BELOUSOVOVÁ: ŠTÁT, KTORÝ OBCHODUJE SO ZLOČINCAMI JE ZLOČINECKÝ!

Anna Belousovová: Čo je schopný urobiť a koho je schopný potopiť človek, ktorému hrozí napríklad doživotie len preto, aby si kúpil slobodu?! Je schopný udať aj vlastnú mater a potopiť všetkých na koho mu ukážu.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 23.05.2021

Spravodlivosť by mala byť slepá a vážiť každému rovnako. Preto sa zobrazuje so zaviazanými očami a s váham, na ktorých sú misky v rovnováhe. Spravodlivosť je základom súdnictva, základom normálneho fungovania spoločnosť. Zavedením inštitútu KAJÚCNIKOV - udavačov je podľa mňa celý systém spravodlivosti postavený na hlavu. Inštitút KAJÚCNIKOV, ktorý má pôvod v Amerike, na Slovensku zaviedol Lipšic. A odvtedy sa so Spravodlivosťou začalo obchodovať. Kajúcnici sa priznajú a tak si zaistia omnoho menšie tresty za svoje zločiny. Jeden z najznámejších slovenských kajúcnikov Beňa mal vraj dostať doživotie, no zobchodoval ho na podmienečný trest len na 5 rokov! Na základe jeho výpovede chceli zatknúť bývalého šéfa NAKY Zuriana.

Vyvstáva otázka: čo je schopný urobiť a koho je schopný potopiť človek, ktorému hrozí vysoký trest napríklad aj doživotie len preto, aby si kúpil slobodu?! Odpoveď je všetko. Je schopný udať aj vlastnú mater a potopiť všetkých na koho mu ukážu. Ak je niekto schopný páchať závažné trestné činy, určite nebude mať žiadne morálne zábrany, aby trebárs aj krivo obviňoval, či svedčil kvôli vlastnej záchrane. S príchodom novej vlády začal toľko sľubovaný boj za očistu politiky, biznisu a spoločnosti vôbec. Lenže ak hlavnými „bojovníkmi“ v ňom majú byť tzv. KAJÚCNICI - bonzáci, tak z boja za očistu a spravodlivosť sa stáva len pomsta a mafiánske vybavovanie účtov, ktoré mení spravodlivosť na odpornú predajnú prostitútku. Takú, ktorá poslúži každému, kto zaplatí. 

A je jedno či peniazmi, stykmi so správnymi ľuďmi, alebo bonzovaním podľa želania. Ako v takomto stave môže normálny človek dôverovať štátu, ako môže veriť v spravodlivosť? Inštitút KAJÚCNIKOV je predsa inštitút korupcie spravodlivosti, ktorý dáva opraty do rúk tým, čo majú politickú moc v štáte. Pokojne sa môže stať, že ju budú aj s pomocou sprostituovanej spravodlivosti zneužívať v politickom a mocenskom boji. Pokojne sa môže stať hocikomu nepohodlnému, že skončí vo väzení, pretože stačí nájsť zopár kajúcnikov, správne ich zmotivovať a budú hovoriť, čo treba.

Napríklad si Matovič bude chcieť vybaviť so mnou účty za to zaslúžené výchovné zaucho spred rokov a môže sa mi kľudne stáť, že mi o pol piatej ráno vyvalí dvere NAKA a obvinia ma na základe výpovedí zopár kajúcnikov z čoho budú chcieť. Scenár v tomto čase nie nereálny. Štát, ktorý začne akýmkoľvek spôsobom obchodovať so zločincami a mafiánmi sa sám stáva mafiánsky a zločinecký! Myslíme na to...

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.