KATARÍNA ROTH NEVEĎALOVÁ

ROTH NEVEĎALOVÁ: EUROPOSLANCOM SME VYPLÁCHLI ŽALÚDKY HNEĎ V PRVÝ DEŇ!

Dátum 17.07.2024

VIDEO: Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Na moje veľké sklamanie sme nehovorili o ľuďoch, sociálnej politike, boji proti chudobe, ochrane pracovných miest či o budúcnosti našich občanov, ale hovorili sme znova o vojne a zbraniach.

ROTH NEVEĎALOVÁ: POĎME VOLIŤ SMER DO EUROPARLAMENTU!

Dátum 04.06.2024

VIDEO: Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Green Deal nepovažujeme za veľmi dobrý nápad. Našou odpoveďou je podpora poľnohospodárov, potravinárov a hlavne sebestačnosti Slovenskej republiky, aby sme denne nedovážali 1300 kamiónov jedla, ale aby sme si vedeli dopestovať potraviny a aby sme ďalším generáciám odovzdali krajinu, ktorá bude sebestačná.

ROTH NEVEĎALOVÁ: NOVINÁR NEMÁ URČOVAŤ, ČO JE SPRÁVNE

Dátum 28.05.2024

Zaujímavé však je, že v dobe, keď hovoríme o potrebe upokojovania situácie, profesionálnej etike a očiste verejného priestoru, tí, ktorí ho tiež zanášali svojou neobjektívnosťou a určovaním správneho názoru, presne tí stoja opäť prví na barikáde a prilievajú oheň.

ROTH NEVEĎALOVÁ VÁŠÁRYOVEJ: NIEKTORÉ ŽENY BY MALI OSTAŤ HEREČKAMI!

Dátum 22.05.2024

Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová: Zdá sa, že po týždni už všetci akosi zabudli na veľkohubé volania po upokojení, takže začali znova kopať. Cez spriatelené médiá. Ozývajú sa tak nebezpečné názory, že to, čo sa v stredu udialo v Handlovej je vlastne chyba SMERu a Roberta Fica, že atentátnik je vlastne obeť a podobné nezmysly.

ROTH NEVEĎALOVÁ: DENNÍK N OPÄŤ POLARIZUJE SPOLOČNOSŤ

Dátum 19.05.2024

Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová: Títo zaručení experti na všetko začínajú bagatelizovať tento hrozný akt - atentát na premiéra demokratickej krajiny a zľahčujú vážnosť tejto udalosti. Vyhlasujú nebezpečné nezmysly, ako napríklad, že za to môže ruská propaganda, rozdelená spoločnosť, či dokonca, ako som si dnes prečítala - že si za to môže sám. To akože vážne, milý Denník N?

ROTH NEVEĎALOVÁ: ŠTÁTNIKOV AKO JE FICO SLOVENSKO POTREBUJE

Dátum 18.05.2024

Ani neviem, čo napísať a lomcuju mnou hrozné emócie. Ako sa také niečo mohlo stať.Hecovanie k nenávisti, polarizovanie spoločnosti a dokonca výzvy, že potrebujeme ďalšiu obeť.

ROTH NEVEĎALOVÁ: V BRUSELI SA VŠETCI ZBLÁZNILI

Dátum 14.05.2024

Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Dnes je to úplne iná únia, než do akej sme vstupovali. Otvorene sa hovorí o stale väčšom zbrojení, novom eurokomisárovi pre obranu, či novom type členstva pre Ukrajinu. Doma však namiesto týchto tém opozícia máta o obmedzení eurofondov, ktoré najskôr žiadali a teraz vraj vybavujú, aby nebolo.

ROTH NEVEĎALOVÁ: ÓDOR PÔSOBÍ AKO NASPÍDOVANÝ VEVERIČIAK

Dátum 08.05.2024

Katarína Roth Neveďalová, poslankyňa EP, Smer-SSD: Zaujímavé sú videá bývalého neviditeľného premiéra Čaputovej vlády, o ktorom sme predtým počuli len málo, sotva vedel povedať (po slovensky) tri súvislé vety a celkovo sme mali pocit, že je tam len nasilu. Ódor však prešiel prerodom a brutálnym mediálnym školením. Súdruhovia to však trochu prehnali, a tak je dnes z tejto nevýraznej postavičky skôr naspídovaný veveričiak.

ROTH NEVEĎALOVÁ: EÚ JE DOBRÝ PROJEKT V NESPRÁVNYCH RUKÁCH

Dátum 30.04.2024

Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová: Aktivisti - kandidáti so sójovým latté v ruke, sú schopní v jednej vete povedať, že chcú mier, ale preto treba posielať zbrane. Že treba green deal a zodpovednosť voči životnému prostrediu, lebo máme iba jednu planétu a potom si vypýtať chlieb s avokádom dovezeným z Mexika. Že zabezpečia európske Slovensko, ale nikto predsa Slovensko z Európy neťahá.

ROTH NEVEĎALOVÁ: VSTUPOVALI SME DO INEJ ÚNIE

Dátum 29.04.2024

Europoslankyňa Katarína Roth Neveďalová: Chceli sme slobodu, možnosť cestovať a pracovať aj v zahraničí. Dnes nám však EÚ chce určovať aké množstvo kravských prdov je povolené a koľko migrantov si máme zobrať domov. EÚ je dobrý projekt v rukách nesprávnych ľudí. Stále viac a viac aktivistov sa dostáva do funkcií, ktoré patria politikom.

Stránky