ŠÉFREDAKTORKA EXTRA PLUS MAYEROVÁ: CHOĎTE VOLIŤ A ODMIETNITE ZVRÁTENÚ PROGRESÍVNO-LIBERÁLNU IDEOLÓGIU

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: O niekoľko dní budeme rozhodovať o ďalšom smerovaní Slovenskej republiky. Buď sa dočkáme skutočne slovenskej vlády, pracujúcej na prospech svojho národa, alebo ešte viac prehĺbime washingtonsko-bruselské vazalstvo. 

Foto JANA BIROŠOVÁ/EXTRA PLUS
Dátum 26.09.2023

V tridsaťročnej histórii novodobej Slovenskej republiky zrejme neboli nijaké parlamentné voľby také dôležité, ako budú tie tohtoročné – 30. septembra 2023. Ponuka je pomerne široká, veď kandiduje 25 politických strán a hnutí, avšak aj päť prstov na jednej ruke je veľa na zrátanie tých, ktorým úprimne leží na srdci samostatnosť, zvrchovanosť, územná celistvosť a nedotknuteľnosť hraníc SR. Každý volič by si mal uvedomiť, že politika a politici by mali v prvom rade slúžiť prítomným i budúcim záujmom občanov Slovenska tvoriacich štát. Celé Slovensko je doslova oblepené rôznymi predvolebnými sľubmi, z ktorých nakoniec aj tak nikto nič nesplní.

Novozvolení predstavitelia Slovenskej republiky by mali predovšetkým hľadieť na bezpečnosť svojho obyvateľstva a nedopustiť vojenský konflikt. Na čele štátu by v nijakom prípade nemal stáť štátnik, ktorý si Slovenskú republiku neželal, pretože je v područí zahraničných mecenášov. Taktiež by mal poznať všetky štyri svetové strany a nielen Západ, Brusel či Washington. Stačí, že v Grasalkovičovom paláci už jedna taká osoba sedí. Bez obáv by mal zamedziť bezbrehému presadzovaniu LGBTI agendy, potláčajúcej tradičnú rodinu a kresťanské hodnoty, na ktorých je postavený starý kontinent. Dobrému hospodárovi by malo záležať na rozvoji a podpore slovenských podnikateľov, aby sa skončilo zvýhodňovanie zahraničných investorov, ktorí vyvážajú zisky do rozpočtov svojich domovských štátov.

Nový predseda vlády, ktorý získa dôveru občanov SR, by mal dbať na to, aby zákonnými a zmluvnými opatreniami znemožnil ekonomickým, finančným a lobistickým inštitúciám manipuláciu domácej politickej scény cez mainstreamové médiá a treťosektorové organizácie, spôsobujúce deštrukciu štátu, ktorá môže mať fatálne následky. O niekoľko dní budeme rozhodovať o ďalšom smerovaní Slovenskej republiky. Buď sa dočkáme skutočne slovenskej vlády, pracujúcej na prospech svojho národa, alebo ešte viac prehĺbime washingtonsko-bruselské vazalstvo. Preto k volebným urnám kráčajte so vztýčenou hlavou, pretože ak ju budete mať sklonenú, neprídete na to, pod akou zástavou kráčate!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.