BELOUSOVOVÁ: ČAPUTOVÁ MUSÍ PYKAŤ, AK SA POTVRDÍ, ŽE JE MIKULEC ÚPLATKÁR

Anna Belousovová: Toto sú informácie o konaní, ktoré ohrozuje podstatu demokratického fungovania štátu a ústavnosti! Mal by veľmi rýchlo a rázne konať generálny prokurátor. Na začiatok treba zbaliť asi všetkých, ktorí kuli pikle v pivnici SIS. Vrátane pani prezidentky. 

Foto SITA/ALEXANDRA ČUNDERLÍKOVÁ
Dátum 30.06.2021

Anna Belousovová uverejnila na sociálnej sieti status o tom, že mal Roman Mikulec podľa slov exšéfa NAKA Zuriana zobrať úplatok. Povedal mu to vraj jeden z kajúcnikov. Ako uviedla Belousovová, ak sa to potvrdí je jasné, že ide o konanie, ktoré ohrozuje podstatu demokratického funogvania štátu a ústavnosti.

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 30.júna 2021:

Cap záhradníkom? Ministrom vnútra je úplatkár? A zároveň dobrý kamarát najväčšieho "bojovníka proti korupcii" Matoviča? Ak sa toto potvrdí, znamená to, že treba vziať do väzby celú súčasnú vládnu garnitúru ako organizovanú zločineckú skupinu. Ako vidno, k moci sa dostali na základe podvodov, vybudovanej siete donášačov v polícii a spravodajských službách už pred voľbami a dnes pokračujú metódou vydierania, nátlaku v rozvrate štátu.

TOTO sú informácie o konaní, ktoré ohrozuje podstatu demokratického fungovania štátu a ústavnosti! Mal by veľmi rýchlo a rázne konať generálny prokurátor. Na začiatok treba zbaliť asi všetkých, ktorí kuli pikle v pivnici SIS. Vrátane pani prezidentky. Po tomto mi už je jasné, čo bolo témou tajného stretnutia- záchrana vlastných zadkov a svojich ľudí! Aj informácie o tom, ako sa ich vyšetrovatelia vytešovali zo smrti generála Lučanského, je podľa mňa pravdivá.

Jasne ukazuje, čo bolo cieľom neodôvodnenej väzby Lučanského... Veľmi dobre si pamätám nechutné, cynické žartovanie o smrť generála v Pumpe - Žumpe zo strany toho monštra, čo je momentálne na čele ministerstva spravodlivosti a jej hereckých poskokov. Po dnešku ma už neprekvapí žiadna špinavosť, ktorá vypláva na povrch o tejto bande úchylov.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.