BELOUSOVOVÁ: LEN PRIMITÍV MÔŽE PÍSAŤ O SLOVANSKÝCH BRATOCH, KTORÍ NÁM VRAZILI DÝKU DO SRDCA

Belousovová Naďovi: Ak vám prekážala okupácia v '68, prečo sa dnes aktívne podieľate a podporujete nebezpečné vojenské dobrodružstvá NATO a budovanie vojenských základní tohto vojenského paktu na našom území?

Foto SITA/BRAnislav bibel
Dátum 23.08.2021

Má v tej "našej" vláde aspoň jeden všetkých päť pokope a normálne vzdelanie? Pán minister Naď, veď vám chýbajú vedomosti na úrovni žiaka ZŠ a chcete robiť múdreho! V '68 k nám vpadli vojská piatich štátov Varšavskej zmluvy: ZSSR, Poľska, Bulharska, NDR a Maďarska. Bývalý ZSSR bol mnohonárodnostný štát.

ČÍTAŤ VIAC: NAĎ: PRED 53 ROKMI NÁM "SLOVANSKÍ BRATIA" VRAZILI DÝKU DO SRDCA

Najpočetnejší boli Rusi (50,78 %), po ktorých nasledovali Ukrajinci (15,45 %) a Uzbeci (5,84 %). Ďalšie národnostné skupiny tvorili Abcházci, Adygejci, Arméni, Asýrčania, Azerbajdžanci, Avari, Baškirci, Bielorusi, Bulhari, Buriati, Čečeni, Číňania, Čuvaši, Estónci, Evenkovia, Fíni, Gagauzi, Gréci, Gruzínci, Inguši, Inuiti, Jakuti, Kalmyci, Karakalpaci, Karelci, Keti, Kórejčania, Kazachovia, Kozáci, Kirgizi, Lezgínci, Lotyši, Litovci, Maríjci, Maďari, Moldavci, Mongoli, Mordvíni, Nemci, Nenci, Osetínci, Poliaci, Rómovia, Rumuni, Tadžici, Tatovia, Tatári, Turkméni, Tuvinci, Ujguri, Udmurti, Židia.

Nemci, Maďari, Uzbeci, a mnohí ďalší nie sú Slovania! Z uvedeného vyplýva, že písať o " Slovanských bratoch", ktorí nám v '68 vrazili dýku do srdca..., môže len totálny tupec až primitív. A len tak mimochodom: ak vám vadila okupácia v '68, prečo sa dnes aktívne podieľate a podporujete nebezpečné vojenské dobrodružstvá NATO, budovanie vojenských základní tohto vojenského paktu na našom území a prečo vám nevadí, že územie nášho štátu každý týždeň brázdy desiatky vojenských konvojov v smere západ východ?!

Ak vám prekážala okupácia Československa a s ňou spojené násilie, prečo ste nikdy neodsúdili bombardovanie Juhoslávie lietadlami NATO a vraždenie nevinného civilného obyvateľstva vojskami NATO v mnohých krajinách sveta? Ako vidno, okrem elementárnych vedomostí zo základnej školy vám chýba aj svedomie a morálka.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.