RUSOFILI DO BASY?

Postoj našich prozápadných analytikov k pluralite názorov je známy. Odráža sa aj v ich útokoch na médiá snažiace sa vybočiť z trendu poklonkovania USA a NATO

Foto ANDREJ MIŠANEK
Dátum 01.02.2016

Práve za propagáciu servilnosti sú koniec koncov v treťom sektore dobre platení. Medzi takýchto odborníkov sa radí aj Jaroslav Naď. Ten okrem spolupráce s viacerými mimovládkami pôsobil aj v Stálej delegácii SR pri NATO v Bruseli, kde mal údajne poberať kráľovský plat, zhodou okolností aj spolu so svojím bratom a švagrom. Menovaný bezpečnostný analytik svoj odpor k oponentom najnovšie posunul na novú úroveň. Na sociálnej sieti ho počas diskusie o možnej prítomnosti ruských tankov na Ukrajine diskutér upozornil, že slová prezidenta Putina si vyložil dosť vágne, keďže ten rozhodne nepripustil prítomnosť ťažkej techniky, maximálne nasadenie agentov vojenskej rozviedky GRU. Na to Naď diskutujúcemu odpovedal od témy, zato ostro, že ho určite už teraz pozorne sledujú tajné služby a jeho pásikavé tričko mu dobre poslúži v Ilave, kde skončí spolu so slovenskými dobrovoľníkmi z Donbasu. Ďalej pokračoval: „Pacientik v pásikavom, ty si naozaj myslíš, že ja neviem, čo je GRU? Ach bože, ty môj naivko, však v base budeš mať kopec času precitnúť.“ Vie snáď pán renomovaný analytik niečo, čo bežní Slováci nevedia? Majú sa snáď okrem dobrovoľníkov bojujúcich na Donbase začať o svoju slobodu obávať aj obyčajní ľudia, ktorí si dovolia obhajobou Ruska oponovať euroatlantickým vševedom?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.