ATTILA VÉGH O SPONZOROCH: UROBIL BY SOM TO ZNOVA! TRAJA ODIŠLI, DESIATI PRIŠLI

Attila Végh, MMA zápasník a influencer: Z tejto celej negatívnej situácie som si vzal to pozitívne a môžem povedať, že síce traja sponzori odišli, ale ďalších desať prišlo. Nič sa nezmenilo a nezrútilo. Ja už s tým nič neurobím, aj keď som z toho bol trochu sklamaný.

Foto FACEBOOK ATTILU VÉGHA
Dátum 08.06.2024

Po tom, ako MMA zápasník a influencer Attila Végh vyjadril v prezidentských voľbách podporu Petrovi Pellegrinimu, niektorí sponzori sa rozhodli skončiť s ním spoluprácu. K tejto kauze sa spätne vyjadril pre Sport.cz, pričom priznal, že vôbec nič neľutuje a zachoval by sa rovnako.

„Pre mňa to bolo skôr sklamanie v tom zmysle, že som v živote nemal zas toľko šancí spoznať, ktorí ľudia patria ku mne a kto skutočne drží so mnou. Toto bola životná skúška, kde sa ukázalo, kto ku mne nepatrí. Z tejto celej negatívnej situácie som si vzal to pozitívne a môžem povedať, že síce traja sponzori odišli, ale ďalších desať prišlo. Nič sa nezmenilo a nezrútilo. Ja už s tým nič neurobím, aj keď som z toho bol trochu sklamaný,“ spomína na turbulentné obdobie kampane pred prezidentskými voľbami.

„To, že som povedal svoj názor, má byť chyba? Ľudia ma za to lynčovali, ale to isté by som urobil stokrát, pretože mám svoj názor. Veľa ľudí sa oprelo aj do môjho vyjadrenia, že by som každého, kto ma preto skritizoval, sfackoval. Ľudia, ktorí ma poznajú, vedia, aký som. Nikdy v živote som sa nemlátil. Chcem pokoj a mier, hlavne na Slovensku, pretože keď tu človek povie svoj názor, tak je zrazu všetko zle. Žiadnu chybu som nespravil,“ dodáva Attila Végh.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.