POLITIKA/SPOLOČNOSŤ

MATOVIČ: CEZ VIANOCE ZAKÁŽEME CESTOVAŤ MEDZI OKRESMI

Dátum 28.11.2021

Igor Matovič, minister financií: Situácia sa nezlepší ani do Vianoc. Nemali by sme pripúšťať žiadne bubliny, možnosti cestovania medzi okresmi určite nebudú, je mi to ľúto.

SAS: MATOVIČ PORUŠIL DOHODU KOALIČNEJ RADY!

Dátum 26.11.2021

Strana Sloboda a Solidarita hovorí o porušení dohody zo strany ministra financií Igora Matoviča. Na koaličnej rade sa vraj dohodli na odmene 150 eur pre dôchodcov. Matovič si však svojvoľne zorganizoval tlačovú besedu a vyrukoval s odmenou 500 eur. 

AK SA DO VIANOC ZAOČKUJÚ DÔCHODCOVIA, MATOVIČ DÁ PODNIKOM POL MILIARDY EUR

Dátum 26.11.2021

Minister financií Igor Matovič s lídrom Sme rodina Borisom Kollárom vyhlásili tlačovú besedu s názvom ,,Ponuka, ktorá sa neodmieta". Navrhujú zaočkovaným dôchodcom rozdávať 500-eurové poukazy, ktoré budú môcť využiť v sektoroch, ktoré ohrozuje pandémia. Spoločne chcú tak zabiť dve muchy jednou ranou. Zachrániť prevádzky, ale aj zaočkovať dôchodcov. 

FICO: AMERIČANIA ROZDEĽUJÚ EÚ

Dátum 25.11.2021

Predseda strany SMER-SD Robert Fico kritizuje amerického prezidenta Joea Bidena za to, že nepozval Maďarsko, ako legitímny štát Európskej únie, na decembrový samit o demokracii. Zdôraznil aj to, že Poľsko má nadštandardné vzťahy s Washingtonom a označil ich za krajinu, ktorá je protiruská, čo Američanom akurát vyhovuje. 

KLUS: ZA NÍZKU ZAOČKOVANOSŤ MÔŽU EXTRÉMISTI

Dátum 25.11.2021

Štátny tajomník rezortu diplomacie Martin Klus tvrdí, že extrémisti a opozícia inklinujúca k ultrapravicovej a radikálne ideológii polarizuje spoločnosť a to nielen na námestiach, ale aj na sociálnych sieťach či na konšpiračných weboch. 

MATOVIČ: DETI AKO POKUSNÍ KRÁLICI

Dátum 25.11.2021

Minister financií Igor Matovič: Pred pár týždňami sme spravili mimoriadne hlúpe rozhodnutie. Deťom sme dovolili dať si rúška v škole dole. Školy sa tak stali doslova rozbuškou COVID-19, kvôli čom sa nám rozhorelo celé Slovensko. Deti sa v škole nakazili a doma nakazili svojich rodičov. 

MATOVIČ: FICO, PELLEGRINI A KOTLEBA VYUŽÍVAJÚ ĽUDÍ AKO ŽIVÉ ŠTÍTY

Dátum 24.11.2021

Minister financií Igor Matovič: Im nezáleží na vašich životoch! Využívajú vás, aby sa za vás skryli ako za živé štíty. Huckajú vás a vy na to doplácate vlastným životom. Doplatia na to vaše deti, ktoré prídu kvôli nezodpovedným politikom o svoje babky a dedkov.

MIKULEC: POTREBUJEME NÚDZOVÝ STAV

Dátum 24.11.2021

Minister vnútra Roman Mikulec tvrdí, že núdzový stav je potrebný, aby vláda mohla zaviesť zákaz večerného vychádzania.

MATOVIČ: ZA ZLÚ SITUÁCIU NA SLOVENSKU MÔŽE LENGVARSKÝ!

Dátum 24.11.2021

Expremiér a súčasný minister financií Igor Matovič obvinil ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského. Matovič tvrdí, že Marek Krajčí bol lepším ministrom zdravotníctva a že za zlú epidemickú situáciu môže Lengvarského zlyhanie. 

UNIKLI DETAILY O CHYSTANOM LOCKDOWNE A NÚDZOVOM STAVE: PLATIŤ MÁ ZAČAŤ OKAMŽITE!

Dátum 23.11.2021

Dvojtýždňový lockdown a všetky sprísnené podmienky má vláda oficiálne predstaviť až v stredu. Na internet sa však dostali čiastočné informácie. Čiastkový lockdown má zatvoriť všetky hotely, reštaurácie, kaviarne či kaderníctva a taktiež zakázať nočné vychádzanie. 

Stránky