SPOLOČNOSŤ

V BRATISLAVE BUDE OPÄŤ MASÍVNY PROTEST

Dátum 03.08.2021

Organizátor prisľúbil uvoľnenie dopravy, predseda ĽS Naše Slovensko Marián Kotleba naopak vyzýva k blokáde.

PÁPEŽ NECHCE, ABY OKOLO NEHO NA SLOVENSKU BOLI NEZAOČKOVANÍ NOVINÁRI

Dátum 03.08.2021

Novinári, ktorí budú chcieť spravodajský pokrývať návštevu pápeža Františka na Slovensku v septembri, musia byť zaočkovaní. 

WISTEROVÁ A FORGÁČ BUDÚ MODEROVAŤ MATOVIČOVU OČKACIU LOTÉRIU

Dátum 03.08.2021

Vera Wisterová a Marcel Forgáč budú rozdávať Slovákom peniaze za to, že sa dali zaočkovať. Do vysielania si chcú pozývať hostí, ktorí budú propagovať očkovanie. Ľudí chcú lákať na prémiove výhry, 10-tisíc, ale aj 100-tisíc eur. 

PČOLINSKÝ: MIKULEC CHCE ZAKÁZAŤ NEZAOČKOVANÝM VOLIŤ

Dátum 03.08.2021

Podľa poslanca Petra Pčolinského zo Sme rodina chce ministerstvo vnútra na čele s ministrom Romanom Mikulcom vylúčiť z volieb všetkých, ktorí nie sú zaočkovaní. Dodáva, že Mikulec musí okamžite odstúpiť!

POLÍCIA TVRDÍ, ŽE ČAPUTOVÁ A PÁPEŽ NEPATRIA DO ŽIADNEHO TAJNÉHO SPOLOČENSTVA

Dátum 03.08.2021

Polícia SR tvrdí, že gesto prekrížených rúk, ktoré vzájomno použila prezidentka SR Zuzana Čaputová a predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová nemá odkazovať na akési tajné spoločenstvo, ktorého členom má byť aj pápež František a jeho uznávačom bol aj Adolf Hitler. 

BELOUSOVOVÁ: ČO CHCÚ HRDINOVIA Z VLÁDY, ABY PROTESTUJÚCICH SKOPALI POLICAJTI DO KRVI?

Dátum 03.08.2021

Anna Belousovová: Kolíkovej, Remišovej a Šeligovi nestačí doterajší prístup policajtov. Čo vlastne chcú? Čo by uspokojilo týchto demokratov? Aby účastníkov protestov mlátili do krvi a kopali na zemi podľa vzorov tzv. vyspelých západných krajín?

DANKO: ČAPUTOVÁ CHCE NA SVOJU KAMPAŇ ZNEUŽIŤ PÁPEŽA!

Dátum 03.08.2021

VIDEO: Predseda SNS Andrej Danko sa ostro pustil do prezidentky Zuzany Čaputovej. Tvrdí, že pápeža Františka chce zobrať na košické sídlisko Luník IX len preto, že ho chce zneužiť na svoju propagačnú kampaň. 

HLAS-SD: OČKOVACIA LOTÉRIA JE NEZMYSEL, KTORÝ NIKOHO NEZACHRÁNI

Dátum 03.08.2021

Podľa podpredsedu strany HLAS-SD Richarda Rašiho chce minister financií na seba lotériou len upútať pozornosť a rozdať milióny eur z daní Slovákov. 

KOVAŘÍK: ZVYKAJTE SI NA PROTESTY, ĽUDIA MAJÚ NA NE PRÁVO!

Dátum 02.08.2021

Prezident Policajného zboru Peter Kovařík odkazuje, že demonštrácie sú v demokratickom svete bežným, skoro denným javom. Je preto nutné, aby si aj tí občania, ktorí nezdieľajú názor demonštrantovať, zvykli na takýto prejav názorov.

MATOVIČ: ZÁUJEM O OČKOVACIU LOTÉRIU JE OBROVSKÝ, ANI SME TO NEČAKALI

Dátum 02.08.2021

Minister financií Igor Matovič sa teší, že do očkovacej lotérie sa iba pár hodín od jej spustenia prihlásilo viac ako 160-tisíc Slovákov. Tvrdí, že taký obrovský záujem ani nečakali. 

Stránky