ÚSPECH EXTRA PLUS POKRAČUJE AJ VĎAKA VÁM

Ďakujeme čitateľom Extra plus za stúpajúcu tendenciu návštev našej webovej i facebookovej stránky

Foto KOLÁŽ EXTRA PLUS
Dátum 12.05.2020

Prešiel mesiac, odkedy sme sa tešili vysokým číslam návštevnosti na našej stránke a širokému dosahu našich príspevkov na Facebooku. Hoci v uplynulých štyroch týždňoch sme rekordný dosah neprekonali, zvýšil sa priemerný mesačný dosah našich príspevkov – zo 446 053 na 583 253. Pripomíname, že ide o organický, nespoplatnený obsah.

Ďakujeme, že ste si zvykli navštevovať našu stránku častejšie a že nám za posledný mesiac pribudlo niekoľko desiatok nových abonentov, ktorí majú záujem o rôzne formy predplatného. Snažíme sa totiž vyhovieť každému – tým, ktorí chcú Extra plus čítať len v pohodlí svojho domova v tlačenej forme, tým, ktorí preferujú čítanie na elektronických zariadeniach, tým, ktorí majú záujem najmä o naše denné komplexné spravodajstvo a sme veľmi šťastní, že sa našli aj takí, ktorí sa rozhodli pre ročné predplatné každej formy Extra plus. Ak by ste radi rozšírili rady našich abonentov, navštívte náš web: https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne a pridajte sa k nám.

A ktoré články boli v uplynulých štyroch týždňoch najčítanejšie?

1.     KRČMÉRY: KORONAVÍRUS VYMIZNE SÁM, VAKCÍNU NÁM NETREBA - 61-tisíc zdieľaní
2.     ZA SLOBODU VĎAČÍME RUSOM, NIE AMERIČANOM - 29-tisíc zdieľaní
3.     SLOVENSKO OVLÁDA PÄŤ ĽUDÍ - 14-tisíc zdieľaní
4.     ŽOBRAVÍ UMELCI SA DOČKAJÚ PODPORY OD ŠTÁTU - 7,5-tisíc zdieľaní
5.     BELOUSOVOVÁ: KRAJINU VEDIE PSYCHICKY LABILNÝ EGOCENTRIK - 7-tisíc zdieľaní 
6.     ŠTÁT ODOVZDAL VŠZP DO RÚK PENTY - 5,5-tisíc zdieľaní 

 
Za každý jeden úspech vďačíme vám, našim čitateľom. Ostaňte nám verní a my sa budeme snažiť, aby bola pravda vždy cestou k slobode.

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.