103-ROČNÁ ŽENA OSLÁVILA VÍŤAZSTVO NAD KORONAVÍRUSOM CHLADENÝM PIVOM

Keď sa jej pýtali či je pripravená na odchod z tohto sveta, odpovedala: "Jasné, do čerta!"

Foto Youtube
Dátum 01.06.2020

MASSACHUSETTS 1. júna (TASR/extraplus.sk) - Stotriročná žena z amerického štátu Massachusetts sa vyliečila z nákazy novým druhom koronavírusu. Víťazstvo nad ochorením oslávila svojím obľúbeným nápojom - vychladeným pivom, uviedla v pondelok spravodajská televízia CNN.

Keď sa Jennie Stejná koncom apríla nakazila koronavírusom SARS-CoV-2, jej rodina sa začala pripravovať na najhoršie. 

Z domovu dôchodcov, kde Stejná bývala, raz dokonca jej rodine zavolali, že prestala jesť a piť a je možné, že neprežije noc. Príbuzní jej ešte v tú noc zavolali, aby sa s ňou stihli rozlúčiť, povedala jej vnučka Shelley Gunnová. 

Keď sa jej opýtali, či je pripravená na odchod z tohto sveta, Stejná odpovedala: "Jasné, do čerta!"

Namiesto pochmúrneho telefonátu však rodina 8. mája dostala správu, že Stejná má na koronavírus negatívne výsledky a už nemá príznaky. 

Vnučka uviedla, že keď zdravotné sestry prišli do jej izby, nebojácna babička odpovedala: "Už nie som chorá, vypadnite!"

Personál v domove dôchodcov ocenil Stejnej vytrvalosť jedným z jej obľúbených dobrôt - chladeným pivom. 

"Myslím, že všetkým vyčarila na tvári úsmev a dodala im nádej, hoci máme teraz všetci temné dni," uzavrela vnučka.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.