POLITIKA/SPOLOČNOSŤ

ZA KOLLÁROM VRAJ CHODILI DO NEMOCNICE LEN OPATROVATEĽKY A DÁMY V ROKOCH

Dátum 28.11.2020

Ľuboš Blaha: Kollárová bývala partnerka Linda Antal Rezešová má 39 rokov, ale možno z Kollárovej strany sa už tridsiatničky chápu ako "dámy v rokoch", keďže mal vo zvyku laškovať aj s pätnáskami. 

MATOVIČ: ZAOČKOVAŤ SA DÁM AKO KAPITÁN LODE ÚPLNE POSLEDNÝ

Dátum 28.11.2020

VIDEO: Predseda vlády totiž, že ako kapitán lode by sa mal dať zaočkovať ako posledný. Prednosť chce dať všetkým, ktorí to potrebujú viac ako on - zdravotnícki pracovníci a starší ľudia, ktorí sú najviac ohrození. 

OPÄŤ JE TO TU, CHCEME ZMENU, KONIEC VLÁDY, IDEME DO ULÍC, BOJUJEME ZA ZMENU

Dátum 28.11.2020

Za tridsať rokov sa politikom podarilo privlastniť políciu, prokuratúru aj súdy. Čo mohli, rozpredali. Zisk si uložili v daňových rajoch, predovolekovali, rozdelili medzi bývalé aj súčasné manželky. Nezabudli ani na aktuálne milenky. Po celom Slovensku vyrástli haciendy oligarchov.

MATOVIČ: PAPALÁŠIZMUS NEMÁM RÁD A NEPREVÁDZKUJEM HO, NIE SOM PELLEGRINI

Text FACEBOOK
Dátum 26.11.2020

Igor Matovič sa rozhodol na svojom Facebooku vysvetliť jeho návštevu v nemocnici u Borisa Kollára. Tvrdí, že on nie je z tých, ktorí využívajú výhody papalášizmu ako napríklad Pellegrini. 

ČAPUTOVÁ DNES PREVZALA LISTINY OD NOVÉHO RUSKÉHO VEĽVYSLANCA, KTORÝ NAHRADIL ALEXEJA FEDOTOVA

Dátum 26.11.2020

Alexej Fedotov pôsobil na Slovensku od roku 2014. Teraz ho má nahradiť Igor Borisovič Bratčikov. 

LAURENČÍK VYZÝVA FICA ABY SA VZDAL POSLANECKÉHO MANDÁTU

Dátum 26.11.2020

Podpredseda NR SR Milan Laurečník za stranu SaS vyzýva Roberta Fica, aby sa vzdal miesta poslanca. Mal vraj dlhé roky chrániť bývalú štátnu tajomníčku Moniku Jankovskú a kryť jej chrbát. 

KLUS: TERORISTI NEREŠPEKTUJÚ HRANICE ŠTÁTOV, MALI BY SME IM V RÁMCI EÚ ČELIŤ SPOLOČNE

Dátum 26.11.2020

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Martin Klus tvrdí, že na Slovensku sme dlho žili v domnení, že terorizmus je od nás ďaleko, čo nie je vraj pravda a svedčí o tom tragický útok vo Viedni. 

MATOVIČ OBVIŇUJE SULÍKA, ŽE NEZOHNAL DOSTATOK TESTOV

Dátum 26.11.2020

Plošné testovanie, ktoré sa malo na Slovensku uskutočniť prvý decembrový víkend, pravdepodobne nebude. Richard Sulík nedokázal vraj zabezpečiť dostatok antigénových testov. 

MATOVIČ POVERIL GRÖHLINGA: PRÍĎ NA TO AKO DOSTAŤ ŽIAKOV SPÄŤ DO ŠKÔL!

Dátum 26.11.2020

Deti by sa do škôl mohli vrátiť od 7. decembra. Minister školstva Branislav Gröhling dostal od Matoviča úlohu prísť do pondelka s riešením, ako školy otvoriť.

MATOVIČ PLÁNUJE MASÍVNE TESTOVANIE ŽIAKOV A RODIČOV

Dátum 25.11.2020

AKTUALIZOVANÉ: Ak sa škola chce otvoriť musí zabezpečiť pravidelné pretestovanie žiakov, učiteľov aj rodičov. Na starosti to bude mať minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling spolu so zástupcami samospráv.

Stránky