SPRÁVY

PAVLA RUSKA OSLOBODILI V KAUZE PRÍPRAVY VRAŽDY KLAUS-VOLZOVEJ

Dátum 14.09.2023

Rovnako tak urobil aj v prípade odsúdených príslušníkov podsvetia Mikuláša Černáka, Miloša Kaštana a Róberta Lališa. 

PROKURÁTOR NAVRHOL PRE PAVLA RUSKA 21-ROČNÝ TREST

Dátum 14.09.2023

Pavol Rusko čelí obžalobe z prípravy vraždy bývalej spoločníčky v TV Markíza Sylvie Klaus-Volzovej. Momentálne si odpykáva 19 rokov vo väzení za kauzu zmeniek.

ČERNÁKOV ADVOKÁT SMERUJE NA SLOBODU

Dátum 27.08.2023

Advokát František P. bol zadržaný v rámci policajnej akcie s krycím názvom Corrumpere 1. Obvinený je z korupcie. Trestnej činnosti sa mal podľa polície v minulosti dopustiť v súvislosti s vybavovaním prepustenia väzobne stíhaných osôb na slobodu.

NA SLOBODU MIERI AJ ZADRŽANÝ ROMAN STAHL

Dátum 13.08.2023

Polícia v piatok zadržala a obvinila exprezidenta Policajného zboru Tibora Gašpara a Romana Stahla pre podozrenia z korupcie. Sudca síce konštatoval dôvodnosť trestného stíhania obvineného, ale vzhľadom na dokumentované štádium trestného stíhania nekonštatoval žiadny z dôvodov väzby uvedených v Trestnom poriadku.

NA FESTIVALE GRAPE ZOMREL 22-ROČNÝ MLADÍK

Dátum 13.08.2023

Polícia v Trenčíne začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

NAJVYŠŠÍ SÚD ZMIERNIL EXPOLICAJTOVI KUČERKOVI TREST NA 10,5 ROKA VO VÄZENÍ

Dátum 27.07.2023

Expolicajt je vinný z prijímania úplatku. Na štvrtkovom verejnom zasadnutí, rovnako ani na vlaňajšom vyhlásení prvostupňového rozsudku, sa osobne nezúčastnil.

ZOMRELA ÍRSKA SPEVÁČKA SINÉAD O'CONNOROVÁ

Dátum 26.07.2023

Sinéad O'Connorová dlhé roky trpela duševnou chorobou. V roku 2017 si zmenila meno na Magda Davittová. O rok neskôr konvertovala na islam a znova si zmenila meno, tentoraz na Shuhada Sadaqatová.

NA BRATISLAVSKOM GYMNÁZIU SA UPÁLIL ŠTUDENT

Dátum 01.07.2023

Študent prišiel na miesto činu na skútri, podpálil niekoľko áut na ulici a následne sa po rebríku dostal na prvé poschodie školy. Rozbil okno, vošiel dnu a založil požiar, pri ktorom sám zahynul.

NAKA ZADRŽALA MUŽA, KTORÝ SA ZREJME VYHRÁŽAL NAĎOVI A ČAPUTOVEJ

Dátum 27.06.2023

V súčasnosti sa vykonáva domová prehliadka a prehliadka iných priestorov a pozemkov. Aby nedošlo k zmareniu vyšetrovania, polícia nemôže poskytnúť viac informácií.

NAKA ZASAHUJE NA ZÁPADNOM SLOVENSKU V RÁMCI AKCIE KOLOSEUM

Dátum 08.02.2023

Portál Startitup informoval, že v rámci akcie zadržali viacero ľudí a má byť medzi nimi aj policajt z krajskej kriminálky či člen gangu sýkorovcov.

Stránky