KOMENTÁR

NÚDZOVÝ STAV MATOVIČOVEJ VLÁDY Z NÚDZE

Text JÁN VIDA
Dátum 07.12.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Za oficiálnym dôvodom predlžovania núdzového stavu sa môže skrývať politický zoznam opatrení, ako si legálnym spôsobom  ustrážiť moc a poriadok v krajine, ak bude nie spoločnosť, ale skôr vláda v núdzi.

SLOVENSKO OVLÁDAJÚ PROTISLOVENSKÍ POLITICI A NIKÝM NEVOLENÁ PANDEMICKÁ KOMISIA

Dátum 26.11.2020

Lenka Mayerová: Matovič sa rád vyhráža, že príde lockdown a všetko zavrie, len zabúda, že nič netrvá večne a príde deň, keď zavrie niekto Matoviča a jeho kumpánov, ktorí mu dnes slúžia do roztrhania tela. 

EÚ CEZ VAKCINAČNÝ PAS ROZDELÍ ĽUDÍ NA ZAOČKOVANÝCH A NEZAOČKOVANÝCH

Dátum 22.11.2020

Český minister zdravotníctva Jan Blatný: Kto sa nedá zaočkovať, bude na hraniciach čakať ako za komunizmu. Český epidemiológ Roman Prymula: Kto sa dá zaočkovať bude môcť voľne cestovať a nebude musieť nosiť rúško.

MATOVIČOVA VLÁDA NAKONIEC SLOVÁKOM ZAKÁŽE AJ VIANOCE

Dátum 09.11.2020

Ministerka zdravotníctva už v septembri varovala Belgičanov, aby zabudli na tradičné Vianoce v kruhu rodiny s niekoľkými generáciami. Dnes je to realita aj na Slovensku, pretože nevolení odborníci, ktorí držia Slovákov ako rukojemníkov vo vlastnom štáte, Matovičovi odporúčajú maximálny počet osôb počas stretnutí na Vianoce stanoviť na desať.

JÁN BARÁNEK SA HANBIL AKO PES, ŽE JE ZO SLOVENSKA, MÔŽU ZA TO GRÖHLING , KOLLÁR A MATOVIČ

Dátum 27.09.2020

Predstavitelia súčasnej koalície robia mimoriadne zlé meno Slovenska v zahraničí.

SULÍK V PODRUČÍ NEMECKÝCH OLIGARCHOV OKRADOL SLOVÁKOV

Dátum 08.08.2020

Sulík predstavuje silu, ktorá tu akože naháňa domácich oligarchov, a hneď po zaujatí úradu prehadzuje vidlami miliardový majetok v prospech oveľa väčších hráčov, medzinárodných. V poslušnom predklone, ako inak. 

HAVEL - DISIDENT Z MERCEDESU ZVOLENÝ AMERIKOU

Dátum 03.08.2020

Okolo Václava Havla sa vytvorila medzinárodná mašinéria vytvárania modly, ktorá zafungovala veľmi dobre už za socializmu a z rôznych mocenských a ideologických dôvodov stále funguje

TURECKO PONÍŽILO KRESŤANOV A NEPATRÍ DO EÚ

Text FACEBOOK
Dátum 24.07.2020

VIDEO: Turecký prezident Erdogan si zrejme zaumienil obnoviť Osmanskú ríšu a na znak poníženia pozval pápeža Františka na otvorenie mešity v chráme Hagia Sofia

MATOVIČ RAZÍ PROTIRUSKÚ POLITIKU

Dátum 11.07.2020

Ľudia, pri ktorých ste si takmer istí, že v bývalom režime by spôsobne obhajovali nutnosť hlbokého priateľstva so Sovietskym zväzom, sa teraz klaňajú tam, kde je podľa nich mocnejšie centrum.

LIPŠICOVI ĽUDIA ROZKLADAJÚ KOLLÁROVI STRANU ZVNÚTRA

Dátum 08.07.2020

Kollár má problémy lebo: je najproslovenskejší politik v súčasnej vláde, či sa nám to páči, alebo nie, je heterosexuál, kamaráti sa s Okamurom, Salvinim a Le Penovou, povedal, že bude chodiť na zahraničné cesty nielen na Západ, ale aj Moskvy.

Stránky