ŽIGA ROZBÍJA SMER-SD, VYHRÁŽA SA PODMANICKÉMU A KÉRYMU

Pokiaľ je verejnosti známe, tak naďalej je predsedom strany Smer-SD Robert Fico a nie Peter Žiga, ktorý Podmanického nazval ľudákom vo farbách Smeru.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 17.05.2020

Slniečkársky a prudko liberálny bývalý minister hospodárstva a poslanec NR SR za Smer-SD Peter Žiga odporúča poslancom NR SR za Smer-SD Jánovi Podmanickému a Mariánovi Kérymu, aby opustili rady sociálnej demokracie, pretože presadzujú voľnú nedeľu, čo nie je jednotný názor strany. Žigovi zároveň prekáža, že vytvorili názorovú platformu s poslancami ĽS Naše Slovensko s Filipom Kuffom a Tomášom Tarabom. Ako ďalej Žiga uviedol, je nutné aby sa s poslancami vedenie porozprávalo a vyvodilo zodpovednosť voči takémuto konaniu. Žiga zachádza tak ďaleko, že Mariánovi Kérymu už povedal svoje, presnejšie vyhrešil ho! Neuveriteľné, čo si môže jeden nadutý liberál a zbohatlík dovoliť. Zrejme to bude výškou svojho konta a silou, ktorú ma za chrbtom, ktorá ho vždy dostane do nejakej pozície, z ktorej vyťaží koľko sa dá. Ako ďalej povedal Kéry a Podmanický využívajú dôveru Roberta Fica. Ten sa k platforme doteraz nijako nevyjadril, nekomentoval to a ani nikoho nevyháňa zo strany. A pokiaľ je verejnosti známe, tak naďalej je predsedom strany Smer-SD Robert Fico a nie Peter Žiga. Podmanického dokonca nazval ľudákom vo farbách Smeru. Žigovi zrejme ubehlo vyjadrenie svojho straníckeho šéfa Roberta Fica spred niekoľkých týždňov, že nestrpí slniečkárske prejavy v Smere, ktorým sa Žiga hlási vzhľadom na fakt, že patrí do liberálneho a nie konzervatívneho krídla strany Smer-SD.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.