IVAN GAŠPAROVIČ: UKRAJINA JE DNES VO VEĽKOM OHNI

Do najnovšieho vydania relácie Extra téma prijal 13. mája 2015 pozvanie exkluzívny hosť - prezident SR v rokoch 2004-2014 Ivan Gašparovič

Foto 
Dátum 17.05.2015

Vydavateľstvo Mayer media vstúpilo v apríli na mediálny trh s diskusnou reláciou Extra téma. Do najnovšieho vydania relácie prijal 13. mája 2015 pozvanie exkluzívny hosť - prezident SR v rokoch 2004-2014 Ivan Gašparovič. Mesačník Extra plus bolo zároveň prvé tlačené médium, ktorému exprezident v máji poskytol rozhovor. Zhodnotil v ňom rok mimo úradu prezidenta SR. Exkluzivitu získala aj diskusná relácia Extra téma. Ivan Gašparovič  a moderátor Radovan Kondrlík sa venovali rôznym témam. Zazneli otázky o súčasnom živote exprezidenta, hodnotenie doterajšieho pôsobenie prezidenta Andreja Kisku a časť relácie bola venovaná vládnutiu  Roberta Fica a  predvolebnej situácii. Ďalšími témami boli rekonštrukcia kaštieľa v Rusovciach, kauza Čentéš verzus Gašparovič,  konflikt na Ukrajine, sankcie voči Rusku, návšteva Roberta Fica v Moskve, ale aj šport a súčasný stav slovenského hokeja.
Reláciu je možné pozrieť si na portáli YouTube. “Rozhodli sme sa využiť takmer neobmedzené možnosti internetu a sprostredkovať divákom diskusie so zaujímavými hosťami politického, kultúrneho či športového života. Extra téma bude veľmi živá a dynamická, pričom priemerná dĺžka jednej časti bude štandardných štyridsaťpäť minút,“ uviedla riaditeľka vydavateľstva Mayer media Lenka Eremiášová.
Extra téma sa zameria na aktuálne otázky vyplývajúce z diania na Slovensku i vo svete. Pôjde o široké spektrum tém od politiky cez kultúru, šport až po občianske problémy, ktoré ľudí zaujímajú najviac. „Diskusie v mainstramových médiách sa venujú úzkemu spektru tém, my však otvoríme aj také, ktoré sa iné médiá neodvážia ani spomenúť. Keďže za nami nestoja nijaké finančné skupiny, slobodne si určíme oblasť záujmu a takisto hostí, ktorých pozveme. Vyberať budeme odborníkov z danej oblasti a takisto ľudí, ktorí by v iných médiách možno nedostali šancu prezentovať svoje názory,” dodala na záver Lenka Eremiášová.
Hosťami ďalšej relácie Extra téma budú podpredseda KSS Jalal Suleiman a podpredseda SNS Jaroslav Paška, ktorí sa budú venovať situácii v Sýrii a na Blízkom východe, nebezpečnému fenoménu akým je Islamský štát, ale aj prideleným kvótam utečencov - azylantov, ktorých musí Slovensko prijať na základe rozhodnutia Európskej únie.
Celú reláciu si môžete pozrieť na portáli YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=86n_4ndMlLU

Fotogaléria

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.