VIDEOBLOG

ZOROSLAV KOLLÁR KORČOKOVI: SMRŤ DVOCH MLADÝCH ĽUDÍ JE VÁM UKRADNUTÁ, JE TO IBA DOBRÁ TÉMA V PREDVOLEBNEJ KAMPANI

Dátum 03.03.2024

VIDEO: Zoroslav Kollár, právnik a podnikateľ: Pán Korčok, vražda je vážny a neodpustiteľný zločin. Ale ak pripúšťate, že jej príčiny, nebodaj aj realizácia bola nejako spojená s vládou Smeru v rokoch 2016 až 2020, tak potom sa musím opýtať, prečo ste z takej vlády neodišli a nedištancovali sa od nej.

MARIÁN ĎURIŠ: 33 KORČOKOVÝCH PREŠĽAPOV

Dátum 03.03.2024

VIDEO: Marián Ďuriš, hnutie Republika: Predtým bol minister zahraničia a veľvyslanec v USA. Čím to je, že sa mu zrazu otvárajú každé dvere? Asi tušíte. Ale dať čokoládu do pekného obalu nestačí. Musí mať svoju kvalitu. Má? Tu je 33 faktov v kocke, o ktorých by ste mali vedieť.

MELICHER: ČESI POSIELAJÚ NAĎA DOMOV

Dátum 02.03.2024

VIDEO: Igor Melicher, štátny tajomník Ministerstva obrany SR: Najnovšie už posielajú Jaroslava Naďa domov aj Česi. S argumentom, že nechcú, aby Česko v obrannej oblasti zlyhalo rovnako ako Slovensko počas jeho ministrovania. Tento samozvaný bezpečnostný expert daroval nielen systém protivzdušnej obrany S-300, ale aj celú našu stíhaciu letku MiG-ov na Ukrajinu.

ROTH NEVEĎALOVÁ: 50 MILIÁRD KLAMSTIEV

Dátum 01.03.2024

VIDEO: Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Neschválili sme žiadne zbrane pre Ukrajinu, ani nové financie. Schválili sme dohodu, ktorá pomôže aj Slovensku a našim firmám a pomôže stabilizovať situáciu na našich východných hraniciach.

CHMELÁR: U MACRONA SA PREJAVUJE NAPOLEONSKÝ KOMPLEX

Dátum 29.02.2024

VIDEO: Eduard Chmelár, politológ: U Emmanuela Macrona sa od začiatku pôsobenia vo funkcii prezidenta prejavuje napoleonský komplex. Teraz si myslí, že sa stal európskym vodcom, ktorý na rozdiel od Napoleona a Hitlera môže poraziť Rusko.

PELLEGRINI: SLOVENSKO POTREBUJE POKOJ, UKRAJINA MIER

Dátum 28.02.2024

VIDEO: Peter Pellegrini, predseda NR SR a kandidát na prezidenta: Parížsky samit ukázal, že existujú rôzne názory na to, ako pomôcť Ukrajine. Stále si však myslím, že V4 by mala hľadať priestor na dialóg aj spoločné stratégie. Nie sa hádať.

ZOROSLAV KOLLÁR SA PUSTIL DO KLAMÁRA MATOVIČA A OLIGARCHU MILANA FIĽA

Dátum 17.02.2024

VIDEO: Igor Matovič je klamár, ktorý si neváži voličov a berie ich iba ako nástroj na naplnenie svojich osobných ambícií, povedal vo videu právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár. Chcel v ňom poukázať na chrapúnske správanie Igora Matoviča a Daniela Lipšica.

FICO: ČAPUTOVÁ SA DEFINITÍVNE STALA OPOZIČNOU ATRAPOU

Dátum 17.02.2024

VIDEO: Robert Fico, predseda Smeru-SSD a predseda vlády: Posledné kroky pani Čaputovej na záchranu Lipšica potvrdili, že sa definitívne stala opozičnou atrapou.

FICO: KORČOK SA SPRÁVA, AKO BY CHCEL ZAPREDAŤ SLOVENSKO ZA PÁR GROŠOV

Dátum 14.02.2024

VIDEO: Robert Fico, premiér SR: Zrušenie práva veta členským štátom EÚ by pre Slovensko znamenalo výrazné oslabenie jeho medzinárodného postavenia. „Nikto z veľkých by sa ani nespýtal na náš záujem, ak by vedel, že svoje rozhodnutie môže presadiť na úkor malých,“ vyhlásil premiér SR Robert Fico.

HARABIN: DOKEDY BUDEME TOLEROVAŤ TAKÝCH LOTROV AKO HELLEBRANDT?

Dátum 13.02.2024

VIDEO: Štefan Harabin, národno-vlastenecký kandidát na prezidenta a bývalý predseda NS SR: kto je exposlanec Hellebrandt? To je ten človek, ktorý sa 1. októbra 2021 na svojom Facebooku vyhrážal zdravým neočkovaným ľuďom, že budú platiť špeciálnu daň, lebo šíria vírus. Kto šíri vírus? Zdraví ľudia alebo tento klamár a vydierač?

Stránky