KOMENTÁR

MEČIAR: KORČOK JE AMERICKEJŠÍ AKO AMERIČANIA

Dátum 09.03.2024

Vladimír Mečiar, bývalý trojnásobný predseda vlády SR: Kandidáta Korčoka považujem z hľadiska jeho doterajšieho výkonu za skryté veľké riziko pre Slovensko. Predsa nemôže byť pre každého dobrý. On bol však pre každú vládu dobrý a v každej mal dôležitú funkciu. Od mojej vlády až po tú Matovičovu. Ivan Korčok sa zasadil za vojenskú obrannú zmluvu s USA, ktorá priniesla stratu zvrchovanosti Slovenska.

SULÍKOV SYN NADÁVAL KOMIČKE SALÁTOVEJ DO TUČNÝCH SVÍŇ, URÁŽAL AJ JEJ 6-ROČNÉHO SYNA

Dátum 20.05.2023

Ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.

POLITICI SI CHCELI NA ÚSPECHU HOKEJISTOV PRIHRIAŤ EGÁ

Dátum 23.02.2022

Toľko nás Matovičova lumpen štvorkoalícia počas dvoch rokov pandémie očkovala nenávisťou, tak arogantne ničila šport a masovú telovýchovu, až sme v roku 2022 nadobudli už aj kolektívnu imunitu svornosti. Osobne mi je sympatické, že sa športovci nehrnuli na stretnutia s politikmi a uprednostnili radšej radostné vzdušné objatie a pohľad zoči-voči s fanúšikmi.

ČAPUTOVÁ ODLETELA SO SULÍKOM DO DUBAJA, MALA STRACH Z DEMONŠTRANTOV?

Dátum 27.01.2022

Štefan Nižňanský: O situácii na Ukrajine v utorok a aj v stredu rokovala Bezpečnostná rada SR, ktorú zvolal premiér Eduard Heger. Ak by bola Čaputová štátničkou, iniciatívu by mala mať ona a rokovať sa malo s „prezidentskými“ notami. Nuž, u nás je to v ostatných rokoch všetko inak...

NAĎ, HEGER, REMIŠOVÁ, ŠELIGA A KORČOK VYTVÁRAJÚ ATMOSFÉRU STRACHU A VOJNOVÝCH PRÍPRAV

Dátum 27.01.2022

Čo je možné očakávať od ľudí, ktorým bolo „zaočkované“ myslenie v duchu strategických záujmov a geopolitických zámerov USA a NATO? Čoraz viac sa kampaň na podporu uvedenej dohody podobá na predvojnovú propagandu, prípravu občanov Slovenska na vojnu.

BUDE VOJNA NA UKRAJINE ? O ZAČIATKU VOJNY VIE AGRESOR VŽDY SKÔR, AKO NAPADNUTÝ

Dátum 26.01.2022

Ak sú už mocnosti NATO rozhodnuté vyprovokovať vojnu medzi Ukrajinou a Ruskom a veľmi dobre tušia, ako by to mohlo skončiť, začínajú evakuáciu svojich ľudí včas a s predstihom. Aby sa ich „problém“ a hanba neopakovali, tak ako v Afganistane.

VÝSLEDKY SČÍTANIA MNOHÝCH NEMILO PREKVAPILI

Dátum 23.01.2022

Pozorovatelia politickej scény teraz očakávajú zvukové reakcie v Podunajskej nížine. Hlasné bučanie z tribún futbalového štadióna v Dunajskej Strede a veľké škrípanie zubov na oboch brehoch Dunaja. Šéf OĽaNO Igor Matovič so svojim poslancom v NR SR Györgyom Gyimesim budú musieť ísť zrejme čosi vysvetľovať do Budapešti Viktorovi Orbánovi. A opäť bez slovenského veľvyslanca i bez hanby...     

KORČOKOV ZÁPAL MOZGOVÝCH BLÁN VYVOLAL AMERICKÝ VÍRUS!

Dátum 12.01.2022

Štefan Nižňanský, komentátor Extra plus: Prezidentka Zuzana Čaputová mala už po tajnom rokovaní Igora Matoviča s Viktorom Orbánom len v prítomnosti Gyimesiho a bez slovenského veľvyslanca (v apríli 2021) ministra zahraničia Korčoka trvať na jeho okamžitej demisii.

RUSI: NIE JE PRAVDA, ŽE ZÁPADNÍ LÍDRI NIKDY NESĽUBOVALI NEROZŠÍRENIE NATO NA VÝCHOD!

Dátum 12.01.2022

John Major, niekdajší premiér Veľkej Británie vyhlásil: Nepredpokladám, že by sa východoeurópske krajiny v súčasnosti alebo v budúcnosti mohli stať členmi NATO. (Informácia ministra obrany ZSSR D. T.Jazova M. S. Gorbačovovi o rozhovore s premiérom Veľkej Británie Johnom Majorom 06.03.1991.)

MÉDIÁ AROGANTNE A BEZOČIVO STRAŠIA ĽUDÍ, ŽE RUSKO ZAÚTOČÍ NA UKRAJINU!

Dátum 07.12.2021

Podľa zistení ruskej spravodajskej služby už dnes môže byť na území Ukrajiny do štyri tisíc príslušníkov ozbrojených síl USA a asi osem tisíc z iných krajín NATO.  Podľa odhadov je na ukrajinskom území okolo desať vojenských objektov NATO, niečo ako výcvikové centrá.

Stránky