DUCH SVÄTÝ OVLÁDOL MYSEĽ UŽ AJ MINISTRA FINANCIÍ EDUARDA HEGERA

VIDEO: Minister zdravotníctva, Marek Krajči, nie je jediným predstaviteľom vlády, ktorý má blízko k Duchu Svätému. Eduard Heger si od neho bežne necháva radiť. 

Foto TASR/Jakub Kotian
Dátum 01.06.2020

Minister zdravotníctva, Marek Krajčí, zrejme nie je jediným predstaviteľom vlády, ktorý má blizko k Duchu Svätému. 

Internetom sa šíri video súčasného ministra financií - Eduarda Hegera, ktorý vo videu z roku 2017 hovorí o svojej filozofii, ako treba telepaticky komunikovať s Duchom Svätým a získavať od neho rady.

„Tým, že budeme Duchu Svätému vytvárať priestor ako chrám v našom vnútre, bude mať možnosť meniť naše myslenie, naše skutky, naše správanie. A v konečnom dôsledku bude premieňať aj náš charakter. My potrebujeme, aby sa dotýkal aj nášho srdca. A to, že duch boží do nás vstupuje ako do chrámu spôsobuje, že nás napĺňa celých,“ hovorí Eduard Heger.

„Je dôležité, aby sme dávali ten chrám, ktorým sme, do svetla Boha. To robíme tak, že vynášame všetko, čo vnútri máme. Práve takýmto prichádzaním do svetla a otváraním sa pre Boha má potom priestor Duch Svätý, aby prichádzal do nás ako do chrámu a mohol nás inšpirovať skrze myšlienky, ktoré nám bude vnukovať,“ hovorí minister financií.

Eduard Heger ďalej v kázni spomína, že práve Duch Svätý môže mať na nás vplyv a je schopný ovládať nie len našu myseľ, ale aj srdce, postoje či emócie. Boh nás podľa neho neskutočne miluje a je náš nebeský otec, ktorý chce, aby sme ho dobre poznali.