BELOUSOVOVÁ: NASTAL ČAS NA DERATIZÁCIU EÚ

VIDEO: Podľa viceprimátorky Čadce Anny Belousovovej sa dvíha vlna odporu vlasteneckých síl na našom kontinente proti nerozumnej až hlúpej politike Bruselu. Brusel robí „prostredníctvom politikov odrezaných od reálneho života chorú politiku“ Green Dealu a ďalších agend.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 19.04.2024

Primátorka Čadce a kandidátka na poslankyňu Európskeho parlamentu Anna Belousovová v Diskusii na palete poznamenala, že pre národy Európskej únie je „o päť minút dvanásť“, pričom sa dvíha vlna odporu vlasteneckých síl na našom kontinente proti nerozumnej až hlúpej politike Bruselu. Ako dodala, nastal čas na deratizáciu EÚ. Brusel podľa nej robí „prostredníctvom politikov odrezaných od reálneho života chorú politiku“ Green Dealu a ďalších agend.

Vzápätí skritizovala tzv. migračný pakt, ktorý nedávno prijal europarlament. Obrazne povedala, že západné krajiny vybudovali svoje bohatstvo z krvi obetí ich kolónií. Príkladom je Belgicko a jeho hlavné mesto Brusel, kde sídli vedenie EÚ. Belgický kráľ Leopold II. dal vyvraždiť alebo zmrzačiť 15 miliónov obyvateľov Konga a ulúpil ich bohatstvo, čo sa teraz Belgicku vracia v podobe imigrácie so sociálnymi dôsledkami a kriminalitou utečencov. Za riešenie považuje, aby migranti zostávali v svojich krajinách. Predpokladom na to však je, aby ich odtiaľ nik nevyháňal rozpútavaním vojen.

Belousovová zásadne nesúhlasí s centrálnym prerozdeľovaním imigrantov a 20-tisícovými pokutami za neprijatých utečencov. Považuje to zo strany únie za „výpalníctvo“. Verí, že nový europarlament, ktorý vzíde z nadchádzajúcich volieb, môže kontroverzný pakt zrušiť. Apeluje na občanov, aby sa Bruselu vzopreli tak, že prídu k júnovým eurovoľbám. Európsky parlament považuje za „tretí front“, ktorý treba vyhrať po úspešných parlamentných a prezidentských voľbách.

Celé video si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.