BELOUSOVOVÁ: MATOVIČ SA SPRÁVA AKO ROZMAZNANÝ FRACEK

Belousovová: Matovič jasne ukázal, že on nie je schopný zvládnuť ani seba, svoje výbuchy sebaľútosti a urazenosti. Myslím si, že po tom, čo predviedol, by mal v sebe pozbierať zvyšky chlapa a podať demisiu.

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 17.12.2020

Ak Matovič nezvládla sám seba, je jasné, že on a jeho vláda nemôže zvládnuť koronakrízu. A to je pre Slovensko veľmi zlá správa. V pondelok neočakávane odišiel zo zasadnutia vlády, ktorá sa rozhodovala o prijatí vážnych opatrení, týkajúcich sa života všetkých občanov nášho štátu. Bez slova jednoducho odišiel a nikomu nič nepovedal. Dnes sme sa dozvedeli dôvod jeho divného správania. Vraj z pondelkového rokovania vlády odišiel, pretože mal pocit, akoby "žil cudzí život".  Bolo to preto, lebo nebol prijatý jeho návrh na opätovné celoplošné testovanie - Sulík nekúpil testy a prezidentka to "sabotovala". Tak sa urazil a odišiel.

Dnes to znovu zopakoval po zasadnutí vlády. Nešiel na tlačovku, ušiel zadným vchodom z Úradu vlády a museli ho "naháňať " kvôli podpísaniu uznesenia. Toto je správanie malého, rozmaznaného fracka a nie dospelého muža, nieto predsedu vlády v krízovej situácii, ktorá vyžaduje chladnú hlavu, pevné nervy, rozhodnosť a schopnosť dodať odvahu a vieru v budúcnosť občanom štátu.

Všetky tieto schopnosti Matovič nemá a nemôže mať, pretože naozaj svojim správaním od pondelka jasne ukázal, že on nie je schopný zvládnuť ani seba, svoje výbuchy sebaľútosti a urazenosti. Myslím si, že po tom, čo predviedol, by mal v sebe pozbierať zvyšky chlapa a podať demisiu. A ak toho nie je schopný, mal by sa s ním chlapsky porozprávať niekto z jeho okolia. Už nie je načo čakať! Obávam sa však, že CHLAPA v jeho okolí budeme márne hľadať... Tak ostáva len ho verejne vyzvať: Pán Matovič, odíďte! Netrápte ďalej seba aj nás.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.