MATOVIČ PODPORIL FINANČNE DÚHOVÝ POCHOD

Tomáš Taraba: Tak pani Čaputová poslala na gaypride aj list. Matovičova vláda dokonca túto zhýralú akciu finančne podporila, aj keď nemáme na nič peniaze. Na toto áno.

Foto TASR
Dátum 25.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 25. júla 2020.

Tak pani Čaputová poslala na gaypride aj list. Matovičova vláda dokonca túto zhýralú akciu finančne podporila, aj keď nemáme na nič peniaze. Na toto áno. Pani Čaputová listy nevypisuje na deň počatého života. To do jej humanizmu sa nevmestí. SaS, ktorej pani Cigániková si natlačila tričká, kde kritizovala poslancov, že je koronakríza a my bojujeme za počaté deti na čo podľa nej nemáme čas, dnes oznámila, že pre homosexuálov píšu špeciálny zákon. Na to čas v koronakríze zrazu máme. Možno plagiátorská Univerzita Komenského, ktorá si vycapila dúhovú zástavu dnes na fasádu, bude tento zákon aj pripomienkovať.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.