MAYEROVÁ: 30. SEPTEMBRA ODMIETNIME ZVRÁTENÚ PROGRESÍVNU IDEOLÓGIU

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: 30. septembra pôjde o Slovensko, a preto by po voľbách na čele štátu v nijakom prípade nemal stáť štátnik, ktorý si Slovenskú republiku neželal, pretože je v područí zahraničných mecenášov.

Foto DIANA ČERNÁKOVÁ/SITA
Dátum 24.09.2023

V tridsaťročnej histórii novodobej Slovenskej republiky zrejme neboli nijaké parlamentné voľby také dôležité, ako budú tie tohtoročné – 30. septembra 2023. Ponuka je pomerne široká, veď kandiduje 25 politických strán a hnutí, avšak aj päť prstov na jednej ruke je veľa na zrátanie tých, ktorým úprimne leží na srdci samostatnosť, zvrchovanosť, územná celistvosť a nedotknuteľnosť hraníc SR. Každý volič by si mal uvedomiť, že politika a politici by mali v prvom rade slúžiť prítomným i budúcim záujmom občanov Slovenska tvoriacich štát. Celé Slovensko je doslova oblepené rôznymi predvolebnými sľubmi, z ktorých nakoniec aj tak nikto nič nesplní.

 

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: 

O niekoľko dní budeme rozhodovať o ďalšom smerovaní Slovenskej republiky. Buď sa dočkáme skutočne slovenskej vlády, pracujúcej na prospech svojho národa, alebo ešte viac prehĺbime washingtonsko-bruselské vazalstvo. Preto k volebným urnám kráčajte so vztýčenou hlavou, pretože ak ju budete mať sklonenú, neprídete na to, pod akou zástavou kráčate!

Matovič už raz oklamal celé Slovensko a isto to dokáže opätovne, nájde sa minimálne sedem percent dezorientovaných občanov, ktorí mu opätovne nabehnú na vidly. Progresívci sľubujú dôstojnú budúcnosť pre všetkých, ale zabudli dodať, že len v tom prípade, ak nebudete mať svoj vlastný názor a budete pritakávať tej ich zvrátenej ideológii. Pellegrini chce Slovensko dostať na správnu cestu, no nevedno, na akú. Na liberálno-progresívnu či sociálnodemokratickú? Uhríkova Republika vraj uprace tento bordel, lebo už je úplne antifašistická napriek tomu, že Matovič v RTVS povedal, že Kotleba je odsúdený za to, čo vymyslel Uhrík. Hoci je Smer-SSD na očiach verejnosti každý deň, zatiaľ nesľubuje nič, len žiada, aby sa zastavilo zdražovanie potravín či energií, riešili sa hypotekárne úvery a zastavilo sa dodávanie zbraní na Ukrajinu. Štátnik Robert Fico na tlačových besedách vyzýva na koniec chaosu a volá po návrate k stabilite, poriadku, po sociálnych istotách a profesionálnom riadení štátu.

Novozvolení predstavitelia Slovenskej republiky by mali predovšetkým hľadieť na bezpečnosť svojho obyvateľstva a nedopustiť vojenský konflikt. Na čele štátu by v nijakom prípade nemal stáť štátnik, ktorý si Slovenskú republiku neželal, pretože je v područí zahraničných mecenášov. Taktiež by mal poznať všetky štyri svetové strany a nielen Západ, Brusel či Washington. Stačí, že v Grasalkovičovom paláci už jedna taká osoba sedí. Bez obáv by mal zamedziť bezbrehému presadzovaniu LGBTI agendy, potláčajúcej tradičnú rodinu a kresťanské hodnoty, na ktorých je postavený starý kontinent. Dobrému hospodárovi by malo záležať na rozvoji a podpore slovenských podnikateľov, aby sa skončilo zvýhodňovanie zahraničných investorov, ktorí vyvážajú zisky do rozpočtov svojich domovských štátov.

Nový predseda vlády, ktorý získa dôveru občanov SR, by mal dbať na to, aby zákonnými a zmluvnými opatreniami znemožnil ekonomickým, finančným a lobistickým inštitúciám manipuláciu domácej politickej scény cez mainstreamové médiá a treťosektorové organizácie, spôsobujúce deštrukciu štátu, ktorá môže mať fatálne následky. O niekoľko dní budeme rozhodovať o ďalšom smerovaní Slovenskej republiky. Buď sa dočkáme skutočne slovenskej vlády, pracujúcej na prospech svojho národa, alebo ešte viac prehĺbime washingtonsko-bruselské vazalstvo. Preto k volebným urnám kráčajte so vztýčenou hlavou, pretože ak ju budete mať sklonenú, neprídete na to, pod akou zástavou kráčate!

http://kotlebovci.sk

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.