BELOUSOVOVÁ: MATOVIČ VÝLETOM DO KYJEVA BRNKÁ VOLIČOM NA CITY

Viceprimátorka Čadca Anna Belousovová: Viac ako jeho dojáky z Kyjeva by občanov Slovenska zaujímali utajené finančné operácie rodiny Matovičovej. Pardón. Len pani Matovičovej. Bývalý premiér, bývalý minister financií a bývalý obyčajný človek je oficiálne bezdomovec.

Foto facebook
Dátum 27.05.2024

Matovič neprekvapil. Všimli ste si, že on vždy spája volebnú kampaň s cestovaním? Už mi to príde ako jeho ďalšia úchylka. V jednej predvolenej kampani cestoval až do Francúzska, aby tam natočil video k téme "Počiatková vila." Nakoniec sa ukázalo, že vila žiadnemu Počiatkovi nepatrí. Proste Matovič ako toľkokrát klamal. Teraz sa rozhodol natáčať v Kyjeve. Tie jeho kecy vo videu majú takú istú pravdivostnú hodnotu ako lži o Počiatkovej vile. T.j. nulovú.

Matovič potrebujete brnkať na city voličom, aby jeho Polák preliezol do parlamentu EÚ. Neprelezie! Opakovaný vtip nie je vtipom. Viac ako jeho dojáky z Kyjeva by občanov Slovenska zaujímali utajené finančné operácie rodiny Matovičovej. Pardón. Len pani Matovičovej. Bývalý premiér, bývalý minister financií a bývalý obyčajný človek je oficiálne bezdomovec...

PS: 
1, Všimnite si tie uprené pohľady komparzu v zložení Galko, Miklulec. Hollywood v nich stratil hviezdy filmového plátna.
2, Možno by Ukrajine aj Slovensku reálne viac pomohli, keby tam rovno narukovali.
Dve muchy jednou ranou.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.