KOMENTÁR

JEDINE UKONČENIE VOJNY BUDE VÍŤAZSTVOM

Dátum 14.07.2024

Ukrajina je na pokraji úplnej apatie. Vlna výziev od množstva blogerov, vyjadrenie poslanca parlamentu, ktoré zverejnil bez ohľadu na dôsledky, či tlaky SBU – to všetko svedčí o veľkej únave a neznesiteľnej túžbe po konci vojny. Každým dňom sa bude táto vlna dvíhať čoraz viac a viac.

KTO V SKUTOČNOSTI DEZINFORMUJE?

Dátum 11.07.2024

Infektológ Sabaka tvrdil, že vakcína nebude mať po rokoch nežiadúce účinky a už po niekoľkých dňoch od aplikácie ju telo vylúči. Odporúčal ju aj deťom. Čo hovorí infektológ dnes?

NEPOUČITEĽNÉ NOVINÁRSKE HYENY

Dátum 08.07.2024

Je najvyšší čas vziať do rúk spravodlivosť a vymiesť Augiášov chliev v slovenskom mainstreamovom spravodajstve. Existuje množstvo dôkazov, že v týchto médiách pôsobia aktivisti, ktorí účelovo klamú, zavádzajú a manipulujú verejnosť, čím sa otvorene a cielene snažia vyvolať nepokoje v spoločnosti.

MEČIAR: KORČOK JE AMERICKEJŠÍ AKO AMERIČANIA

Dátum 09.03.2024

Vladimír Mečiar, bývalý trojnásobný predseda vlády SR: Kandidáta Korčoka považujem z hľadiska jeho doterajšieho výkonu za skryté veľké riziko pre Slovensko. Predsa nemôže byť pre každého dobrý. On bol však pre každú vládu dobrý a v každej mal dôležitú funkciu. Od mojej vlády až po tú Matovičovu. Ivan Korčok sa zasadil za vojenskú obrannú zmluvu s USA, ktorá priniesla stratu zvrchovanosti Slovenska.

SULÍKOV SYN NADÁVAL KOMIČKE SALÁTOVEJ DO TUČNÝCH SVÍŇ, URÁŽAL AJ JEJ 6-ROČNÉHO SYNA

Dátum 20.05.2023

Ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.

POLITICI SI CHCELI NA ÚSPECHU HOKEJISTOV PRIHRIAŤ EGÁ

Dátum 23.02.2022

Toľko nás Matovičova lumpen štvorkoalícia počas dvoch rokov pandémie očkovala nenávisťou, tak arogantne ničila šport a masovú telovýchovu, až sme v roku 2022 nadobudli už aj kolektívnu imunitu svornosti. Osobne mi je sympatické, že sa športovci nehrnuli na stretnutia s politikmi a uprednostnili radšej radostné vzdušné objatie a pohľad zoči-voči s fanúšikmi.

ČAPUTOVÁ ODLETELA SO SULÍKOM DO DUBAJA, MALA STRACH Z DEMONŠTRANTOV?

Dátum 27.01.2022

Štefan Nižňanský: O situácii na Ukrajine v utorok a aj v stredu rokovala Bezpečnostná rada SR, ktorú zvolal premiér Eduard Heger. Ak by bola Čaputová štátničkou, iniciatívu by mala mať ona a rokovať sa malo s „prezidentskými“ notami. Nuž, u nás je to v ostatných rokoch všetko inak...

NAĎ, HEGER, REMIŠOVÁ, ŠELIGA A KORČOK VYTVÁRAJÚ ATMOSFÉRU STRACHU A VOJNOVÝCH PRÍPRAV

Dátum 27.01.2022

Čo je možné očakávať od ľudí, ktorým bolo „zaočkované“ myslenie v duchu strategických záujmov a geopolitických zámerov USA a NATO? Čoraz viac sa kampaň na podporu uvedenej dohody podobá na predvojnovú propagandu, prípravu občanov Slovenska na vojnu.

BUDE VOJNA NA UKRAJINE ? O ZAČIATKU VOJNY VIE AGRESOR VŽDY SKÔR, AKO NAPADNUTÝ

Dátum 26.01.2022

Ak sú už mocnosti NATO rozhodnuté vyprovokovať vojnu medzi Ukrajinou a Ruskom a veľmi dobre tušia, ako by to mohlo skončiť, začínajú evakuáciu svojich ľudí včas a s predstihom. Aby sa ich „problém“ a hanba neopakovali, tak ako v Afganistane.

VÝSLEDKY SČÍTANIA MNOHÝCH NEMILO PREKVAPILI

Dátum 23.01.2022

Pozorovatelia politickej scény teraz očakávajú zvukové reakcie v Podunajskej nížine. Hlasné bučanie z tribún futbalového štadióna v Dunajskej Strede a veľké škrípanie zubov na oboch brehoch Dunaja. Šéf OĽaNO Igor Matovič so svojim poslancom v NR SR Györgyom Gyimesim budú musieť ísť zrejme čosi vysvetľovať do Budapešti Viktorovi Orbánovi. A opäť bez slovenského veľvyslanca i bez hanby...     

Stránky