BELOUSOVOVÁ: PREDSTAVITEĽOM ŠTÁTU NEJDE O ŽIVOTY ĽUDÍ, ALE O ICH KŠEFTY!

Anna Belousovová: Arogancia, agresia a sústavné vnucovanie svojich názorov bez snahy o akúkoľvek spoločenskú diskusiu zákonite vyvoláva odpor. Táto vláda totiž nevládne demokraticky. Oni sa od začiatku správajú ako diktátori.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 28.07.2021

Fakt, že stále viac ľudí odmieta očkovanie, má mnoho príčin. Jednou z tých hlavných je to, že väčšina ľudí totálne neverí tejto politickej reprezentácií vrátane prezidentky. Neverí im už ani nos medzi očami. A majú na to obrovské množstvo dôvodov. Pre ľudí sú už nedôveryhodní vo všetkom! Oni sa však sami tým, čo predvádzali a predvádzajú oddelili od väčšiny národa. Inak povedané tlak vždy vyvoláva protitlak, akcia reakciu. A arogancia, agresia a sústavné vnucovanie svojich názorov bez snahy o akúkoľvek spoločenskú diskusiu zákonite vyvoláva odpor. Táto vláda totiž nevládne demokraticky. Oni sa od začiatku správajú ako diktátori. Nediskutujú s nikým ani o odborných otázkach. Proste banda nedoukov s podvodne získanými diplomatmi si to užíva. Tak sa ale štát neriadi! 

Je len logické, že už toho máme všetci naozaj dosť. Tlačiť na pílu sa nedá donekonečna. A tiež je už očividné, že tým pri moci vôbec nejde o životy a zdravie ľudí. Ide im v prvom rade o vlastné kšefty! A pandémia im v nich veľmi pomáha. Na ľudskej biede zarábajú a myslia si, že národ to nevidí?! Čo bolo príčinou nášho svetového prvenstva v počte zomretých?! Odporný kšeft s AG testami aj za cenu šírenia nákazy. A teraz si hádam niekto z tých vládnych nedoukov myslí, že im niekto uverí, že očkovanie experimentálnymi vakcínami je to pravé orechové, čo nás spasí? Ak by im naozaj išlo o naše životy a zdravie, mali to už dávno zabaliť a dať priestor apolitickým odborníkom, ktorí jediní by mohli viesť Slovensko tak, aby sme sa postupne dostali z toho miliónkrát prerazeného dna, kde sme sa po viac ako roku tejto vlády ocitli.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.