POLITIKA

OSUSKÝ: DUBČEK BOL PRESVEDČENÝ KOMUNISTA A PREDSTAVOVAL TOTALITNÝ REŽIM!

Dátum 28.11.2021

Peter Osuský považuje za primerané triezve hodnotenie Dubčeka napriek tendencii heroizovať ho. Podľa jeho slov bol Dubček pevne presvedčeným komunistom, ktorý ani ako symbol a stelesnenie "obrodného procesu" neuvažoval o niečom, čo by prekračovalo hranice ústavne zakotvenej vlády jednej strany.

PRIESKUM: SMER-SD BY MAL VO VOĽBÁCH 15 PERCENT

Dátum 28.11.2021

AKTUALIZOVANÉ: Pred bránami NR SR by ostali ĽSNS (4,8 percenta), Aliancia (4,4 percenta), SNS (3,6 percenta), Za ľudí a Dobrá voľba (zhodne po 2,1 percenta) a strana Spolu (1 percento). 

MATOVIČ: FICO BY SA MOHOL KÚPAŤ V KRVI SVOJICH OBETÍ!

Dátum 28.11.2021

Minister financií Igor Matovič obvinil zo šírenia covidu školopovinné deti a vyzval Slovákov, aby cez Vianoce necestovali navštíviť blízkych, pretože by mohlo ísť o poslednú návštevu starých rodičov.

ŠIMEČKA: NEMYSLÍM SI, ŽE RUSKO CHCE VYVOLAŤ VOJNU

Dátum 28.11.2021

Europoslanci Miriam Lexman, Michal Šimečka, Róbert Hajšel, Eugen Jurzyca, Martin Hojsík a Ivan Štefanec prezentovali svoje názory na geopolitické pôsobenie Ruska.

BIHARIOVÁ: SME ZA POVINNÉ OČKOVANIE VŠETKÝCH ĽUDÍ NAD 18 ROKOV!

Dátum 28.11.2021

Podľa predsedníčky PS Ireny Bihariovej je pandémia taká, aká je vláda. Tvrdí, že pandémia len ilustruje zbabelosť tejto vlády.

O SLOVENSKU DNES ROZHODUJE REMIŠOVÁ, KTOREJ STRANA BY MALA VO VOĽBÁCH 2 PERCENTÁ

Dátum 28.11.2021

Strana exprezidenta Andreja Kisku sa len tak-tak vytiahla do parlamentu. Dnes ju vedie zmätená Veronika Remišová, ktorá zastáva mimoriadne dôležité funkcie v štáte i napriek tomu, že nemá takmer nijakú podporu Slovákov.

DANKO: KOLLÁR JE OBYČAJNÝ VEKSLÁK, VYZÝVAM HO NA DISKUSIU V TA3!

Dátum 28.11.2021

Podľa predsedu SNS dnes vládnu ľudia, ktorí na to neboli pripravení. Vyzval odborárov, aby vyhlásili generálny štrajk a dali tejto vláde odkaz, že ak to nezvládajú, treba v septembri spojiť komunálne voľby s parlamentnými a dať šancu inej vláde.

REMIŠOVÁ: AK SA DO NEMOCNICE DOSTANE NEZAOČKOVANÝ S COVIDOM, MAL BY SI LIEČBU PLATIŤ SÁM!

Dátum 27.11.2021

Vicepremiérka Veronika Remišová trvá na tom, že lockdown nič nerieši. Treba podľa nej zvýhodňovať očkovaných a očkovať ľudí nad 55 rokov. Ak vláda schváli povinné očkovanie pre určitú skupinu ľudí, neuspolúchnutie by sa malo vynucovať sankciami.

HEGER: DUBČEK OTVORIL DVERE DEMOKRACII

Dátum 27.11.2021

V sobotu 27. novembra si Slovensko pripomína sté výročie narodenia prezidenta Alexandra Dubčeka.

UHRÍK: KEĎ JE PRI MOCI NORMÁLNA VLÁDA A NIE MAGORI, DÁ SA ŽIŤ NORMÁLNE

Dátum 27.11.2021

VIDEO: Predseda Republiky Milan Uhrík a podpredseda Milan Mazurek uverejnili video z vianočných trhov vo Varšave, kde ľudia nemajú rúška a fungujú ako pred pandémiou na rozdiel od Slovenska, kde je lockdown a krachujú podniky.

Stránky