VIDEOBLOG

FICO: O DÚHOVÝCH POCHODOCH PÍŠU MÉDIÁ LITÁNIE, NO O VÝROČÍ DEKLARÁCIE ZVRCHOVANOSTI SR NEPÍŠU NIČ

Dátum 18.07.2024

VIDEO: Robert Fico, premiér: Aj dnes máme oprávnené obavy o našu suverenitu a do akej miery sme schopní v zdivočenom svete, kde sa nerešpektuje iný názor, realizovať suverénnu slovenskú zahraničnú politiku a presadzovať naše národnoštátne záujmy.

ROTH NEVEĎALOVÁ: EUROPOSLANCOM SME VYPLÁCHLI ŽALÚDKY HNEĎ V PRVÝ DEŇ!

Dátum 17.07.2024

VIDEO: Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Na moje veľké sklamanie sme nehovorili o ľuďoch, sociálnej politike, boji proti chudobe, ochrane pracovných miest či o budúcnosti našich občanov, ale hovorili sme znova o vojne a zbraniach.

KALIŇÁK: OPOZIČNÝCH POSLANCOV VYSTIHUJE MÚDROSŤ: ČÍM MENEJ VIEM, TÝM VIAC KRIČÍM

Dátum 16.07.2024

VIDEO: Robert Kaliňák, minister obrany: Kto si myslel, že po atentáte a rozhodnutí ústavného súdu upravia svoju politiku, vrátia sa k vecnosti a argumentom, dnes dostal jasnú odpoveď: o nijaký zmier nemajú záujem a plnou parou pokračujú v klamstvách a šírení nenávisti.

FICO: OPOZÍCIA UROBILA V BRUSELI KUS ŠPINAVEJ ROBOTY

Dátum 15.07.2024

VIDEO: Robert Fico tvrdí, že opozícia nechce, aby Slovensko dostalo európske peniaze, pretože verí, že to poškodí vládu v očiach verejnosti. „Preto, aby sme zachránili peniaze pre Slovensko, navrhujeme posilniť ochranu finančných záujmov Európskej únie v Trestnom zákone,“ povedal s tým, že navrhované zmeny odzrkadľujú výsledok rokovaní s Európskou komisiou.

FICO: ŠIMEČKA, MATOVIČ ČI GRÖHLING SA SPOLIEHALI, ŽE SA DO POLITIKY NEVRÁTIM

Dátum 11.07.2024

VIDEO: Premiér SR Robert Fico opozícii: Tak ako ste v čase, keď ste boli vo vláde, štvali proti nám čurillovcov a lipšicovcov a pri každom nezákonnom obvinení a zatvorení ste otvárali šampanské a radostne tlieskali, tak teraz nesiete plnú zodpovednosť za to, ako ste štvali a k násilným akciám motivovali svojich aktivistov.

CUPER: ATENTÁTMI BOLI I NEHODY DUBČEKA A ZELENAYA, ZABIŤ CHCELI AJ MŇA

Dátum 09.07.2024

VIDEO: Bývalý špeciálny prokurátor Daniel Lipšic by mal podľa Jána Cupera sedieť tam, kde dnes úplne nevinne sedí jeho predchodca Dušan Kováčik. Práve Lipšic je totiž pôvodcom dvadsaťročného deformovania právneho systému za pomoci Úradu špeciálnej prokuratúry a Špecializovaného trestného súdu, ale aj NAKA, prioritne vytvorených na likvidáciu opozície.

HUĎO: DEMENTNÝ BIDEN DLÁŽDI CESTU TRUMPA DO BIELEHO DOMU

Dátum 06.07.2024

VIDEO: Biden podľa názoru publicistu Ľubomíra Huďa, ale aj názoru mnohých amerických politikov a médií, nie je vhodným kandidátom na prezidenta. Upozornil na jeho pokračujúcu demenciu a v prípade, že ho pred voľbami jeho strana nevymení za iného kandidáta, má Trump veľké šance na návrat do Bieleho domu. Pripustil, že v tom prípade sa naplní Trumpov sľub a skončí sa vojna na Ukrajine, v ktorej sa zástupne zúčastňujú USA.

ZOROSLAV KOLLÁR PRIBLIŽUJE SPIŠIAKOVE MAFIÁNSKE PRAKTIKY AJ JEHO STRETNUTIA S TÓDOVOU

Dátum 05.07.2024

VIDEO: Zoroslav Kollár, podnikateľ a advokát: Likvidáciu tejto spoločnosti mal Jaroslav Spišiak údajne zariadiť cez kontakty na organizovanú skupinu cez Lehela Horvátha. Za uvedené služby mal Spišiak zinkasovať vysokú odmenu.

GLÜCK: OPOZÍCIA A MÉDIÁ, KOĽKO CINTULOV EŠTE CHCETE VYCHOVAŤ?

Dátum 05.07.2024

VIDEO: Richard Glück, poslanec NR SR za Smer-SSD: Opozícia a médiá, koľko Cintulov ešte chcete vychovať, alebo koľko nálezov ústavného súdu ešte potrebujete, aby ste prestali klamať?

KALIŇÁK: CHCEM NAPRÁVAŤ CHYBY, KTORÉ SPÔSOBILA BÝVALÁ VLÁDA

Dátum 03.07.2024

VIDEO: Hlavným zámerom ministra obrany Roberta Kaliňáka je obnoviť obranyschopnosť Slovenska, ktorú zničili exminister Jaroslav Naď a expremiér Eduard Heger odovzdaním všetkých zbraňových systémov na Ukrajinu. Konštatoval, že toto neurobila nijaká iná krajina NATO.

Stránky