BELOUSOVOVÁ: KOTLEBA BLOKÁDOU CIEST UŠKODÍ OBYČAJNÝM ĽUĎOM A NIE VLÁDE!

Anna Belousovová: Čo Kotleba sleduje? Za koho vlastne kope? Ak je jeho cieľom vniesť ešte väčšiu nenávisť a napätie do slovenskej spoločnosti. Spontánne protesty boli veľmi dobre rozbehnuté. Blokovanie dopravy je úplne o niečom inom. 

Foto EXTRA PLUS
Dátum 04.08.2021

Čo Kotleba sleduje? Za koho vlastne kope? Ak je jeho cieľom vniesť ešte väčšiu nenávisť a napätie do slovenskej spoločnosti, ak chce aby spontánne prostesty boli verejnosťou postupne viac a viac odmietané, ak sa chce za to, čo napáchala táto vláda, pomstiť obyčajným obyvateľom Bratislavy, tak je na dobrej ceste.

Otázka je však: Prečo to robí?
Buď je úplne hlúpy a neuvedomuje si, že tým škodí spoločnej veci a pomáha vládnucej bande, alebo si to uvedomuje a práve preto to robí, lebo mu ide len o svoj vlastný prospech, pretože :
a, nepôjde do basy, alebo dúfa, že na tom zarobí pár percent pre stranu. Jedna aj druhá možnosť však dokazuje, že takýto ľudia nič dobré pre národ neprinesú. Spontánne protesty boli veľmi dobre rozbehnuté. Blokovanie dopravy je úplne o niečom inom. Vláde ani poslancom to život znepríjemňovať nebude, ale obyčajným ľuďom áno.


 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.