BELOUSOVOVÁ POSIELA SLOTU DO BASY A NAVRHUJE ZHABANIE JEHO MAJETKU

Nástenkový tender, emisie a ďalšie kauzy, za ktoré už sedia vo výkone trestu dvaja bývalí ministri a v base skončia ďalší dvaja nominanti Slotu za kauzy obrovských rozmerov, to je „dielo“ otca súčasného samozvaného spasiteľa SNS. 

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 29.07.2020

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 28. júla 2020.

Starý Slota by mal ísť do basy za organizáciu zločinov jeho nominantov a mladý ide niekomu kázať o očiste SNS?! To je naozaj svet hore nohami! Dokonca som niekde na internete našla vyjadrenie Pavla Slotu, kde tvrdí , že jeho tatko bol posledný vlastenecký predseda SNS. No tak, to už je naozaj tuhá káva! Mladý Slota sa zrejme „potatil“. A elementárna morálka a slušnosť mu nič nehovoria. Mladý Slota má asi sklerózu a zabudol, že jeho otec - Slota starší má „zásluhy“ na tom, že SNS sa stala symbolom korupcie a kšeftárstva v slovenskej politike. 

Nástenkový tender, emisie a ďalšie kauzy, za ktoré už sedia vo výkone trestu dvaja bývalí ministri a v base skončia ďalší dvaja nominanti Slotu za kauzy obrovských rozmerov, to je „dielo“ otca súčasného samozvaného spasiteľa SNS. Pre Slotu sa táto strana stala doslova dojnou kravou, ktorá slúžila na zvyšovanie životnej úrovne rodiny Slotovcov. A keď už bolo dosť nadojené, tak ju jednoducho „predal“ svojmu „dôstojnému“ pokračovateľovi Dankovi.O ňom jeho súputník Hrnko píše, že ich inštalovali do funkcií nejakí „ľudia“. 

Teda bolo by vhodné, aby sa mladý Slota spýtal starého, kto boli tí ľudia. Čo to bol za biznis. Koľko mu to hodilo? Koľko si ich rodinný rozpočet týmto biznisom prilepšil? 
Chytá ma doslova hnus z týchto ľudí, ktorí si myslia, že dokonca aj politické strany sú už akýmsi ich lénom, ktoré budú odovzdávať svojim potomkom, aby tí zdierali po vzore svojich rodičov ďalej členov a sympatizantov strany. Tieto hnilé jablká teda nepadli ďaleko od otcovského stromu.
Veľmi rada by som sa dožila doby, kedy by celé rodinné klany týchto „záchrancov“ národa dostihli Božie mlyny a ľudská spravodlivosť sa pozrela podrobne na pôvod ich majetkov!
A zhabanie majetku by bolo asi tým najlepším, čím by prispeli tomuto národu .