BELOUSOVOVÁ: POZVANÍM BIDENA NÁS ČAPUTOVÁ ZARADILA MEDZI NEPRIATEĽOV RUSKA!

Anna Belousovová: Po nedávnych otvorene nepriateľských prejavoch Bidena voči Rusku je to jasná deklarácia toho, na ktorej strane tohto nebezpečne sa zväčšujúceho konfliktu dvoch mocností je Slovensko! 

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 20.04.2021

Pani prezidentka pozvala na návštevu Slovenska prezidenta USA Johna Bidena. Jej pozvanie prišlo v čase, keď sa veľmi nebezpečne začína rozhárať konflikt na východe Ukrajiny a v súvislosti s tým štáty Európy, ktoré sa správajú ako vazali Ameriky využívajú každú príležitosť zvyšovať napätie vo vzťahoch s Ruskom. Dalo by sa povedať, že toto pozvanie pani prezidentky ani nemohlo prísť v horšom čase. Jej pozývací list je ako verejný symbol, alebo pečať, ktorým Slovensko označila ako spojenca, alebo skôr vazala jednej svetovej mocnosti. Po nedávnych otvorene nepriateľských prejavoch Bidena voči Rusku je to zároveň jasná deklarácia toho, na ktorej strane tohto nebezpečne sa zväčšujúceho konfliktu dvoch mocností, Slovensko je! Pani prezidentka nás jasne zaradila medzi nepriateľov Ruska!

To je hlavná a zámerná symbolika jej pozývacieho listu. Ona sa vôbec v ostatnom čase správa ako taký podpaľač prezlečený za hasiča. Z jej postavenia vyplýva, že mala byť nestranná a nadstranícka. Mala by prispievať k uspokojovanie situácie v domácej aj zahraničnej politike. Už veľmi dlho robí pravý opak.

Príde ako hasič záchranár a namiesto vody prileje do ohňa benzín. Presne to urobila pri kauze „Sputnik“ a vôbec jej nešlo o ľudí o ich zdravie a životy. Tie pokojne obetovala vernosti „Amerike“ a jej nenávistnej politike voči Rusku. Rovnako sa správa aj teraz. Nie ako prezidentka všetkých, ako sľubovala, ale ako guvernérka USA poverená správou ich kolónie pod názvom SLOVAKIA. Mali by sme si uvedomiť, ak že nás značkuje ako nepriateľov jednej mocnosti, pani Čaputová z nás všetkých robí potencionálny cieľ zbraní tých druhých. Naša pozícia, vzhľadom na polohu, históriu, kultúrne a duchovné väzby by mala byť neutrálna.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.