BECÍKOVI SA VYHRÁŽAJÚ ZASTRELENÍM

Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja  Branislav Becík, Hlas-SD, podal trestné oznámenie na polícii. Dôvodom sú vyhrážky zastrelením. Predseda NSK Branislav Becík je zároveň poslancom Národnej rady SR a lídrom kandidátky strany Hlas-SD do eurovolieb. 

Foto tasr/HENRICH MIŠOVIČ
Dátum 16.05.2024

Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Branislav Becík (Hlas-SD) podal trestné oznámenie na polícii. Dôvodom sú vyhrážky zastrelením. Informáciu o vyhrážaní sa Becíkovi a podaní trestného oznámenia pre TASR potvrdila hovorkyňa NSK Silvia Zeumerová.

"Z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania orgánov činných v trestnom konaní sa k situácii nemôžeme bližšie vyjadrovať," podotkla Zeumerová. Predseda NSK Branislav Becík je zároveň poslancom Národnej rady SR a lídrom kandidátky strany Hlas-SD do eurovolieb.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.