KOMENTÁR

SULÍKOV SYN NADÁVAL KOMIČKE SALÁTOVEJ DO TUČNÝCH SVÍŇ, URÁŽAL AJ JEJ 6-ROČNÉHO SYNA

Dátum 20.05.2023

Ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.

POLITICI SI CHCELI NA ÚSPECHU HOKEJISTOV PRIHRIAŤ EGÁ

Dátum 23.02.2022

Toľko nás Matovičova lumpen štvorkoalícia počas dvoch rokov pandémie očkovala nenávisťou, tak arogantne ničila šport a masovú telovýchovu, až sme v roku 2022 nadobudli už aj kolektívnu imunitu svornosti. Osobne mi je sympatické, že sa športovci nehrnuli na stretnutia s politikmi a uprednostnili radšej radostné vzdušné objatie a pohľad zoči-voči s fanúšikmi.

ČAPUTOVÁ ODLETELA SO SULÍKOM DO DUBAJA, MALA STRACH Z DEMONŠTRANTOV?

Dátum 27.01.2022

Štefan Nižňanský: O situácii na Ukrajine v utorok a aj v stredu rokovala Bezpečnostná rada SR, ktorú zvolal premiér Eduard Heger. Ak by bola Čaputová štátničkou, iniciatívu by mala mať ona a rokovať sa malo s „prezidentskými“ notami. Nuž, u nás je to v ostatných rokoch všetko inak...

NAĎ, HEGER, REMIŠOVÁ, ŠELIGA A KORČOK VYTVÁRAJÚ ATMOSFÉRU STRACHU A VOJNOVÝCH PRÍPRAV

Dátum 27.01.2022

Čo je možné očakávať od ľudí, ktorým bolo „zaočkované“ myslenie v duchu strategických záujmov a geopolitických zámerov USA a NATO? Čoraz viac sa kampaň na podporu uvedenej dohody podobá na predvojnovú propagandu, prípravu občanov Slovenska na vojnu.

BUDE VOJNA NA UKRAJINE ? O ZAČIATKU VOJNY VIE AGRESOR VŽDY SKÔR, AKO NAPADNUTÝ

Dátum 26.01.2022

Ak sú už mocnosti NATO rozhodnuté vyprovokovať vojnu medzi Ukrajinou a Ruskom a veľmi dobre tušia, ako by to mohlo skončiť, začínajú evakuáciu svojich ľudí včas a s predstihom. Aby sa ich „problém“ a hanba neopakovali, tak ako v Afganistane.

VÝSLEDKY SČÍTANIA MNOHÝCH NEMILO PREKVAPILI

Dátum 23.01.2022

Pozorovatelia politickej scény teraz očakávajú zvukové reakcie v Podunajskej nížine. Hlasné bučanie z tribún futbalového štadióna v Dunajskej Strede a veľké škrípanie zubov na oboch brehoch Dunaja. Šéf OĽaNO Igor Matovič so svojim poslancom v NR SR Györgyom Gyimesim budú musieť ísť zrejme čosi vysvetľovať do Budapešti Viktorovi Orbánovi. A opäť bez slovenského veľvyslanca i bez hanby...     

KORČOKOV ZÁPAL MOZGOVÝCH BLÁN VYVOLAL AMERICKÝ VÍRUS!

Dátum 12.01.2022

Štefan Nižňanský, komentátor Extra plus: Prezidentka Zuzana Čaputová mala už po tajnom rokovaní Igora Matoviča s Viktorom Orbánom len v prítomnosti Gyimesiho a bez slovenského veľvyslanca (v apríli 2021) ministra zahraničia Korčoka trvať na jeho okamžitej demisii.

RUSI: NIE JE PRAVDA, ŽE ZÁPADNÍ LÍDRI NIKDY NESĽUBOVALI NEROZŠÍRENIE NATO NA VÝCHOD!

Dátum 12.01.2022

John Major, niekdajší premiér Veľkej Británie vyhlásil: Nepredpokladám, že by sa východoeurópske krajiny v súčasnosti alebo v budúcnosti mohli stať členmi NATO. (Informácia ministra obrany ZSSR D. T.Jazova M. S. Gorbačovovi o rozhovore s premiérom Veľkej Británie Johnom Majorom 06.03.1991.)

MÉDIÁ AROGANTNE A BEZOČIVO STRAŠIA ĽUDÍ, ŽE RUSKO ZAÚTOČÍ NA UKRAJINU!

Dátum 07.12.2021

Podľa zistení ruskej spravodajskej služby už dnes môže byť na území Ukrajiny do štyri tisíc príslušníkov ozbrojených síl USA a asi osem tisíc z iných krajín NATO.  Podľa odhadov je na ukrajinskom území okolo desať vojenských objektov NATO, niečo ako výcvikové centrá.

SLOVÁCI BY MALI KONEČNE ROZMÝŠĽAŤ KOMU DAJÚ VO VOĽBÁCH SVOJ HLAS

Dátum 05.12.2021

Pavol Suško, podpredseda KSS: Za terajší stav zdravotníctva a jeho schopnosť riešiť túto situáciu, nezodpovedá len terajšia vláda, ale svojim dielom všetky vlády po novembri 1989.

Stránky