ŽATVA MERKELOVEJ MEGALOMÁNIE

Hostia z neriadených migračných prúdov predviedli Nemecku silvestrovskú šou

Foto TASR/AP
Dátum 01.02.2016

„Neviem si predstaviť, že by som tu takto stál pred vami a mal vysvetľovať sto sexuálnych útokov utečencov či migrantov na naše ženy napríklad na bratislavskej železničnej stanici. Asi by ste ma rozniesli na kopytách,“ vyznal sa začiatkom roka premiér Robert Fico na tlačovej konferencii. Hovoril o desivých udalostiach na železničných perónoch, v staničných halách a priľahlých priestranstvách v Kolíne nad Rýnom a ďalších nemeckých mestách, ktoré sa počas silvestrovskej noci premenili na Sodomu a Gomoru. Ožratí počerní privandrovalci, tvoriaci zväčša splašky súčasnej riavy z nekontrolovaného prúdu utečencov, si tu bez ostychu na verejnosti ukájali perverzné sexuálne pudy na ženách, ktoré vo vlastných krajinách ani nepovažujú za hodné označenia ľudská bytosť.

Škandál prepukol až na sociálnych sieťach, keď obete besnenia začali farbisto opisovať svoje hororové zážitky a keď sa  policajné stanice ocitli v záplave dvoch stovák trestných oznámení za obťažovanie a sexuálne útoky.

Orgie sexuálneho besnenia

„Ale je vhodné hneď ukazovať prstom na migrantov?“ duchaplne sa pýtali demokratické novinárky Fica, „veď aj nemecké úrady upozorňujú, že nenašli spojitosť medzi útokmi a súčasnou krízou.“

„Chápem, že potrebujú utlmiť situáciu,“ uznanlivo povedal   slovenský premiér na adresu nemeckých úradov, ktoré sa sprvoti servilne pokúšali zľahčovať dôsledky vyšinutého nápadu vlastnej kancelárky pozvať do krajiny hordy migrantov. Ukážkovo sa zachovala najmä kolínska polícia, ktorá tesne po Silvestri oficiálne oznámila, že „posledný deň v roku prebehol v pokoji“. V urputnej disciplíne hlavu do piesku zastrčila aj inak dobre informovaná nemecká tlač, ktorá až do Troch kráľov udalostiam v Kolíne prakticky nevenovala pozornosť.

Škandál prepukol až na sociálnych sieťach, keď obete besnenia začali farbisto opisovať svoje hororové zážitky a keď sa  policajné stanice ocitli v záplave dvoch stovák trestných oznámení za obťažovanie a sexuálne útoky. Výpovede zväčša jasne vykresľovali týchto maniakov ako „prisťahovalcov z Blízkeho východu a severnej Afriky hovoriacich po arabsky“. Prebudiť sa museli aj nemecké médiá, ktoré prinášali nové fakty o rovnakých ohavnostiach aj v Hamburgu a ďalších mestách. V prihraničnom mestečku Weil am Rhein polícia dokonca zadržala skupinu mladých migrantov za znásilnenie neplnoletých dievčat.

Nový rozmer násilia

Rozhýbala sa aj kolínska polícia, aby ozlomkrky chytala grázlov vyčíňajúcich na konci „posledného dňa roka, ktorý prebehol v pokoji“. Napochytre pozatýkala desiatky kamerami zvečnených hrdinov, z ktorých väčšina sa priznala k arabskému pôvodu i k spätosti s davmi súčasných migrantov. „Ide o úplne nový rozmer násilia. Je to niečo, čo sme tu ešte nemali,“ uvádza sa vo vyplašenom policajnom vyhlásení.

Navyše boli útočníci drzí aj pri zatýkaní, keď teatrálne trhali žiadosti o azyl s odzbrojujúcim: „Vy mi nemôžete nič, so mnou musíte zaobchádzať šetrne a priateľsky! Pani Merkelová ma pozvala!“

Možno si len domyslieť, ako „šetrne a priateľsky“ sa sami správali k svojim obetiam. Tie sa však zrejme netvárili tak blažene ako ich kancelárka na selfie s migrantom, s ktorým sa zvečnila na uvítacej ceremónii v prijímacom centre pre utečencov, vrelo vábiac ďalších.

A čo si majú Nemky počať dnes, keď „pozvanie prijalo“ vyše milióna a státisíce sú na ceste? Kancelárke priskočila na pomoc kolínska starostka Henriette Rekerová, ktorá dievčatám navrhovala prijať kódex správania, aby sa neobliekali vyzývavo a od chlapov sa držali na dĺžku paže.

Hrad pred funusom

Len málo komentátorov sa pozastavilo nad absurdnosťou takéhoto odporúčania. Teda Nemky sa majú prispôsobiť Merkelovou zvaným hosťom, nie prišelci domácim Nemkám! A nie dočasne, kým nedolapia nejakého úchylného maniaka či masového vraha, ale definitívne – fait accompli! Na rozdiel od iných európskych politikov to pobúrilo slovenského pre­mié­ra: „Nechceme, aby sa u nás dialo niečo ako v Nemecku, aby niekto obťažoval naše ženy na verejných priestranstvách.“

Vzápätí predstavil novú migračnú politiku, pritvrdzujúcu doterajšie odmietanie povinných kvót na cudzincov, ktorých už nebudeme prijímať ani na báze dobrovoľnosti. A kým ho demokratický Brusel stačil ponoriť hlbšie do bahna nemilosti pre protieurópske odrodilectvo, sám zatrúbil do útoku. SR ako prvá krajina prišla s návrhom urýchliť vytvorenie špeciálnej jednotky na ochranu schengenských hraníc, do ktorej ponúkol našich vojakov pod pracovným označením „Hrad“. Komótna EÚ plánuje rozhodnúť o zriadení takéhoto útvaru v lete, pričom „vo svetle týchto udalostí môžeme čakať do jesene. To už by mohlo byť po funuse“, povedal Fico, ktorý vyzval šéfa Európskej rady Donalda Tuska a šéfa Európskej komisie Jeana-Clauda Junckera na urýchlené zvolanie mimoriadneho samitu EÚ.

Zatiaľ nás Hrad bude chrániť pred núteným dovozom plodov z čoraz výnosnejších polí nenašskej kultúry, ktoré vysiala a dnes si plným priehrštím užíva EÚ. Ako žatvu Merkelovej velikášstva.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.