Téma

VLÁDA PODKOPÁVA ZÁUJMY SR

Dátum 14.05.2022

Roman Stopka, predseda PSN: Bezpečne sa náš občan bude môcť cítiť, keď nebudeme v zameriavači cudzích zbraní len preto, že na našom území sú rozmiestnené zbrane z inej cudziny. Dnes sa už vzdialenosti na bezpečnosť nepočítajú kilometrami, ale na minúty. Sú to minúty, ktoré ubehnú od štartu po dopad nosiča jadrovej zbrane.

STOPKA: NÁŠ ŠTÁT JE V POZÍCII AMERICKÉHO POSKOKA

Dátum 24.04.2022

Predseda Smer-SD Robert Fico: Vládna koalícia sa jednoducho rozhodla, že využije vojnu na Ukrajine a protiruské nálady na to, aby mohla zbabelým a nedemokratickým spôsobom zavrieť ústa svojim oponentom a ľuďom s iným názorom na Slovensku.

PREDSEDA PSN STOPKA: VLÁDU TREBA ODSTAVIŤ OD ŠTÁTNEJ MOCI

Dátum 12.02.2022

Milan Uhrík, predseda hnutia REPUBLIKA: Prvým krokom pre ochranu občanov je ukončenie vlád, ktoré drancujú štát, dohadzujú kšefty, mýtne tendre, kupujú predražené stíhačky či antigénové testy a tým ničia rozpočet aj životy ľudí v štáte. Treba týchto bláznov a mafiu vo vláde vymeniť. A potom si zvoliť tých, ktorí chcú ľudom dať možnosť normálne žiť.

REMIŠOVEJ "GEOPOLITICKÁ ZBRAŇ" SPUTNIK V JE NA SLOVENSKU

Dátum 01.03.2021

Remišová nemá námietky proti vakcíne AstraZeneca, ale odmieta sa vôbec „baviť“ o ruskej vakcíne Sputnik V, ktorou očkujú obyvateľov už v 29 krajinách sveta. Od dnes je na Slovensku, v Maďarsku a Česi ju budú mať tiež.