JURAJ DRAXLER

DRAXLER: KTO SI MYSLEL, ŽE USA PENIAZE NA ĎALŠIE ZBRANE NESCHVÁLIA, JE ŤAŽKÁ NAIVKA

Dátum 21.04.2024

Juraj Draxler, exminister školstva: Zároveň USA chránia cenné aktíva v kolónii. Napríklad ukrajinskú pôdu. Ukrajinské obilie slúži primárne na niečo iné: na vyživovanie celého radu afrických krajín a niektorých krajín južnej Ázie. Boj o ukrajinskú pôdu je tak aj bojom o kontrolu týchto krajín, predovšetkým o ich nerastné suroviny.

DRAXLER: VYŠINUTOSŤ BRATISLAVSKEJ KAVIARNE SA POSUNULA NA NEVÍDANÚ ÚROVEŇ

Dátum 17.04.2024

Juraj Draxler, exminister školstva: Prekračujú všetky červené čiary: vybrané mimovládne organizácie spustili zbierku na nákup munície pre Ukrajinu. Iniciatíva má aj zoznam podporovateľov, ktorý je doslova WHO IS WHO kaviarne (Šimečka, Mesežnikov, Pauhofová, Kaščák a stohy ďalších podobných mien).

DRAXLER: MÉDIÁ ŽNÚ LEN TO, ČO ROKY SIALI

Dátum 15.04.2024

Juraj Draxler, exminister školstva: Každému trochu rozumnejšiemu človeku je zjavné, do akej miery médiá fungujú ako propagandistické inštitúcie. A aj ten, komu nie sú zjavné všetky jemné nuansy propagandy, je podráždený z toho, ako médiá čitateľom a divákom doslova tlačia do tvárí svoj vlastný svet. Svet, kde je analytikom Mesežnikov alebo niekto z INESS, „občianska spoločnosť“ je Bútora a Fedor Gál.

DRAXLER: ZA MIGRAČNÝ PROBLÉM MÔŽE ZÁPAD

Dátum 10.04.2024

Juraj Draxler, exminister školstva: V tých krajinách, kde Arabská jar nevyústila do občianskej vojny (Líbya, Sýria, Jemen), vyústila do ešte autoritárskejších režimov (Egypt, Tunisko). A to všetko významne otvorilo migračné koridory do Európy. Za „migračný problém“ môžu v prvom rade kroky západných vlád, a podpora tých krokov veľkými médiami.

DRAXLER: NATO V JUHOSLÁVII ZBOMBARDOVALO CELÝ RAD CIVILNÝCH CIEĽOV

Dátum 20.03.2022

Tento mesiac si pripomíname výročie bombardovania NATO v Juhoslávii. Pri rôznych "omyloch" zomreli stovky civilistov: NATO priamym zásahom zabilo 70 ľudí utekajúcich pred vojnou neďaleko Djakovice. 80 utečencov pri zásahe dediny Koriša. 17 civilov pri zásahu autobusu v Savine Vode, 40 pri zásahu autobusu v dedine Lužane.

DRAXLER: RUSKO PREHRÁVA V PROPAGANDE NA CELEJ ČIARE

Dátum 02.03.2022

Môžete si pozerať davy znepokojených ľudí v kyjevskom metre, ale už sa k vám nedostanú obrázky davov ľudí čakajúcich na vodu v Donecku, kde je veľká časť mesta bez vody. Vojna je pre niektorých niečo ako futbalový zápas alebo reality šou, potrebujú si vybrať stranu a tej za každých okolností fandiť. 

DRAXLER: SULÍK ASI BERIE DROGY, AK OPUSTIL SLOVENSKO V TEJTO SITUÁCII A ODIŠIEL DO DUBAJA

Dátum 07.01.2021

Juraj Draxler: Matovič naznačil, že Richard Sulík odletel do Dubaja. Preboha, ako môže kľúčový člen vlády opustiť krajinu a nechať ju uprostred takejto situácie? To je, akoby generál opustil bitku a odskočil si na manikúru. 

CHAOS MÁ MENO MATOVIČ

Dátum 12.12.2020

Pred dvomi dňami sa prijalo rozhodnutie, ako budú vyzerať opatrenia cez Vianoce. Teraz pre zmenu pandemická komisia chce zákaz vychádzania čo najskôr.

DRAXLER: 17. NOVEMBER NÁM DAL MATOVIČA, JE ČAS ZAČAŤ ODZNOVA

Dátum 17.11.2020

Odkaz novembra ľudia často vnímajú podľa toho, ako sa im osobne po roku 1989 žilo a žije. A je to nesprávne. Pretože je jasné, že sú ľudia, pre ktorých to svojím spôsobom dobre dopadlo. Vždy priznávam, že patrím medzi nich.

MUSK SA VRAJ DAL OTESTOVAŤ ANTIGÉNOVÝM TESTOM ŠTYRIKRÁT - DVAKRÁT BOL POZITÍVNY A DVAKRÁT NEGATÍVNY

Dátum 14.11.2020

Igor Matovič vystavil milióny ľudí testovaniu niečím, čo sa len tak práve doviezlo lietadlom cez pol zemegule bez toho, aby sa aspoň nejaká vzorka z toho nákladu skontrolovala a otestovala.

Stránky