BELOUSOVOVÁ: NESCHVÁLENIE NÚDZOVÉHO STAVU, BUDE VYSLOVENÍM NEDÔVERY MATOVIČOVEJ VLÁDE

Anna Belousovová: Páni poslanci, je to na vás. Sľubovali ste vernosť SR a nie vernosť svojim politickým stranám a ich šéfom! Ukážte sa, o čo vám ide, či o záujem občanov, alebo len svoje vrecká a možnosť posedieť si v parlamente ešte tri roky.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 25.02.2021

Príspevok uverejnila Anna Belousovová na Facebooku dňa 24. februára 2021:

Vláda schválila predĺženie núdzového stavu. Ak ho teraz NR SR neschváli, vlastne tým vysloví nedôveru vláde. A tým pádom by mala vláda odstúpiť. Všetko majú v rukách poslanci. Buď sa budú rozhodovať podľa svojho vedomia a svedomia, ako sľubovali, alebo sa zachovajú ako poslušné stranícke figúrky - tlačítka tlačidiel.

Tak páni poslanci, je to na vás. Sľubovali ste vernosť Slovenskej republike a nie vernosť svojim politickým stranám a ich šéfom! Ukážte sa, o čo vám ide, či o záujem občanov, alebo len svoje vrecká a možnosť posedieť si v parlamente ešte tri roky.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.