ANNA BELOUSOVOVÁ

BELOUSOVOVÁ: PLÁNUJE ZÁPAD TRETIU SVETOVÚ?

Dátum 12.02.2024

Anna Belousovová, viceprimátorka Čadce: A vám sa to ako, vážení občania Slovenska, páči?! Ako sa vám páči, že máme byť vohnaní do vojny s Ruskom v mene USA a ich dolára?! Už teraz sa Ukrajine míňa živý vojenský materiál. Hádajte, kto bude v tých desaťročiach umierať za NATO v tom konflikte?! Budete to vy! Budú to vaše deti!

BELOUSOVOVÁ: POJMY NÁROD A SLOVENSKO ČAPUTOVEJ NIČ NEHOVORIA!

Dátum 31.08.2023

Anna Belousovová, predsedníčka NAS a viceprimátorka Čadce: Oslavovať SNP bez národa môže len ten, kto záujmy národa nezastupuje a kto sa národa bojí a musí sa pred ním schovávať.

REHABILITÁCIA STÚPENCOV NACIZMU

Dátum 01.07.2022

Anna Belousovová, predsedníška NAS: Táto ukrajinská cesta pre Slovensko sa mi vôbec nepáči.

BELOUSOVOVÁ: LEN VĎAKA POSLUŠNOSTI DZURINDU SA MOHLA USKUTOČNIŤ AGRESIA ZO STRANY NATO

Dátum 24.03.2022

Predsedníčka NAS Anna Belousovová: Dnešné výročie tak nastavuje zrkadlo pokrytecvu mocných, ktorí si hovoria "vyspelý západ". Pokiaľ bude svet plakať len nad obeťami jedných a špiniť pamiatku iných obetí, ľudstvo sa ďalej neposunie. Každá vojna je zlá a každého zmareného života je škoda. 

BELOUSOVOVÁ: SOM PROTI AKEJKOĽVEK VOJNE, TERAZ MA IDÚ TRESTNE STÍHAŤ

Dátum 27.02.2022

Predsedníčka NAS Anna Belousovová: ÁNO, nechcem, aby sa medzi sebou vraždili Ukrajinci a Rusi. Chcem, aby si sadli za jeden stôl a dohodli sa bez zasahovania tretích strán. A preto nechcem, aby sme my - SR zásobovali Ukrajincov zbraňami a huckali ich do bojov s Rusmi.

BELOUSOVOVÁ: NAŠA EKONOMIKA SA RÚTI DO „PSEJ MATERE“

Dátum 23.02.2022

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Každému musí byť predsa jasné, že Slovensko, jeho občania a ekonomika už neprežijú ďalšie zdražovanie. A to bude katastrofálne, pretože nárast cien ropy a zemného plynu sa premietne vždy do cien tovarov! Takže ten bumerang, ktorým chceme zasiahnuť Rusko, sa nám určite vráti a klepne niekoho po hlave.

BELOUSOVOVÁ: AK SA POSLANCI MUSIA SKRÝVAŤ AKO KRYSY, MALI BY SA NAD SEBOU ZAMYSLIEŤ!

Dátum 11.02.2022

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: V histórii Slovenska ešte nebola vláda, ktorí by tak ľud nenávidel. To je VAŠE a nie naše vysvedčenie. Namiesto vyhrážok represiami by ste to mali radšej zabaliť. Nebudete mať toľko policajtov, aby ste ich poslali na všetkých, ktorí vám chcú dať padáka.

BELOUSOVOVÁ: KÝM HEGEROVA VLÁDA CHCE LEN OČKOVAŤ, VO SVETE DÁVAJÚ OČKOVANIU STOPKU

Dátum 13.01.2022

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Zdraví ľudia bez očkovania sa ani s testom, ktorý potvrdzuje ich zdravie nedostanú pomaly nikde. Pritom EMA podobne ako aj Svetová zdravotnícka organizácia predpokladajú, že vďaka novému variantu koronavírusu Omikron, sa ochorenie posunie z fázy pandémie do fázy endémie!!!

BELOUSOVOVÁ: NAĎ A KORČOK PREDKLADAJÚ SLOVENSKO AMERIČANOM AKO LACNÚ PROSTITÚTKU!

Dátum 06.01.2022

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Staneme sa americkou kolóniou, kde si môžu ich vojaci robiť čo chcú, bez akýchkoľvke postihov. Nebudú spadať pod naše súdy a z polície si môžu robiť dobrý deň. Nebudeme mať ani právo kontrolovať, aké zbrane k nám navezú. Pokojne sa tak môžeme stať zásobarňou jadrových, biologických a chemických zbraní. 

BELOUSOVOVÁ: KOLLÁR CHCE OD DÔCHODCOV NEZÁKONNÉ OBCHODOVNANIE S POUKÁŽKAMI

Dátum 04.12.2021

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: A to sa už oplatí niekomu, kto vie, o čom hovorí, nasadiť na dôchodcov armádu šmejdov, ktorí im budú núkať "keš" za 500 eurové poukážky. 500 eurovú poukážku odkúpia za 300-400 eur. Poukážky potom zoobchodujú ešte raz - s majiteľmi prevádzok, kde sa môžu poukážky minúť. A znovu bez "bločka" , teda načierno.

Stránky