FACEBOOK

SLUŠNOVLÁDA JE PLNÁ PLAGIÁTOROV A ZBABELCOV

Text FACEBOOK
Dátum 14.07.2020

Ľuboš Blaha: Najskôr Kollár, potom Gröhling. A ktovie, kto bude ďalší. Dajme tejto vláde ešte niekoľko mesiacov a oni sa tak znemožnia pred celým Slovenskom, že si svoje niekoľkomesačné pôsobenie na ministerských postoch radšej ani nedajú do životopisu.

DIPLOMOVKA MINISTRA ŠKOLSTVA JE VRAJ TAKTIEŽ PLAGIÁT

Text FACEBOOK
Dátum 13.07.2020

Branislav Gröhling pocítil expresnú karmu na vlastnej koži - jeho diplomovka má zhodu 33 percent a podľa médií ide o kombináciu kompilátu a plagiátu

ĽUDIA SÚ ŠOKOVANÍ, ŽE MÁME PREMIÉRA, KTORÝ KOMUNIKUJE AKO 15-ROČNÉ ROZMAZNANÉ DECKO

Text FACEBOOK
Dátum 10.07.2020

Juraj Draxler: Konečne precitli, že predsedom parlamentu je niekto, kto si s nezletilými dokáže písať, ako sa "vyšukajú". Mnohí sú šokovaní historkami z ministerstiev, kde sa vládne chaoticky a bez štábnej kultúry. 

KISKA HODIL CEZ PALUBU SVOJHO RATLÍKA ŠELIGU

Text FACEBOOK
Dátum 10.07.2020

Čo je dôležitejšie, Kiska na adresu novej vlády tvrdí toto: "Pomaly prídeme do extrému, že veď nech si niekto trochu ukradne, veď základ je predsa poraziť mafiu." 

FRANCÚZSKO ANI BELGICKO NECHCÚ OPAKOVAŤ DRASTICKÉ OBMEDZENIA, TO LEN MATOVIČ STRAŠÍ SLOVÁKOV AJ NAĎALEJ!

Text FACEBOOK
Dátum 10.07.2020

Všetci vieme, že ďalšie obmedzenia by už definitívne zložili ekonomiku na kolená. Samovrážd ožobračených a zúfalých ľudí bude napokon viac ako obetí samotného koronavírusu. Ale Igor bude vyzerať pekne v štatistikách o Covid-19.

Stránky