MIROSLAVA SVOBODOVÁ

KTO V SKUTOČNOSTI DEZINFORMUJE?

Dátum 11.07.2024

Infektológ Sabaka tvrdil, že vakcína nebude mať po rokoch nežiadúce účinky a už po niekoľkých dňoch od aplikácie ju telo vylúči. Odporúčal ju aj deťom. Čo hovorí infektológ dnes?

KAŠČÁK SI NIE JE ISTÝ, ČI BY NA POHODE PRIVÍTAL ÚČASŤ PREZIDENTA PELLEGRINIHO

Dátum 09.07.2024

Šéf pohody Michal Kaščák vysvetlil, že od roku 2011 sa organizátori rozhodli nepozývať na Pohodu aktívnych politikov, namiesto toho zvolili model diskusie o spoločenských témach s ľuďmi, ktorí nespadajú do ich okruhu.

POLITICKÁ ŠTVANICA NA FICA POKRAČUJE

Dátum 06.07.2024

PS, ktoré úspešne nadviazalo na tradíciu matovičovsky zákernej politiky a na protestoch hecovalo davy k odporu voči vláde, fanatizovalo ich zaklínadlami typu mafia a prísľubmi o odstránení Fica zo scény, začalo po atentáte hovoriť o zachovaní pokoja. Prečo? Aby sa tichou cestou prešlo to, čo nevyšlo prostredníctvom verejného vzdoru?

ZO ZÁKULISIA BÝVALEJ RTVS: UKRADNUTÝ PROJEKT

Dátum 04.07.2024

V čase najväčšieho tlaku na odchod redaktoriek Kultúry SK sa začalo v kuloároch pošepkávať o vzniku analogického projektu z dielne NUNEZ NFE s pracovným názvom Aplauz. Požiadavky na výrobu jedného dielu magazínu Aplauz predstavujú 27-tisíc eur. Jedna časť Kultúry SK, na ktorú údajne chýbajú financie, sa pritom vyrába za zlomok tej sumy, a to aj s ohľadom na tri interné platy redaktoriek.

PACI PAC PODPOROVALI KORČOKA, TERAZ SA HRAJÚ NA APOLITICKÝCH

Dátum 02.07.2024

„Vravíte nám, že politika nepatrí na stránku detského interpreta. Ak by sme žili v krajine, kde nie je ohrozená sloboda, demokracia a budúcnosť našich detí, tak by sme to nemuseli robiť,“ vysvetľuje dvojica Paci Pac, ktorá sa vtedy desila predstavy, že by na čele štátu mohla stáť akási „podržtaška s jamkami na lícach“.