SPRÁVY

NAKA ZASAHUJE NA ZÁPADNOM SLOVENSKU V RÁMCI AKCIE KOLOSEUM

Dátum 08.02.2023

Portál Startitup informoval, že v rámci akcie zadržali viacero ľudí a má byť medzi nimi aj policajt z krajskej kriminálky či člen gangu sýkorovcov.

NAKA OBVINILA HAŠČÁKA A ĎALŠÍCH ZO ZOSNOVANIA ZLOČINECKEJ SKUPINY

Dátum 01.12.2022

Finančník Jaroslav Haščák čelí tiež obvineniu pre obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

CEZ ÚZEMIE SLOVENSKA SA PRESÚVAJÚ ZAHRANIČNÉ SPOJENECKÉ OZBROJENÉ SILY

Dátum 29.11.2022

Rozsiahlejšie presuny budú v nočných hodinách, aby sa eliminovali dopravné obmedzenia. Bezproblémový priebeh presunov bude zabezpečovať Vojenská polícia.

NA STREDNEJ ŠKOLE V NOVÁKOCH ÚTOČIL ŠTUDENT SEKEROU

Dátum 03.11.2022

Pri incidente zranila jedna osoba, nie však vážne. 

NAKA OBVINILA 16-ROČNÉHO ŠTUDENTA, KTORÝ SCHVAĽOVAL ÚTOK PRED TEPLÁRŇOU

Dátum 22.10.2022

Hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová upozornila, že jednou z foriem účasti na terorizme je verejné schvaľovanie teroristického útoku v zmysle par. 419b Trestného zákona, za ktoré hrozí trest odňatia slobody vo výmere tri až desať rokov.

NAKA ZASAHUJE NA VIACERÝCH MIESTACH SLOVENSKA V KAUZE EMISIE

Dátum 18.10.2022

Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonávajú na viacerých miestach stredného a západného Slovenska domové prehliadky a prehliadky iných priestorov.

DĚDEČEK BUDE STÍHANÝ NA SLOBODE

Dátum 06.10.2022

AKTUALIZOVANÉ: Sudca pre prípravné konanie nevzal Dušana Dědečka do väzby. Prokurátor žiadal útekovú aj preventívnu väzbu a proti rozhodnutiu podal sťažnosť.

KONTROLY NA HRANICIACH SO SLOVENSKOM PREDLŽUJE AJ RAKÚSKO

Dátum 06.10.2022

Česká republika predĺženie kontrol odôvodnila zvýšenou nelegálnou migráciou. Rakúski predstavitelia sa preto obávajú, že  prevádzači by sa mohli namiesto českej trasy preorientovať na Rakúsko.

OPITÉMU VODIČOVI, KTORÝ V NEDEĽU USMRTIL PIATICH ĽUDÍ, HROZÍ DOŽIVOTIE

Dátum 04.10.2022

V dôsledku zrážky bezprostredne na mieste zahynuli štyria ľudia. Traja boli v kritickom stave prevezení do nemocníc, ďalší traja utrpeli zranenia vyžadujúce si ich ošetrenie v nemocniciach. V pondelok zomrela piata osoba, ktorá bola hospitalizovaná v nemocnici.

NEHODA V BRATISLAVE MÁ ĎALŠIU OBEŤ, 21-ROČNÚ ŠTUDENTKU

Dátum 03.10.2022

V centre Bratislavy narazilo v nedeľu v noci auto s opitým vodičom do zastávky mestskej hromadnej dopravy. Nehoda si doteraz vyžiadala piatich mŕtvych a viacerých zranených.

Stránky