SPOLOČNOSŤ

BÝVALÍ PREZIDENTI VYZVALI SLOVÁKOV NA OČKOVANIE

Dátum 28.11.2021

Prezidenti SR v spoločnom vyhlásení: Ide o zodpovednosť voči svojim blízkym, priateľom, kolegom v práci a o veľkú zodpovednosť voči zdravotnému personálu, ktorý v nemocniciach bojuje za naše životy.

CHMELÁR: PANEBOŽE, PREČO SI PRÁVE NA SLOVENSKO VYSYPAL TAKÚ KOPU IDIOTOV?

Dátum 27.11.2021

Eduard Chmelár, politológ: Táto vláda vymyslela systém, ktorý zodpovedných neodmeňuje a nezodpovedných podpláca. LockKlaun vám na tlačovke odkázal, že ak ste sa dali zaočkovať doteraz, tak ste čistý debil, lebo čím neskôr, tým viac zarobíte.

SNS VYZÝVA ODBORÁROV NA GENERÁLNY ŠTRAJK

Dátum 27.11.2021

​Jedinou podmienkou realizovania generálneho štrajku a jedinou požiadavkou by malo byť konanie predčasných parlamentných volieb. „Prezidentka zmarila referendum a nikto iný ako odborový zväz, nedokáže zatlačiť na vládu tak, aby sa konali predčasné voľby. Ak sa to nestane, tak Sulík, Kollár a Matovič tu budú dva roky likvidovať ekonomiku,“ myslí si Andrej Danko.

LEŠČÁKOVÁ: AK SA SEM DOSTANE OMIKRON, SLOVENSKÉ ZDRAVOTNÍCTVO KĽAKNE

Dátum 27.11.2021

Štátna tajomníčka rezortu kultúry odmieta tvrdenia o biznise farmafiriem. "Nebuďme smiešni. Vakcína stojí 20 eur, liečba pacienta na umelej pľúcnej ventilácii 20.000 eur," podotkla.

MARKÍZA: SME NAJDÔLEŽITEJŠÍM INFORMAČNÝM ZDROJOM V KRAJINE

Dátum 26.11.2021

TV Markíza oznámila na svojom Facebooku, že Televízne noviny o 19:00 sa stali najsledovanejším a najdôležitejším informačným zdrojom v krajine o avizovanom lockdowne a vyhlásení núdzového stavu, ktorý slovenská vláda zaviedla 24.11.2021.

TISÍCE ĽUDÍ PORUŠILI PRAVIDLÁ LOCKDOWNU UŽ PRVÝ DEŇ RÁNO

Dátum 26.11.2021

Publicista Juraj Hrabko: Pokračuje chaos a zmätok, ktorého sme svedkami už dlhodobo. Pán premiér hovoril pôvodne o prísnom lockdowne. Ten, ktorý vláda schválila minulý týždeň, už neplatí, odhliadnuc od toho, že nie všetko, čo vtedy schválila, bolo naplnené.

NVOTOVÁ: O*EBALI NÁS! TERAZ MUSÍME ČAKAŤ KÝM NEOČKOVANÍ POKAPÚ, ABY SME MOHLI ŽIŤ NORMÁLNY ŽIVOT

Dátum 26.11.2021

Speváčka Dorota Nvotová: Vláda nás o*ebala! Nás očkovaných, ohľaduplných a zodpovedných. Teraz musíme chrániť tých názorovo "ďalekých". Oni na to dlabú, riskujú svoje životy a my ich zachraňujeme. Pokorne čakáme, kým sa umúdria alebo pokapú. Potom môžeme ísť von žiť život, ktorý nám bol sľúbený. Hanba vám!

ČAPUTOVÁ SI PRIPOMENIE 100. VÝROČIE NARODENIA DUBČEKA

Dátum 26.11.2021

Alexander Dubček sa narodil 27. novembra 1921 v Uhrovci. Presadzoval politiku ,,socializmu s ľudskou tvárou". Tento reformný proces snažiaci sa o demokratizáciu komunistického režimu ukončili 21. vojská Varšavskej zmluvy. 

CHMELÁR: BEZPEČNOSŤ EURÓPY JE ZÁVISLÁ NA RUSKU VIAC AKO NA USA

Dátum 26.11.2021

Eduard Chmelár, politológ: Na pozvanie veľvyslanca Ruska v SR Igora Bratčikova som absolvoval srdečné prijatie na ruskej ambasáde. Poďakoval sa mi za dlhodobé pevné priateľstvo s ruským ľudom a ja som zdôraznil, že existenčným záujmom SR je udržiavať priateľstvo s každým, kto má o priateľstvo s nami skutočný záujem. 

MIKULEC SI VYSKÚŠAL ŽIVOT INVALIDA

Dátum 26.11.2021

VIDEO: Minister vnútra Roman Mikulec si vyskúšal život zdravotne postihnutého. Spoločne s Dominikom Drdulom, ktorý je na vozíčku od narodenia prešli v Bratislave viacero problematických miest. 

Stránky