BLAHA: MATOVIČ CHRÁNI ZLODEJOV!

Kollára potrestáme za podvod takto: Diplomové práce všetkých úradníkov musia byť spätne skontrolované a ak sa nájde nejaká nezrovnalosť, musia byť tie svine podvodnícke prepustené. A Boris Kollár samozrejme ostane. To bude jeho trest.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 29.06.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha 29. júna 2020. 

Igor Matovič dnes po klube OĽaNO, na ktorom vysvetľoval Boris Kollár svoj podvod s diplomovkou, predstúpil pred médiá s týmito 10 unikátnymi myšlienkami - každú z nich by bolo treba tesať do kameňa: 

1. Andrej Danko bol „hajzlík“, lebo vraj opísal prácu. Boris Kollár, ktorý urobil to isté, „hajzlík“ nie je, pretože klub OĽaNO rozhodol, že za jeho podvod môže aj školiteľ, oponent, systém, škola a priľahlé galaxie. Je to čierne na bielom v stanovisku klubu. Aha. Tak v tom je ten rozdiel. Konečne sme na to došli.

2. V prípade Andreja Danka bolo správne volať po jeho odvolaní, ale v prípade Borisa Kollára je to lynč, pretože "vaša otázka je hlúpa, pán novinár!"

3. Na Slovensku sa podľa Matoviča rozdalo státisíce titulov za ukradnuté diplomovky - a preto je vlastne Boris Kollár hrdina pospolitého ľudu a možno by mal dostať Nobelovu cenu. 

4. Matovič vyčíta iným, že si prácu kúpili a nechali napísať iným - vraj to je horšie, ako keď bol Boris Kollár statočne prichytený. Ja len, že toto tvrdí zrovna Matovič, ktorý si nechal napísať prácu kamarátkou v Chorvátsku.

5. Kollár podľa Matoviča môže kradnúť, lebo iní chodia na potrat. A on by dal za potrat trest smrti. Všimnite si, ako originálne Matovič spojil otázku diplomoviek s potratmi - takúto magickú súvislosť by nenašiel ani Platón s Aristotelom dokopy. A ten trest smrti za potrat - to je také pro-life, ach! Igor - ty si proste mysliteľ!

6. Kollára potrestáme za podvod takto: diplomové práce všetkých úradníkov musia byť spätne skontrolované a ak sa nájde nejaká nezrovnalosť, musia byť tie svine podvodnícke prepustené. A Boris Kollár samozrejme ostane. To bude jeho trest.

7. A tá obluda minister školstva, ktorý v čase, keď Boris Kollár falšoval svoju diplomovku veselo strihal vlasy, nech drží ústa a radšej nech za leto pripraví retroaktívny zákon - čo má čo odkazovať študentom, že podvádzať sa nemá, ešteže to, nech sa stará o seba a nech nekope do vlastnej mafie!

8. Zákon platí pre všetkých rovnako. A tak nemožno trestať iba Borisa. Ak teda spáchate vraždu, budete potrestaný až vtedy, keď bude spravodlivosť vyvodená aj voči všetkým ostatným páchateľom - dovtedy môžete dosýta vraždiť. Spravodlivosť podľa Matoviča.

9. Na záver vážnosť situácie zhrnul vrchný intelektuál klubu OĽaNO Jozef Pročko, ktorý opísal grilovanie Kollára na klube takto: „Dobre sme sa zabávali, veď zabávať sa nie je hriech.“ Na zdravie, Jožko!

10. Ja len, že Matovič chráni zlodejov. A spolu s ním kryjú podvod aj všetci tí tajtrlíci, čo tam za Matovičom stáli - pred voľbami to boli veľkí bojovníci a hrdinovia, a dnes len poslušne prikrývajú každú zlodejinu, ktorú odobrí ich big boss Igor. Ach, aké ste odvážne, úprimné a ľudové, ovečky!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.