FACEBOOK

MAZUREK: OSADÁM UŽ ANI CENT!

Text FACEBOOK
Dátum 17.09.2023

Milan Mazurek, poslanec politického hnutia Republika: Hnutie REPUBLIKA zabezpečí, že sa všetky tieto peniaze použijú na vytváranie pracovných miest pre všetkých slušných ľudí bez rozdielu. Najmä v poľnohospodárstve, lesnom hospodárstve a udržiavaní ciest, či historických a kultúrnych pamätihodností. 

TAKÁČ: MATOVIČOVA A HEGEROVA VLÁDA DOSTALA SAMOSPRÁVY DO KÚTA

Text FACEBOOK
Dátum 21.07.2023

Richard Takáč, podpredseda strany Smer-SSD:  Poslanci strany Smer-SSD boli pripravení otvoriť dve mimoriadne schôdze! Bývalá koalícia však opäť politikárči a neboli sme uznášaniaschopní. Samosprávy pritom čakajú na sľúbenú dotáciu - kompenzáciu 108 miliónov eur!

SMER TVRDÍ, ŽE HLAS CHCE PRÁVNE ZAKOTVIŤ REGISTROVANÉ PARTNERSTVÁ HOMOSEXUÁLOV

Text FACEBOOK
Dátum 21.07.2023

SMER - SSD berie na vedomie, že HLAS - SD chce po voľbách právne zakotviť registrované partnerstvá homosexuálov a pred voľbami o tom takticky mlčí. Toto dokáže len vo vláde s Progresívnym Slovenskom a SaS.

SMER: ČAPUTOVÁ VYPLAKÁVA NAD SEBOU, ALE NA ĽUDÍ KAŠLE

Text FACEBOOK
Dátum 20.07.2023

Robert Kaliňák, exminister vnútra: Ako sme v minulosti upozorňovali, policajný teror pod taktovkou Matoviča a Mikulca, s požehnaním prezidentky, sa nezastavil pri opozičných politikoch, ale obrátil sa aj voči bežným občanom. Frustrovaných dôchodcov odviedli veľké policajné komandá a neštastnému bratovi zranenej policajnej kadetky, ktorý si dovolil zaklopať na dvere ministra, hrozí osem rokov väzenia.

ROTH NEVEĎALOVÁ: PÁN UHRÍK, NEZAVÁDZAJTE ĽUDÍ

Text FACEBOOK
Dátum 19.07.2023

Europoslanec včera zverejnil bombastické video, v ktorom ale nehovorí pravdu. Žiadne nariadenia proti poľnohospodárom sme minulý týždeň v europarlamente neprijali. Škodlivé veci boli v hlasovaní odstránené a prijatý návrh je dobrý.

RICHTER: OD ROKU 2021 CHUDOBNIEME

Text FACEBOOK
Dátum 19.07.2023

Ján Richter, poslanec NR SR: Od Matoviča, Hegera, Kollára či Krajniaka sme počas ich vládnutia dookola počúvali, ako nekradli a pomáhali. V roku 2022 bolo na Slovensku v riziku chudoby alebo sociálneho vylúčenia necelých 890 000 ľudí, čo je o takmer 150 000 ľudí viac ako v roku 2020.

TAKÁČ: VLÁDA KAŠLE NA SAMOSPRÁVY

Text FACEBOOK
Dátum 18.07.2023

Tak aj Ódorova či Čaputovej vláda zvysoka kašle na samosprávy. Verím, že v piatok sa mimoriadna parlamentná schôdza otvorí a mestám a obciam sa dostanú sľúbené finančné prostriedky.

ROTH NEVEĎALOVÁ: NA SLOVENSKU VLÁDNE ČAPUTOVEJ CHAOS

Text FACEBOOK
Dátum 18.07.2023

Prezidentka je hlavným vinníkom súčasnej situácie v štáte a jej amaterizmom sa chaos ešte prehlbuje. Minister vnútra Šimko sa dostal do sporu s celým vedením Polície a už 10 vedúcich policajtov sa údajne vyhráža odchodom. Namiesto upokojenia situácie sa prezidentka Čaputová postaví na stranu policajtov proti vlastnému ministrovi.

FICO: DOMÁCA VÝROBA MUSÍ DOSTAŤ PREDNOSŤ

Text FACEBOOK
Dátum 18.07.2023

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Priznávame, že pôdohospodárstvo sme v minulosti neriešili ako našu top prioritu, a to sa musí zmeniť. Stroje na poliach neznamenajú len zber úrody, znamenajú, že náš vidiek žije, stará sa o prírodu a napriek slabej podpore má európske výsledky. Peniaze pre prvovýrobcov po voľbách skrátka musíme nájsť.

SMER-SSD: ŠTÁT BY MAL UKÁZAŤ MÉDIÁM ICH MIESTO

Text FACEBOOK
Dátum 23.06.2023

Za posledné tri roky dostala ochrana ľudských práv a slobôd na Slovensku debakel 23:0 a to od angažovaných policajtov a prokurátorov, ktorí sa zbláznili z moci. Médiá s mimovládkami nevyrušili ani úmrtia nezákonne väzobne stíhaných a do boja proti právnemu štátu zapriahli aj prezidentku s vládnymi poslancami, ktorí im fungovali na povel. Paragraf 363 trestného poriadku má slúžiť práve na ochranu každého z nás.

Stránky