FACEBOOK

SMER-SSD: CHCEME POZNAŤ PRAVDU, NIE POLITICKÉ PRÍBEHY

Text FACEBOOK
Dátum 27.05.2023

Je v absolútnom záujme strany SMER - SSD, aby bola vražda dvoch mladých ľudí poctivo vyšetrená a boli chytení aj skutoční objednávatelia. Na našej včerajšej tlačovej konferencii zaznel vážny dôkaz, ktorý vyšetrovatelia mali na stole, ale z nepochopiteľných dôvodov nebol dostatočne preverený a podľa nás len preto, že sa vyšetrovalo s klapkami na očiach a politickým cieľom poškodiť SMERu. 

TARABA: MATOVIČOVA VLÁDA BY SA MALA DAŤ TESTOVAŤ NA OBSESÍVNU PORUCHU

Text FACEBOOK
Dátum 25.01.2021

Tomáš Taraba: Premiér poďakoval všetkým, ktorí sa "tohto úžasného spoločného projektu zúčastnili." Do utorka očakáva, že to bude 2,7 milióna ľudí a nájdu z tohto počtu, ktorý je skoro o milión ľudí menej ako v prvom kole, necelých 30 000 pozitívnych ľudí, čo nie je ani smiešne jedno percento.

DRAXLER: TOTO NIE JE NORMÁLNE, MUSÍME ZISTIŤ, AKÚ MÁ MATOVIČ PSYCHICKÚ PORUCHU

Text FACEBOOK
Dátum 11.01.2021

Juraj Draxler: Nie je možné, aby predseda vlády obvinil svojho ministra zo smrti 4300 ľudí a zároveň ho ponechával na jeho mieste. Nie je možné, aby predseda vlády sústavne ignoroval odborné odporúčania. Nie je možné, aby predseda vlády sústavne klamal.

MATOVIČ: CIBULKOVÁ BY BOLA NA OČKOVACIU KAMPAŇ AKO STVORENÁ, BOHUŽIAĽ NEVYDALO

Text FACEBOOK
Dátum 10.01.2021

Igor Matovič: Spôsob akým Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara prišli k očkovaniu je zbytočné zlyhanie. Robiť to takto tajne nie je fér. Ak viete ešte o niekom, kto bol neoprávnene zaočkovaný, napíšte mi do správy, dík. 

RAŠI: ĽUDIA ZOMIERAJÚ A MINISTRI SI UŽÍVAJÚ

Text FACEBOOK
Dátum 09.01.2021

Richard Raši: Keď sa stovky pracujúcich Slovákov nemohli dostať z Británie na Slovensko, tak premiér Holý si priletel a odletel kedy chcel bez COVID testu. Ani vo sne by mi nenapadlo, že si u hlavného hygienika Mikasa vybavil výnimku.

MATOVIČ POSIELA LUČANSKÉMU VENIEC NA POSLEDNÚ CHVÍĽU

Text FACEBOOK
Dátum 08.01.2021

Premiér Igor Matovič a minister vnútra Roman Mikulec sa nezúčastnia pohrebu Milana Lučanského. Hovorca úradu vlády potvrdil, že nechcú poslať ani veniec. Igor Matovič si však zrejme uvedomil svoje konanie a tvrdí, že veniec posiela a že takto to dopadá, keď sa ho nikto na nič nepýta a ľudia dávajú inciatívne stanoviská. 

KALIŇÁK: MIKULEC ZÁKERNE KLAME!

Text FACEBOOK
Dátum 06.01.2021

Vládni predstavitelia podľa Erika Kaliňáka absolútne nezvládli komunikáciu okolo smrti Milana Lučanského. Hovorí, že minister vnútra Romna Mikulec klamal, keď tvrdil, že vyšetrovateľ žiadnym spôsobom neobmedzoval práva Lučanského na kontakt s rodinou. Medzi zverejnenými dokumentami je však žiadosť o poskytnutie telefónu za účelom telefonovania manželke.

MATOVIČ: SPRÁVNE MENO COVIDU-19 JE ZABIJAK!

Text FACEBOOK
Dátum 06.01.2021

Predseda vlády Igor Matovič zdieľal na svojom facebookovom profile poplašný príspevok diskutéra zo SME, ktorý vyzval ľudí, aby sedeli doma a čakali na vakcínu - Zobudil som sa s modrými rukami a perami. Mal som šťastie, že som nezaspal naveky. Štyri dni som potom bdel a čumel do steny. Film? Hudba? Zabudni, halucinácie som z toho mal. Bol som rád, že som sa na wc došuchtal. 

SAKOVÁ: MÉDIÁ DOSTALI VIAC DOKUMENTOV O LUČANSKOM, AKO VYŠETROVACIA KOMISIA

Text FACEBOOK
Dátum 05.01.2021

Denisa Saková: Ak niekto čakal, že včera na ministerstve spravodlivosti zasiahne ruka skutočnej spravodlivosti a pod dozorom, dohľadom a kontrolou sa prešetria všetky okolnosti súvisiace s väzobným stíhaním generála Milana Lučanského, tak sa riadne zmýlil. 

NAĎ: TÍ, KTORÍ POCHYBUJÚ O COVIDE, NECHCITE SA PRESVEDČIŤ NA VLASTNEJ KOŽI

Text FACEBOOK
Dátum 04.01.2021

Minister obrany Jaroslav Naď oznámil na svojom Facebooku, že sa vracia pomaly do práce. Tvrdí, že COVID-19 nepraje nikomu.

Stránky