BELOUSOVOVÁ: STRACH Z ĽUDÍ A KŠEFTY - TO JE PRÍČINA NÚDZOVÉHO STAVU

Anna Belousovová: Boris Kollár si asi myslí, že všetci občania Slovenska majú IQ ako členky jeho háremu a zožerú mu každý nezmysel. Podľa neho je núdzový stav predĺžený len kvôli tomu, že aktuálne je v nemocniciach 1600 ľudí a Slovensko má len okolo 500 Covid lôžok.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 27.04.2021

Bývalá poslankyňa NR SR Anna Belousovová sa na sociálnej sieti vyjadrila k opätovnému predĺženiu núdzového stavu. Ide podľa nej iba o to, že sa vláda Eduarda Hegera obáva protivládnych protetov a vyhovuje im robiť kšefty bez súťaží. Vyjadrila sa tak k medializovanému vyhláseniu predsedu NR SR Borisa Kollára, ktorý tvrdí, že núdzový stav musí byť predĺžený kvôli nedostatku lôžok pre pacientov s koronavírusom v nemocniciach.

„Kollár si asi myslí, že všetci občania Slovenska majú IQ ako členky jeho háremu a zožerú mu každý nezmysel. Podľa neho je núdzový stav predĺžený len kvôli tomu, že aktuálne je v nemocniciach 1600 ľudí a Slovensko má len okolo 500 Covid lôžok. Všetky ostatné lôžka boli podľa neho zriadené a držané len na základe právnych nariadení z núdzového stavu a ak ho vláda nepredĺži, bude tisíc pacientov vysťahovaných na parkovisko a nebude im mať kto poskytovať pomoc. Takže predlžovaním núdzového stavu nezachraňujú vlastné zadky, ale naše životy. S hlúpejším odôvodnením ani nemohol prísť. Koho chce tento nevzdelaný, úchylný plagiátor a mafiánsky kamoš presviedčať o tom, že štát môže zriadiť potrebné podmienky pre liečbu chorých covidom len na základe núdzového stavu?! Onedlho prídu s tým, že aj očkovať je možné len v núdzovom stave, aj porezaný palec odviazať len v núdzovom stave?! Nech prizná, čo všetci vieme: V núdzovom stave sa im dobre vládne. Ľudia nemôžu protestovať a kšefty sa robia bez súťaží jedna radosť. To je tá hlavná príčina stáleho predlžovania núdzového stavu. Strach z ľudí a kšefty! Najradšej by vládli celé štyri roky v núdzovom stave. No pohár pomaly preteká a všetko sa im pekne zbiera,“ ukončila Belousovová.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.