretože inak „loď, ktorú navigujeme, sa bude motať a nebudú tomu rozumieť ani naši partneri, a už vôbec nie naši občania“.

PROKURÁTOR ZRUŠIL OBVINENIE BLAHU

Dátum 24.09.2020

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil Blahu z trestného činu popierania a schvaľovania holokaustu, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti. Trestné oznámenie naňho podala europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS).

Stránky