BELOUSOVOVÁ: PREMIÉR POTREBUJE PORIADNE ZAUCHO!

Belousovová: Naša reakcia by mala byť v tentokrát jasná a tvrdá - nezúčastniť sa už testovania Ag testami ani v jednom kole. Stačilo! Myslím si, že aj zamestnávatelia sa spamätajú veľmi rýchlo, ak by hrozilo, že do práce im nenastúpi väčšina zamestnancov. Dozrel čas na jasný občiansky odpor!

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 23.11.2020

NA ÚVOD LEN NIEKOĽKO FAKTOV:

Celoplošné testovanie Ag testami sa neuskutočnilo nikde vo svete v takom rozsahu ako na Slovensku. Na takýto účel ich neodporúčajú žiadni odborníci, epidemiológovia, uznávaní odborníci radia používať ich len v ohniskách nákazy v spojení s PCR testami a ďalšími protiepidemiologickými postupmi. V ČR, kde bola situácia omnoho horšia, zamietli celoplošné testovanie Ag testami ako neefektívne. Naši vedci bez adekvátnej podpory štátu vynašli testy, ktoré zistia vírus vo vzorke slín. Testy na rovnakom princípe začnú používať v Čechách už v novembri!  Doteraz sme sa nedočkali vyhodnotenia dát z uskutočnených kôl celoplošného testovania. Mimochodom boli zistené rozdiely v údajoch, ktoré si zapisovali v obciach a tými ktoré boli prezentované oficiálne. Plošné testovanie sa uskutočnilo metódou "dobrovoľne nasilu", cestou vyhrážok a hrozbou straty práce a príjmov. Boli pri tom porušené základné ľudské práva, Ústava SR a to už nehovorím o ponížení a pošliapaní dôstojnosti, doslova znásilnení niekoľkých miliónov občanov Slovenska. Nikdy nikto nepotvrdil účinnosť tejto matovičovej "atómovej zbrane" v boji s "hnusobou ".

Napriek všetkým týmto faktom, napriek všeobecnému odporu laickej aj odbornej verejnosti a koaličného partnera premiér Matovič už ohlásil ďalšie aspoň dve kolá celoplošného testovania a jeho vláda schválila nákup ďalších 16 miliónov testov! Logicky sa natíska otázka: Čo za tým všetkým je?! Možné odpovede sú podľa mňa tieto: 1. Je to dobrý, lukratívny biznis pre "svojich" ľudí. 2. Je to tréning poslušnosti, ktorý sa môže za krátky čas hodiť pri dobrovoľne násilnom očkovaní. 3. Je to prejav psychopatickej osobnosti nášho premiéra, ktorý si takto ukája svoju túžbu po moci a prevahe nad masami. Ja sama nevylučujem ani spolupôsobenie všetkých troch príčin .

Naša reakcia by mala byť v tentokrát jasná a tvrdá - nezúčastniť sa už testovania Ag testami ani v jednom kole. Stačilo! Myslím si, že aj zamestnávatelia sa spamätajú veľmi rýchlo ak by hrozilo, že do práce im nenastúpi väčšina zamestnancov. Dozrel čas na jasný občiansky odpor.  A tento bude väčším zauchom pre premiéra ako námestia plné ľudí. To som si istá. Bude to totiž jeho prvá a jasná prehra!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.